İçeriğe Yönlendir

Fotoğraf Düzeltici Program..

Hasan Karabekiroglu

Recommended Posts

Hasan Karabekiroglu

Malumunuz Whatsapp ın hayatmııza girmesiyle birlikte.. mesajlaşmadan çok medya iletimi için kullanır olduk, bu iş dünyasında daha fazla.

Her ne kadar pek sevmesem de belli evrakların daha hızlı ve doğru kişiye iletilmesini sağlıyoruz...

Sıkıntı şu fotoğraf olarak çekilen evraklar ben kendim ne kadar dikkat etsemde bana gönderenler evrakları böyle yamuk yumuk gönderiyorlar.

Kendim evrak göndereceğim zaman Office Lens uygulamasını kullanıp karşıya düzgün gitmesini sağlıyorum, fakat bana gelen evrakları tek tek fotoğraf düzenleyicileri ile düzenlemek zorunda kalıyorum

Bu işi daha kolay Office Lens gibi pc üzerinden düzenleyebileceğim bir yazılım var mı ?

Yorum bağlantısı
Serkan Toker

Fotoğrafa sağ tık, birlikte aç, picture manager, resimleri düzenle, çevir, dereceye göre, sonra kırp vs. en son kaydet.. ;)

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Hasan Karabekiroglu
8 dakika önce, Serkan Toker yazdı:

Fotoğrafa sağ tık, birlikte aç, picture manager, resimleri düzenle, çevir, dereceye göre, sonra kırp vs. en son kaydet.. ;)

Öyle yapıyorum abi zaten de, bazen çok evrak geldiği oluyor hepsine öyle tek tek uğraşmak baya  vakit alıyor, benim demek istediğim baktın fotoğraf bozuk aç düzelt de düzeltsin sonra kaydet şeklinde...

Yorum bağlantısı
Servet Aydın

Bir soru da benden

Pcde aynı fotoğraflardan var, yedekleme vs yaparken klonlama olanlar. Belki 3000 tane vardır böyle.
Bi program olsa, bunları topla, klonları uçur desem?

Yorum bağlantısı
Serkan Toker
Şimdi, Servet Aydın yazdı:

Bir soru da benden

Pcde aynı fotoğraflardan var, yedekleme vs yaparken klonlama olanlar. Belki 3000 tane vardır böyle.

Arama kısmına .jpeg yaz, tüm fotoları bul sonra boyuta göre sırala de, yanyana gelirler, soldakileri sil.. :D

6 dakika önce, Hasan Karabekiroglu yazdı:

Öyle yapıyorum abi zaten de, bazen çok evrak geldiği oluyor hepsine öyle tek tek uğraşmak baya  vakit alıyor, benim demek istediğim baktın fotoğraf bozuk aç düzelt de düzeltsin sonra kaydet şeklinde...

Onu yapan da var ama sigortası, yolu, yemeği, tazminatı falan pahalıya malolur.. :D

• Beğen 3
  • Teşekkür 1
  • Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Hasan Karabekiroglu
5 dakika önce, Servet Aydın yazdı:

Bir soru da benden

Duplicate Cleaner var yinelenen dosyaları tespit ve silmek için kullanmıştım bi ara... 

Yedekleme için şahane bir yöntem var onu kullanıyorum... (server lar için hayat kurtarır)

7 dakika önce, Serkan Toker yazdı:

Onu yapan da var ama sigortası, yolu, yemeği, tazminatı falan pahalıya malolur..

asgari ücretli mi ?

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Ali Yasir Bilici

İphone kullanıyorsanız kesinlikle ve kesinlikle Scannable programını deneyin,bazı tarayıcılardan kat kat iyi tarayıp kendisi otomatikman düzeltiyor.

Resim düzenlemede de PicsArt programı gayet başarılı programdır onu da tavsiye ederim.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Recep Demirci

picpick ve acdsee resim düzenlemede iyidir.

Servet abi duplicate file remover derim.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Hasan Karabekiroglu
(düzenlendi)
11 dakika önce, Ali Yasir Bilici yazdı:

İphone kullanıyorsanız kesinlikle ve kesinlikle Scannable programını deneyin,bazı tarayıcılardan kat kat iyi tarayıp kendisi otomatikman düzeltiyor.

Resim düzenlemede de PicsArt programı gayet başarılı programdır onu da tavsiye ederim.

Yok daha İphone ve VAG kullanacak kadar zengin olmadım... :D

Programı denicem

tarihinde Hasan Karabekiroglu tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Metin Mankal

Pixlr tavsiye ederim kesinlikle. Pc de photoshopta yapabileceğiniz çok şeyi telefonda yapabilirsiniz..

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Bir soru da benden

var böyle programlar adını unuttum ama tarayıp klonları buluyor istersen siliyor falan. ası aklim gelirse ekleme yaparım
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Erdoğan Temur
3 saat önce, Servet Aydın yazdı:

Bir soru da benden

Servet abi ilacını yazıyorum :)

Şanslısın bugüne özel ücretsiz.

https://tr.giveawayoftheday.com/duplicate-photos-fixer-pro-win-mac/

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Hasan Karabekiroglu
2 saat önce, Eren Gökmen yazdı:

Yine office lens ile duzeltilmiyor mu?

Galeriden fotograf acilsa mesela?

Öyle de oluyor muş Office Lens in Pc versiyonu var bilgisayara indirip kuruyorsunuz video daki gibi bir iki tık ile kolayca yazıdırılabilir veya saklanabilir vaziyete getiriyorsunuz...

Şöyle yapılıyor...

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Servet Aydın

Erdoğan link geldi indirdim. Ama iş yerindeki pcde kuracağım. İnşallah yarın olduğu vakit saçmalamaz program. Pek anlamam yazılım işinden

Yorum bağlantısı
Mehmet Kazancıoğlu

Servet abi Picasa diye bir program var onuda deneye bilirsin tüm resimleri buluyor klon olanları yan yana getiriyor tercih var seçip sile biliyor 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...