İçeriğe Yönlendir

Oto Cam Filmlerinde ki Son Durum Nedir?

Volkan Ceneviz

Recommended Posts

Volkan Ceneviz
(düzenlendi)

Araçlarımıza cam filmi uygulamamızda bir sakınca var mı serbest edildi mi henüz askıda mı son durum nedir acaba bilgisi olan var mı 

tarihinde Metin Akbal tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

Resmi olarak hala yasak ancak ceza uygulanmıyor. Film yoksa uygulamayın zira yönetmelik değişecek.

Yorum bağlantısı
Volkan Ceneviz
3 dakika önce, Sani Gerşon yazdı:

Resmi olarak hala yasak ancak ceza uygulanmıyor. Film yoksa uygulamayın zira yönetmelik değişecek.

ne zaman kesinleşir acaba buna dair bir bilgi var mı 

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon
6 dakika önce, Volkan Ceneviz yazdı:

ne zaman kesinleşir acaba buna dair bir bilgi var mı 

Hayır, bilinmiyor.

Yorum bağlantısı
Emre Şimşek

Ben de arkalara yaptırsam mı diye düşünmüyor değilim, çocuk iyiden iyiye rahatsız oluyor güneşten artık...

Yorum bağlantısı
Uğur Kamil

enson en arka camda sınır yok diğerleri %70 ışık geçirkenliği olacak diyorlardı ama netlesim yasalaştımı bu durum ondan sonra bir bilgi paylaşılmadı yada görmedim.

Yorum bağlantısı
Volkan Ceneviz
5 dakika önce, Uğur Kamil yazdı:

enson en arka camda sınır yok diğerleri %70 ışık geçirkenliği olacak diyorlardı ama netlesim yasalaştımı bu durum ondan sonra bir bilgi paylaşılmadı yada görmedim.

%70 derken acaba kaç numara oluyor 1 mi 2 mi 

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

Yasalaşan hiç bir şey yok arkadaşlar. Boşu boşuna para harcayacak olabilirsiniz. Para bu zamanda değerli, her şey netleşsin, öyle ilerleyin.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ahmet Ekici

Resmi açıklama ve yönetmelik halen yapılmış değil. Ancak 20 güne kadar açıklaması lazım, en arka camda film var, yoksa muayeneden geçemem :)

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon
5 dakika önce, Ahmet Ekici yazdı:

Resmi açıklama ve yönetmelik halen yapılmış değil. Ancak 20 güne kadar açıklaması lazım, en arka camda film var, yoksa muayeneden geçemem :)

Muayenede hafif kusur şu anda.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ahmet Ekici
Bir saat önce, Sani Gerşon yazdı:

Muayenede hafif kusur şu anda.

Ağır kusur olarak biliyordum, haber çok güzel oldu. :flowers:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

yasal olarak kusur, talimat gereği an itibarı ile bakılmıyor

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ahmet Ekici

Periyodik muayenelerde cam filmi, Camlar: sonradan boyanmış ve Camlar: film yapıştırılmış kusur teksti ile "Hafif Kusur" olarak değerlendirilmektedir. Hafif kusurlu araçların başka bir ağır kusuru bulunmadığı sürece muayeneleri onaylanmaktadır. Cam filmi muayenenin yapılmasına engel değildir.

Böyle imiş.
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...