İçeriğe Yönlendir

Banggood Kargolar Nasıl Sınıflandırılır?

Serkan Aktay

Recommended Posts

Tahir İlter

Aliexpress farklı satıcıların olduğu bir platform değil mi ? Dolayısıyla bu şekilde kargo sisteminin olması mümkün değil sanırım. Haa Çin postası veya kargosu bu şekilde çalışıyor olabilir. Ayrıca bu videoyu amazon nun deposu olarak hatırlıyorum ben.

Yorum bağlantısı
Önder Özcan

:shok:

Sistemin kimin olduğunun bende önemi yok. Yapanı tebrik ediyorum.

Yorum bağlantısı
Serkan Toker

Benim aldığım kameranın paketi gördüm galiba, acılan kapaktan aşağı attı alet. :D

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Serkan Aktay
Bir saat önce, Tahir İlter yazdı:

Aliexpress farklı satıcıların olduğu bir platform değil mi ? Dolayısıyla bu şekilde kargo sisteminin olması mümkün değil sanırım. Haa Çin postası veya kargosu bu şekilde çalışıyor olabilir. Ayrıca bu videoyu amazon nun deposu olarak hatırlıyorum ben.

Sanırım bu. Zaten sistem önemli olan. Buz trafikte bile birbirimize yol vermiyoruz. Bu robotlar Türkiye'de olsa yol vermeden birbirlerini parçalarlar :biggrin:

Bir saat önce, Servet Aydın yazdı:

AliExpress değil burası. Ali sanal bir mekan.

Bangood kargo

Zaten kargo nasıl gönderilir diyor ;)

Yorum bağlantısı
Servet Aydın

Ülkemizde de var bu sistem. İlk defa 97 yılında toys'R'us firmasında yapıldı. Sonrasında sabah gazetesi Sultanbeyli depoda. İlk sistemler daha yavaş ve daha büyüktü.

Yorum bağlantısı
H.Cenk Bayrakçı

Tamamen otomasyon. Bizim bölümdeki öğrencilere göstereyim brn bu videoları... :)

Yorum bağlantısı
Akan Belen

Benim 3 tane kargo gelmedi. Köşeye biryerlere sıkıştı kaldı galiba [emoji23]
Satıcı bile muhatap olup cevap vermedi. Geçen oğlum için Lego siparişi verdim malum aynı Lego ürünü burada 550 TL olunca 25 dolara aldım. Ne takip ne birşey ve bu kargo 9 günde elime geçti [emoji50][emoji23]

Yorum bağlantısı
Uğur Kamil

Türkiyedeki kargo anlayısı ambar üsülü çalıştığı için böyle bir sistemi oturmak imkansız ama türkiyedeki kargo şirketlerinin hemen hemen buna benzer bant sistemleri var ;)

50-100-150-200-250 desi ve paletli kargoları bu şekilde taşıyabilcek bir sistem yapsınlarda görelim :)

339638554_MOb_Dr5nKYjhy0IusoMysjD1cwOZA2

Yorum bağlantısı
Emre Şimşek

Biri bekliyor biri geçiyor ya. Çok hoşuma gitti, robotlara bile öğretmişler geçiş önceliğini, biz halen öğrenemedik. :biggrin:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
Biri bekliyor biri geçiyor ya. Çok hoşuma gitti, robotlara bile öğretmişler geçiş önceliğini, biz halen öğrenemedik. :biggrin:

Biz orda çalışsak oturur izleriz heralde. [emoji23]
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Emre Şimşek
5 dakika önce, Mehmet Ozyurek yazdı:

Biz orda çalışsak oturur izleriz heralde. emoji23.png

İzleriz ama yine de anlayamayız. Hatta senin robotun benim robotuma yol vermedi kavgası da yapabiliriz kanımca :D

• Beğen 1
  • Mutlu 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...