İçeriğe Yönlendir

Bugün Aracınız İçin Ne Yaptınız?

Mehmet Ozyurek

Recommended Posts

Önder Özcan
3 saat önce, Mehmet Ozyurek yazdı:

Hep olumsuz bakmamak gerek... Donanımın mı var sorunun var.. 

Önder'e asla yazamazlar onu işte.. 

Sevdi mi dövdü mü? :unsure2:

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Hasan Karabekiroglu
Sevdi mi dövdü mü? default_unsure2.gif
İltifat ...
Yorum bağlantısı
Görkem Karakaş

Miss gibi yıkadım [emoji4] 18b33e132bb27bc57041f5d67ee07172.jpg

Telefonu değiştirmişttim imza açık kalmış kapatıyorum

• Beğen 5
Yorum bağlantısı
Murat Atagenç
(düzenlendi)
On 08.01.2018 at 08:55, Murat Atagenç yazdı:

Bir de bluetooth cihazının çakmaklığını torpido gözünün arkasındaki sigorta kutusundan enerji alarak direkt bağladık. Aracın kendi çakmaklığı boş kalmış oldu, konsoldaki görüntü kirliliğini azaltmış olduk ve çakmaklık sürekli enerji verdiği için araca her inip binmede tak-çıkar olayından kurtulmuş olduk. Çakmaklıktaki diğer 2 usb yuvasınada biri ios biri android şarj kablolarını taktık, torpido gözünde şarjlarımızı hazır.

Tek sorun şuan kontak 2. kademede aktif sadece, 1. kademede aktif olan sigorta bulup bağlarsak daha güzel olacak.

p64ODJ.jpg

RnyjvZ.jpg

kOr5Dy.jpg

Ustamı dün akşam nihayet ikna edebildim ve yaptık, artık kontak 1de çalışıyor :)

tarihinde Murat Atagenç tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Serkan Gülderen

Uzun zamandır aklımda olup fırsat bulamadığım arka yolcu ayak aydınlatmaları nı yaptım önceden ön ayak aydınlatmalar için tesisat hazırdı ancak bağlantısı yoktu tavan lambasına giden kablo demetinden bulup yapmıştım sigorta kutusu yanından, aynı hattan paralel alarak işi tamamladım.
Ayrıca araç kamerasını çakmaklıktan kullanıyordum ve araçtan inerken çıkarıp binince tekrar takmam gerekiyordu ve dağınık bi görüntü yaratıyordu. Onuda Mehmet Özyürek abinin dediği gibi teyp kablosundan aldım şaseyide teyp gövdesinden, (bazı arkadaşlar sigorta kutusundan alabileceğimi söylediler ama ben pek cesaret edemedim) artık kontak 2. Konumda enerji veriyor ve tak çıkar olayım kalmadı. 162066af18808cfb4211d794f9602f94.jpg

• Beğen 8
Yorum bağlantısı
Yasin Şimşek

Geçenlerde bir avm otoparkında far ayarı yapmıştım. Bugün gittiğimde bantlar hala yerindeydi. Aynı yere park edip far ayarını tekrar kontrol edip az daha aşağıya aldım. Umarım kimse bantlarımı sökmez bende arada kontrol ederim :D

• Beğen 5
Yorum bağlantısı
Ömer Türkşanlı

Maddi şartlar neticesi satmaya karar verdim ve ilana koydum.

Yorum bağlantısı
Hüseyin Maviş

Dün sabah marşa bastım, marş tık dedi aracım çalışmadı. Birkaç kere daha denedim gene çalışmadı. Damadı çağırdım geldi, takviye kablosu ile bastık çalıştı. Doğru sanayiye. Daha önce akü ile bilgileri okumuştum forumda, Mutlu veya Varta alma niyetindeydim. Aracımdaki akü en az 5 yıllık mutlu markaydı. Aracı 2012 haziran ayında almıştım. en az 6 yıl olmuştur akünün ömrü. Mutlu alacaktım ama bodur boyu yoktu. Varta markanın bodurundan aldım. 72 amper 280 TL. 

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Önder Özcan
On 06.02.2018 at 11:14, Fatih Evcin yazdı:

Bugün aracımı servise götüreceğim :)

Gitti mi :)  Neler yapıldı

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...
Talha Bilgi

Havaların sıcak gitmesiyle , yazlıklara geçtim... Kışlıkları otele kaldırdım. 
235/60 R16 Kumho Crugen hp91 lastik aldım. Orta sertlikte Bmw orjinal ekipman olan bir lastik ve kumho patentini alınca 16" lerede üretmeye başlamış , Ekim 2017 üretimi. 
Jant olarakta PDW 8 ofset bir jant aldım. 

Lastik deseni:

kumho-crugen-hp91.jpg

IMG_2931.jpg

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Harun Kocaçalışkan

Bazı hedayeler aldım.

BLO5vG.jpg

• Beğen 4
Yorum bağlantısı
Celalettin Süğürtin

Nerden, kaça? Ne kadar zamanda geldi? Fiyat bilgisi?

Yorum bağlantısı
Ahmet İhsan Akşen

Bende konileri severken bir yandan vogtland yay siparişi verdim :)105778554dc435f39c8cd9cdec123ef7.jpg

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Harun Kocaçalışkan
38 dakika önce, Ahmet İhsan Akşen yazdı:

Bende konileri severken bir yandan vogtland yay siparişi verdim :)

Ahmet bey konileri nerden aldınız ben de bi sorayım fiyat bakalım bizim arabaya var mı.

Yorum bağlantısı
Ömer Türkşanlı
Bağzı hedayeler aldım.

BLO5vG.jpg
Hadi bakalım hayırlı olsun titremeye son.
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Yasin Şimşek

Usb ve aux kabloları torpidoda kalabalık yapıyordu. Auxu kullanırken torpidoyu kapatamıyorduk. Bende boş tuşlara usb ve auxu ekledim

167527ba0cd4aad8022f86f51b5438d6.jpg

• Beğen 9
Yorum bağlantısı
Coşkun Basan

Bozuk yollarda ses yapan kaliper primlerine oring yuvası açıp yerine taktım bolca 1100 derece ısıya dayanıklı gres sürdüm . Test sürüşü yapamadım fakat artık tekeri tekmeleyince ses gelmiyor [emoji16]

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
Bir saat önce, Yasin Mümin Şimşek yazdı:

Usb ve aux kabloları torpidoda kalabalık yapıyordu. Auxu kullanırken torpidoyu kapatamıyorduk. Bende boş tuşlara usb ve auxu ekledim

Faydalı bir çalışma olmuş... 

Yorum bağlantısı
Yasin Şimşek

Faydalı bir çalışma olmuş... 
Evet abi aslında Çinliler buraya göre kapaklı girişler yapmış ama ikisini alsam 80 tlyi geçecekti. Usb aux çevirici adaptör zaten 70 lira bende deldim taktım :D
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Ben de çok tembelim bu aralar. Mustafa Arıkan’dan bulaştı heralde.

Yapabildiğim tek şey depoda bulduğum şeyi çakmaklığa takmak oldu.

Üstteki rakam iç ısı. Alttaki voltaj.

103896a52472fdbb341e9f76432dfb01.jpg

1 dakika önce, Yasin Mümin Şimşek yazdı:

Evet abi aslında Çinliler buraya göre kapaklı girişler yapmış ama ikisini alsam 80 tlyi geçecekti. Usb aux çevirici adaptör zaten 70 lira bende deldim taktım :D

Biraz dikkatli delsen iyiymiş :blush:

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Yasin Şimşek
Ben de çok tembelim bu aralar. Mustafa Arıkan’dan bulaştı heralde.

Yapabildiğim tek şey depoda bulduğum şeyi çakmaklığa takmak oldu.

Üstteki rakam iç ısı. Alttaki voltaj.

103896a52472fdbb341e9f76432dfb01.jpg

Biraz dikkatli delsen iyiymiş :blush:
Eldeki imkanlar ve "amaan elimde kalırsa çinlinin yaptığı aparatı alırım " düşüncesiyle bu kadar oldu. Aux hiç sırıtmıyor usb de hep takılı kalacak göze batmaz :D sipariş geçtirmeyin bana başka hedeflerim var para oraya gitmesin :D
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Misafir
Bu konu kapalıdır.
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...