İçeriğe Yönlendir

Koku Aranıyor

Hüseyin Yergin

Recommended Posts

Ersen Tapan

Çevirmede yukarıdaki kutuyu polisler bulsalar ; derdini anlatana kadar sabah olur ; sakat bence :D

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Ayhan Şentürk

Air wick parfüm arabada kullanılacaksa dikkat edilmesi gereken bir durum var. Arabayı güneşin altına bıraktığımızda airwick ısındığında içindeki hava şişerek sıvının fitilden dışarı çıkmasına neden oluyor ve şişenin kenarlarından akma yapıyor.

Bunun üzerine airwick şişesine hava tahliyesi için blow off yaptım :tongue: Kenarına ufak bir hortum koydum. Ondan sonra hiç sorun çıkartmadı.

09082010380.jpg

• Beğen 4
Yorum bağlantısı
Hüseyin Yergin

Çevirmede yukarıdaki kutuyu polisler bulsalar ; derdini anlatana kadar sabah olur ; sakat bence :D

ben görsem şahsen bomba imha ekibibini çağırırım hemen ;)

Yorum bağlantısı
Zafer Ayvacı

Hakiki tütün kolonyası alınır,sağlam biryerden birmiktar gerçek vanilya alınır ikisi güzelce Ankara havası eşliğinde karıştırılır :biggrin: mis gibi bir koku elde edilir hadi bakalım kolay gelsin.Dikkat edin şekersiz vanilya olacak ve taban halılarına sıkacaksınız.Bu kadar gerçek vanilya yetiyor ortalama bir şişeye

Abi bu mesajın sonuna " %100 çalışıyor! " eklemen lazımdı, inanmadık :p

Yorum bağlantısı
Nihat Palolu

Polis çevirmede havalandırma kanalını söküp içine mi bakıyor ?

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Hüseyin Matur

Ben birkaç günde bir aracı akşam terketmeden önce içine 8-10 fıs bunlardan sıkıyor kapıları kapatıyorum. Araç herdaim güzel kokuyor. Araç içinde sabit koku beni rahatsız ediyor. Ama california scents iyimiş. Bence denenmeli...

IpLJB.jpg

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Engin Ünal

BİM'de satılan kavun kokusu kullanıyorum. Benim oğlan arabaya her binişte ohhhh canım kavun çekti diyor :D

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Nihat Palolu

ben görsem şahsen bomba imha ekibibini çağırırım hemen ;)

Bence hiç vakit kaybetme :)

ICI6p.jpg

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Anil Berke Kavraal

Bu california'nın hangisini tavsiye ediyorsunuz? Şöyle ferah bir hava olsun. :)

http://erdemboya.tic...ewport-new.html

http://erdemboya.tic...centsfresh.html

new car smell güzel ilk başta aracın dışında evin penceresinin önünde yarım saat falan bir havalandır ondan sonra üstteki mazgalı en kısık ayara getir at bagaja yada koltuk altına ... koku tam bitti heralde diye düşünürken camları bir açıyorsun tekrar geliyor buram buram ilginç bişey 2-3 ay idare ediyor ...

Yorum bağlantısı
Hüseyin Yergin

New car aldım ben.

Satıcı da baya samimi çıktı, kardeşim diye mesaj atmış. Adanalı olduğu belli. :D

Toprağım işte tavsiyelerinizi bekleriz beğenmezseniz mango alacağım bende.

Yorum bağlantısı
Mahmut Şahin

california scent bulunabiliyorsa iyidir. bu arada benim burnum pek koku almaz sayılır. bu sebeple hep fazla koku sıkarım. koku işinde başkalarının zevkine güvenmek zorundayım ve genellikle california scentin methini çok duydum.

Yorum bağlantısı
Ayhan Şentürk

Lavanta kokusunuda çok seviyorum ama araba için uygun bir lavanda kokusu bulamadım.

Yorum bağlantısı
Hüseyin Matur

New car aldım ben.

Satıcı da baya samimi çıktı, kardeşim diye mesaj atmış. Adanalı olduğu belli. :D

Evet çok samimi, bana az önce mesaj atmış, ''hoca kargoyu almışsın güle güle kullanda hayrına bir onayla yaa...'' :)

8,5 lira kargo verdim, Adana'yı hiç görmemiştim, doğru düzgün bakmadım ist.dan falan gelecek sandım.

Senin kargo ne kadar tuttu?

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Hüseyin Matur

Ben daha gidip alamadım kargoyu. Evde kimse yok, ben de geç çıkıyorum. :)

Koku nasıl iyi mi?

Açmadım daha, bende alma hastalığı var, kullanma yok.

Hafta sonu sakin kafa ile bakacağım artık. Ama kutusu güzel. :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Engin Tepe

Yeni çıkan küçük yarım parmak boyunda agaç kapaklı cam şişe de mango kokusu aldım trafikte iken :), 7.5 tl ye,

2 haftadır kullanıyorum soguk larda az sıcaklarda çok etki ediyor 5/1 i bitti sayılır. aynalıga asılıyor görünümü hoş kokusu hoş tavsiye ederim.

Bu tip.

BAutomix_Oto_Kokusu_Kavun-1.jpg

Yorum bağlantısı
Engin Tepe

Küçük olmasından dolayı sıkıntı yaşatmadı henüz. Bazı kokular vardı torpido rengini açtıgı söylendi. agzı kapalı hemde sıkıca

Yorum bağlantısı
Engin Tepe

Aırwıc lerın yuvarlak olanların kapagını çıkartıp kulnıyorlar çıkartmadan 3 4 delık açarak kulnmk daha ıyı oluyor orta kıvamda kokuyor ve geç bitiyor. öbürtürlü çok agır oluyor

Yorum bağlantısı
Engin Tepe

Ve siz siz olun taxiciler gibi arka koltuk başlıklarının altına sıkıştırmayın baskı uygulayıp sungerı yardımıyla koltugun içine siniyor. ıslanacak derecede fena leke oluyor

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...