İçeriğe Yönlendir

E39 - Aranan Parça

Gökhan Albayrak

Recommended Posts

Gökhan Albayrak

Merhaba, konuyu yanlış yere açmış olabilirim, moderatörlerden özür dilerim. Termostat değişimi esnasında radyatörün üstünde bulunan dirsek benzeri bir plastik parça var ve onu montaj esnasında oring seviyesinden kırdık. Zalım parça İmaj BMW 'de tek satılmıyor. Birkaç parçacıyla da yaptığımız görüşme neticesinde tek satılmadığını, komple radyatör almam gerektiği söylendi. Amazon 'da satılan parçayı buldum ama Türkiye 'ye kargolanmıyor. Satıcıya mail attım, yanıt bekliyorum. Gelelim soruna, bu parçayı Amazon 'dan tedarik etme ihtimalimiz var mı? Yoksa eğer Ankara/İstanbul gibi büyük şehirlerde çıkmacılara/pertcilere yolu düşen oluyor mu? Şimdiden teşekkür ederim.

Parça resmi: 1GzlQN.jpg

Amazon : qJ7Zod.jpg

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Yanlış değil de. .bir tane açsan iyiydi Hocam :)

Yurt dışından kimsen yok mu... o alsın amazondan ve sana yollasın.. 

Yorum bağlantısı
Gökhan Albayrak

Hızımı alamadım :D  Ne kadar istekli olduğumun bir göstergesi olsun 2 konu.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Gökhan Albayrak
(düzenlendi)
15 dakika önce, Harun Kocaçalışkan yazdı:

Hata veriyor yada öyle birşey. Ayrıca araca uyumlu değilmiş. Şu uyarıyı yapıyor;

"Bu üründe 1-Click siparişi kullanılamıyor."

tarihinde Gökhan Albayrak tarafından düzenlendi
Uyumluluk.
Yorum bağlantısı
Harun Kocaçalışkan
Şimdi, Gökhan Albayrak yazdı:

Hata veriyor yada öyle birşey. Şu uyarıyı yapıyor;

Abi bu add-on item. Fiyatı aşırı düşük olduğundan ancak 20 euro ve üzeri siparişler ile birlikte alınabilir. Başka satıcı var ama o da 17 euro kargo istiyor.

Eğer acelen yoksa ben arada sırada bir şeyler  alıyorum buradan yanına eklerim gelir.

Acelen varsa yanına vergisiz fiyatı 20 euroluk bir şeyler daha alman lazım. Arabanda sık lazım olan şeyler alabilirsin. Ampül falan mesela.

Yorum bağlantısı
Harun Kocaçalışkan
(düzenlendi)
26 dakika önce, Gökhan Albayrak yazdı:

Hata veriyor yada öyle birşey. Ayrıca araca uyumlu değilmiş. Şu uyarıyı yapıyor;

Aynen bu mercedes içinmiş du bakaym. Baktım ama aynı parça gibi duruyor. Bence aynı parça ama yine de siz iyice araştırın.

tarihinde Harun Kocaçalışkan tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Gökhan Albayrak
29 dakika önce, Harun Kocaçalışkan yazdı:

Aynen bu mercedes içinmiş du bakaym. Baktım ama aynı parça gibi duruyor. Bence aynı parça ama yine de siz iyice araştırın.

Bana da aynı gibi geliyor. Araştırdım, BMW için o parçayı bulamadım. Hella markalı o parçayı bir yerde görmüştüm, öyle hatırlıyorum. Siz yakın tarihte ürün siparişi verecekseniz bunu da eklermisiniz? 

Yorum bağlantısı
Harun Kocaçalışkan
5 dakika önce, Gökhan Albayrak yazdı:

Bana da aynı gibi geliyor. Araştırdım, BMW için o parçayı bulamadım. Hella markalı o parçayı bir yerde görmüştüm, öyle hatırlıyorum. Siz yakın tarihte ürün siparişi verecekseniz bunu da eklermisiniz? 

Eklerim ama yakın tarih ne kadar yakın orasını bilmiyorum. Belki 2 hafta içinde olabilir.

Yani bu parça arabanın çalışmasına engel bir şeyse beklemeyin. Ayrıca ben bu parçanın Türkiye'de bulunabileceğini düşünüyorum. Mercedes cilere de sorun.

https://www.ebay.com/itm/Behr-90-Degree-Elbow-Fitting-Radiator-Mercedes-000-500-08-94/401354752062

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

Vent Hose demiş. Neyi dışarı atıyor acaba. Bence olmadan da çalışır gibi geldi bana.

Yorum bağlantısı
Gökhan Albayrak

Çalışıyor hatta 220 bile yapıyor gavur :)

Pimpirikli adamım, aracım tıkır tıkır olmalı.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sani Gerşon
51 dakika önce, Gökhan Albayrak yazdı:

Pimpirikli adamım, aracım tıkır tıkır olmalı.

Şüphem yok, ben de öyleyim :)

ebay'da var mı?

https://www.ebay.com/itm/BMW-e38-e39-Repair-Nipple-Vent-Hose-Fitting-on-Radiator-OEM-Brand-NEW-WARRANTY/352231840085?epid=11006540986&hash=item5202a75955:g:RB8AAOSwDFBaL41z&vxp=mtr

Bu mudur?

Yorum bağlantısı
Gökhan Albayrak
(düzenlendi)

Kargo dahil 39 küsür dallırs... Tuzlu değil mi? Harun hocam siparis verirse yaklaşık 2 öro :)

tarihinde Gökhan Albayrak tarafından düzenlendi
37 - 39
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Kazancıoğlu

Gökhan parçanın detaylı resmi varmı iç kısmı nasıl düz bir parcamıdır teknik resmini çizdirebilirmisin plastiknyerine bronz veya prinç malzemeden yapalım 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Gökhan Albayrak
7 saat önce, Mehmet Kazancıoğlu yazdı:

Gökhan parçanın detaylı resmi varmı iç kısmı nasıl düz bir parcamıdır teknik resmini çizdirebilirmisin plastiknyerine bronz veya prinç malzemeden yapalım 

Abi içinin düz olduğunu tahmin ediyorum zira metalik olanlarını da gördüm. Elbet bulurum plastiğini, torna son çare. 

Yorum bağlantısı
Serkan Karakoca

bence büyük radyatör tamiri yapan yerlere bakmak daha doğru olur :) kaya radyatör kale radyatör gibi vs en azından bir çözüm önerisi sunarlar :)

Yorum bağlantısı
Gökhan Albayrak
2 saat önce, Serkan Karakoca yazdı:

bence büyük radyatör tamiri yapan yerlere bakmak daha doğru olur :) kaya radyatör kale radyatör gibi vs en azından bir çözüm önerisi sunarlar :)

Telefonda bu parçayı tarif etmek işkence. Anlayan da "tek satmıyoruz" diye kestirip atıyor. İş, dükkana gidip onu oradan almak.

Yorum bağlantısı
Harun Kocaçalışkan
7 dakika önce, Gökhan Albayrak yazdı:

Telefonda bu parçayı tarif etmek işkence. Anlayan da "tek satmıyoruz" diye kestirip atıyor. İş, dükkana gidip onu oradan almak.

Aldım abi bugün bi siparişim oldu seninkini de ekledim. Gelince yollarım. 

• Beğen 4
Yorum bağlantısı
Önder Özcan
21 dakika önce, Gökhan Albayrak yazdı:

Ce beş olsa her türlü bulurduk parçayı :p

• Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Selçuk Bakış
10 dakika önce, Önder Özcan yazdı:

Bulmasak, nesli tükense :D 

• Beğen 1
  • Mutlu 1
  • Üzgün 1
Yorum bağlantısı
Gökhan Albayrak
52 dakika önce, Harun Kocaçalışkan yazdı:

Aldım abi bugün bi siparişim oldu seninkini de ekledim. Gelince yollarım. 

:kutlama: harika. Çok teşekkür ederim.

39 dakika önce, Önder Özcan yazdı:

Benzinin litresi 5.71... yaktırtma bmw mi Önder abi :D

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Önder Özcan
Bir saat önce, Selçuk Bakış yazdı:

Bulmasak, nesli tükense :D 

Sen eskiden bu kadar azılı değildin Selçuk, hayırdır :unsure2: :p

42 dakika önce, Gökhan Albayrak yazdı:

:kutlama: harika. Çok teşekkür ederim.

Benzinin litresi 5.71... yaktırtma bmw mi Önder abi :D

Keyfini al da önce :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Selçuk Bakış
4 dakika önce, Önder Özcan yazdı:

Sen eskiden bu kadar azılı değildin Selçuk, hayırdır :unsure2: :p

Ceebeşin sahıbısına olan gizli hayranlıktan ellaham :D :blush:

• Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Önder Özcan
10 dakika önce, Selçuk Bakış yazdı:

Ceebeşin sahıbısına olan gizli hayranlıktan ellaham :D :blush:

Alalım bi tane de sana  :crazy:

• Mutlu 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...