İçeriğe Yönlendir

C Max 1 - 7 Koltuklu Modeli Var mı?

Orhan Gönder

Recommended Posts

Orhan Gönder

Öncelikle herkese merhaba C max almayı düsünüyorum ve cok temiz bir adet 2006 model full 160 binde yakaladım servis bakımlı.Fakat ben bu araçları 7 kisilik biliyordum arkada 2 koltuk yerden cikma gibi. Biz altı kisiyiz bu araca sıgar mıyiz ve bu araç 7 kisilik mi??

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
(düzenlendi)

2006 lar cmax lerin tümü 5 kişilik. S-max olmasın o ?

tarihinde Çağlar Bayur tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Orhan Gönder

Yok caglar bey c max ama benim icin sanki geniş gibi geldi

Videolara baktım araç 5 kisilik arka taraf ne kadar genis onu kestiremiyorum 

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Smax a bakın.
Cmax sonuçta C sınıfı bir araç. Yani bir nevi focus.

Yorum bağlantısı
Orhan Gönder

Mehmet bey s max e baktım tercihim cmax oldu yakından bakmadan karar vermiyecegim sizin fikriniz nedir mehmet bey

Yorum bağlantısı
Ramazan Turan

Son kasada Grand Cmax'da 7 koltuklu modeller var. 

Yorum bağlantısı
Orhan Gönder

Ramazan bey tesekkür ederim inceledim fakat maddi açıdan yaklasamıyorum c max sanırım benim icin iyi olacak sürekli servis bakımlı bir tane buldum full 2006 model 160 binde bir araç cok temiz otomatik umarım beni üzmez

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
Mehmet bey s max e baktım tercihim cmax oldu yakından bakmadan karar vermiyecegim sizin fikriniz nedir mehmet bey

Cmaxlar 5 kişilik Orhan bey.
6 koltuk zorunlu ise. İşinizi görmeyecek.
Zafiralarda vardı galiba 7 kişilik.
Bir de Qashqaide var 7 kişilik.

Bunlar olmazsa Grand cmax yada smax lazım.
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Serkan Toker

Behsettiğiniz kasa c-max lerin arka koltukları geriye doğru çapraz şekilde kayar. Kızaklarını görüp koltuk yeri sandınız sanırım.. Yoksa Grand c-max hariç 7 kişilik c-max yoktur.

Yorum bağlantısı
Köksal Yılmaz

7 koltuk ve 1.6 motor olacaksa model ve fiyat yükseliyor. Bütçeme uygun otomatiği olsaydı ben de c max alacaktım, olmayınca s max aldım +2 koltuk bonus oldu :)

Yorum bağlantısı
Orhan Gönder

C maximizin kaporasini verdik bizde bu aileye dahil olduk aracım 2006 model full donanım viteste otomatik sıkıntı oluyormus forumda okudum fakat araç sahibi(ilk sahibi) 2009 yılında sansimani komple degistirmis garantiden bunun bana bir artisi olur mu

Yorum bağlantısı
Selçuk Bakış

Dizel otomatik değildir umarım, hayırlı olsun.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Orhan Gönder

Dizel otomatik!!!

Selcuk bey yalnız tüm bakimlari zamaninda yapilmis sorunsuz bir araca denk geldigimi düşunuyorum servis bakımlı oldugundan dolayı umarım beni utandirmaz

Yorum bağlantısı
Selçuk Bakış

Şöyle konular var ama bir inceleyin isterseniz

Yorum bağlantısı
Serkan Toker
7 dakika önce, Orhan Gönder yazdı:

Dizel otomatik!!!

Selcuk bey yalnız tüm bakimlari zamaninda yapilmis sorunsuz bir araca denk geldigimi düşunuyorum servis bakımlı oldugundan dolayı umarım beni utandirmaz

Güle güle kullanın, servis bakımlı olmasının o şanzuman ile size şimdilik bir faydası dokunmaz. 10 yılı dolduğu için servislerin sorumlulukları sona erdi. Doğru kullanırsanız çok güzel arabadır ben memnun kalırsınız diye düşünüyorum. Sıkıntı olursa düz vitese bile çevirme şansınız var, hayırlı olsun..

Yorum bağlantısı
Orhan Gönder

Allah razı olsun zaten garantiden serviste yenilenmiş sansizan bir sure degisim garantisi tanimis o sure zarfında degismis

Selcuk bey hepsini okudum ama cıkartmayanda olmuş benim garantiden degismesi bir sans mı yoksa biz bilerek bir lades mi diyecegiz zaman gösterecek gibi

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...