İçeriğe Yönlendir

Bugün Aracınız İçin Ne Yaptınız?

Mehmet Ozyurek

Recommended Posts

Mustafa Tüfekçi
On 30.10.2018 at 18:46, Sezgin Yılmaz yazdı:

Haftasonu tatil gununde eBay da dolasirken parcalanacak bir st170 denk geldi ön panjurleri ve sisleri aldim. Deri Koltuklara ve kapi dosemelerine 100 paund istedi
Sag direksiyonlu aractan sokup yukseklik ayarini sola nasil alirim, turkiyeye getirmesi nasil olur diye biraktim simdilik. Burda muayneden gecemeyen araclari genelde parcalayip satiyorlar El emegi cok degerli. Arac onarimlari uber pahali emoji1.png da4f866dc7f76ff672b812268c863402.jpg

Sende sw focus mu vardı siyah ? Bir kaç saat önce İzmit yönünde gordum hella farlı :)

Yorum bağlantısı
Mustafa Tüfekçi

4 tane sıfır lastik taktık Fahri beye rot ayarı yapıldı muz tipi silecekler eski tip valeo ile degişti 50 lik. Yıkandı . Biraz da gazlandı. Bakım sonrası gaz ayarı yaptırmamıştım bir ara onu kontrol edecem sanki 5000 dd e doğru boğuluyor

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sezgin Yılmaz
Sende sw focus mu vardı siyah ? Bir kaç saat önce İzmit yönünde gordum hella farlı [emoji4]

Yakin arkadasimin araci [emoji1] gumruk cikisli 1.8tdci. farlari sifir olarak almistik 700 e [emoji1]f4131f6ab146cea05cbddfeb17bd8453.jpg
  • Beğen 2
Yorum bağlantısı
Mustafa Tüfekçi

Yakin arkadasimin araci [emoji1] gumruk cikisli 1.8tdci. farlari sifir olarak almistik 700 e [emoji1]f4131f6ab146cea05cbddfeb17bd8453.jpg
Aynen buydu
Yorum bağlantısı
Ömer Türkşanlı

Çok iyi maşallah
Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
8 dakika önce, Sezgin Yılmaz yazdı:

Yakin arkadasimin araci emoji1.png gumruk cikisli 1.8tdci. farlari sifir olarak almistik 700 e emoji1.pngf4131f6ab146cea05cbddfeb17bd8453.jpg

Çok şık.  Güle güle kullanılsın. 

Yorum bağlantısı
Önder Özcan
5 saat önce, Çağlar Bayur yazdı:

yenilenen liste fiyatlarına baktıktan sonra gidip arabama sarıldım. mont fermuarı kaputu çizmiş :)

Boyarız :D 

5 saat önce, Alptuğ Özcan yazdı:

Focus 3 aracımın kapı fitilinin alt tarafta sarkan kısmını 3m çift taraflı bantla yapıştırdım

Hepimizde var o dert. F3 se var.

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
3 dakika önce, Önder Özcan yazdı:

Boyarız :D 

boyası taze idi yahu

Yorum bağlantısı
Önder Özcan
3 dakika önce, Alptuğ Özcan yazdı:

Maalesef. Ben arka iki kapıyı yaptım benden önceki sahibi de sağ ön kapıyı yapmış 

Çift taraflı bant kesin çözüm olmayabilir. Ben bally ile yaptım. Şimdilik sadece sürücü kapısı.

Yorum bağlantısı
Alptuğ Özcan
(düzenlendi)
27 dakika önce, Önder Özcan yazdı:

Çift taraflı bant kesin çözüm olmayabilir. Ben bally ile yaptım. Şimdilik sadece sürücü kapısı.

Valla sol arka kapı fitilini yaklaşık 4ay önce yapmiştim bugun onu da kontrol ettim ilk günkü gibi duruyor saglam

edit: kelime hatası 

tarihinde Alptuğ Özcan tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Burak Cinar

Çok şık.  Güle güle kullanılsın. 

Siyah wagon benim keşke sellektör flan atsaydınız tanışırdık bu vesile ile [emoji4]

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
  • Beğen 3
Yorum bağlantısı
Nihat Palolu
(düzenlendi)

Ön lastikler arkaya, arkalar öne geçti balans yapıldı.

En son bakımda yetkili servis alt takımda değişmesi gereken parça listesi vermişti.

Hazır lifte almışken kontrol ettiler bir şey yok dediler.

Sol arkadan gelen bir ses var onu bulamayıp içeriden geliyordur dediler.

Arabanın altını merak ediyordum birkaç resim de çektim.

oVLEEo.jpg

VDZEEq.jpg

vP0ZZO.jpg

tarihinde Nihat Palolu tarafından düzenlendi
  • Beğen 5
Yorum bağlantısı
Misafir
Bu konu kapalıdır.
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...