İçeriğe Yönlendir

Mondeo Mk3 - Lpg Tesisat Değişimi

Uğur Kaya

Recommended Posts

Uğur Kaya

aracım muayeneye gireceği için tank değişimi olacak

lpg ci arkadaş beyin yeni olduğu için beyini değiştirmeden 1000 tl komple tesisat değişimi için fiyat verdi

bu gün candan otogaza gittim 1000 tl lik sistemin eski sistem olduğunu belirtip atiker gold için kk 1600 nakit 1500 fiyat verdi 

motor yaptırdığımız için çok uçamıyoruz atiker gold için bu fiyat iyimidir tavsiye edermisiniz 

Yorum bağlantısı
Serkan Aktay

Tank değişimi olacak ise sistem neden yeni baştan değişiyor? Başka bir sıkıntımı var?

Yorum bağlantısı
Uğur Kaya
Bir saat önce, Serkan Aktay yazdı:

Tank değişimi olacak ise sistem neden yeni baştan değişiyor? Başka bir sıkıntımı var?

bi kaç yere gösterdim genellikle hepsi sistemi de yenilememi söyledi 

yoksa sistemle ilgili bir sıkıntım yok en büyük sıkıntımız her serviste sistem eski olduğu için bağlanma sorunundan dolayı ayar yaptıramıyorum

Yorum bağlantısı
Cemal Demirezen

Bende 2 sene önce değişim yaptım atiker gold ile memnunum, arkadaşın arabaya benim taktırdığım arkadaşa takdırdım atiker gold oda memnun 2 senedir sıkıntı yok tavsiye ederim. 

Yorum bağlantısı
Akan Belen

Atiker de iyi oldukça. Bana da atiker yada brc dediler. Atiker niyetiyle gittim aslijda ama brc ile çıktım [emoji23]

Yorum bağlantısı
Uğur Kaya

bu gün baktırdım lpg maf sensörü arızalı yüksek basınç arızası veriyor mecburen sistemi yenileyeceğiz 

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...