İçeriğe Yönlendir

Fiesta VI - Yağmur Sensörü Nasıl Değiştirilir ?

Yunusemre ARI

Recommended Posts

Yunusemre ARI
26 dakika önce, Sani Gerşon yazdı:

Hayırlı olsun yeni araç :nazar:

Sağolasın abi bundan sonra burdayız :) 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mustafa Arıkan

Eline sağlık ve hayırlı olsun.

Neden bozulmuş ki? Kolay kolay bozulacak bir sensör değil.

Yorum bağlantısı
Yunusemre ARI
40 dakika önce, Mustafa Arıkan yazdı:

Eline sağlık ve hayırlı olsun.

Neden bozulmuş ki? Kolay kolay bozulacak bir sensör değil.

sağolun Allahrazı olsun,Sensör bozuk değildi normalde tutan parça yerinden çıkmıştı sensör kaymıştı bende hazır bunu yaparken ilerde bir arkadaşın başına gelirse kendi yapabilsin diye video çektim :):) 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Hasan Yıldız

Ellerinize saglik.Biri de hayrina klima ic hava sicaklik sensor faninin sokulup temizlenmesini videoyla anlatsa, cok isimi gorecek.

Yorum bağlantısı
Yunusemre ARI
12 dakika önce, Hasan Yıldız yazdı:

Ellerinize saglik.Biri de hayrina klima ic hava sicaklik sensor faninin sokulup temizlenmesini videoyla anlatsa, cok isimi gorecek.

Abi arabayı yeni aldım biraz tadını çıkarayım onuda çeker atarım acelesi yoksa :) 

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Ahmet İhsan Akşen

Benim cam değişirken üst kapağın tırnağını kirmislar, park sensörü de ona bağlı sarkiyor sürekli, birde sensörün önünde ufak birşeyler kalmış, söküp temizleyip takayım bari :)

Birde sizin sensör geç cevap veriyor sanki suya, bende şu sıkıldığı gibi çalışıyor silecekler.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Benim Qashqaideki sensör de ilk başlarda geç cevap veriyor. 5-10 dakika sonra olması gerektiği gibi çalışmaya başlıyor.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Murat Atagenç

Nihayet dileğim kabul olmuş, keşke trend ya da myfiesta alsaydın yapacak şey daha çoktu.

Hayırlı olsun araç, bolca videolu uygulama bekliyoruz artık :)

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...