İçeriğe Yönlendir

C Max 1 - Ön Kapı Kilitleme

Uğur İlksay

Recommended Posts

Uğur İlksay

Arkadaşlar Merhaba. Aranıza yeni katıldım.  Eylül ayında 2005 ghia 1.6 Tdci c-max sahibi oldum. Aracımda şöyle bir sorunu size danışmak istiyorum. Ön yolcu araç içinden kapı kilitlendiğinde tüm kapılar kilitleniyor. Ancak sürücü tarafından yapınca olmuyor. Çok nadir sürekli kapatıp açarsam bazen yapıyor acaba nedendir?

Yorum bağlantısı
Hasan Yıldız

Swich arizasi diye gecer.Yetkili servis veya degistirci diye tabir edilen tamircilere giderseniz kilit mekanizmasinin degisimi, tam bilmiyorum ama 400 tl den baslayan fiyatlar cikar karsiniza.2. secenek ise kapi kilit tamirinde ehil bir ustanin kilit mekanizmasinin icinde ki ilgili swichi degistirmesideir.Takribi bu secenek de 70 tl civari bir fiyatla sonlanir.

Yorum bağlantısı
Uğur İlksay
8 saat önce, Hasan Yıldız yazdı:

Swich arizasi diye gecer.Yetkili servis veya degistirci diye tabir edilen tamircilere giderseniz kilit mekanizmasinin degisimi, tam bilmiyorum ama 400 tl den baslayan fiyatlar cikar karsiniza.2. secenek ise kapi kilit tamirinde ehil bir ustanin kilit mekanizmasinin icinde ki ilgili swichi degistirmesideir.Takribi bu secenek de 70 tl civari bir fiyatla sonlanir.

Teşekkür ederim.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...