İçeriğe Yönlendir

C Max 1 - Almayı Düşündüğüm Araç İçin Kararsız Kaldım

Orhan Gönder

Recommended Posts

Orhan Gönder

Arkadaşlar iyi aksamlar 2006 c max icin dizel otomatik 500 lira kapora verdim bu forumda yazılanları okudum ve bir karar vermek zorundayım sizce bu kaporayı yakmalı mıyım c max o kadar sorunlu bir araç mı?

Yorum bağlantısı
Yalçın Dağlıoğlu

Özellikle Otomatik şanzımana  işin ehli bir ustaya baktır. 

Yorum bağlantısı
Sezgin Yılmaz
50 dakika önce, Orhan Gönder yazdı:

arkadaşlar iyi aksamlar 2006 c max icin dizel otomatik 500 lira kapora verdim bu gorumda yazılanları okudum ve bir karar vermek zorundayım sizce bu kaporayı yakmalımıyım c max o kadar sorunlu bir araç mı

1.6 tdci ve cvt  ise uzak durun kaporayı geri alabiliyor iseniz alın

Yorum bağlantısı
Eren Gökmen

Cvt eger duzgun kullanilmissa ve siz de sakin duzgun kullanirsaniz pek sorun cikarmaz. cvt degisik bir sistemdir. Konforludur. Surus ozellikleri degisiktir. Hizlanirken devir artmaz mesela. Gecmisi bilinmiyorsa uzak durmak en iyisi. En kotu ihtimalle cvt yerine duz vites takilabiliyor sanirim ama maliyeti nedir bilmiyorum. Tabi bastan duz viteslisini almak daha mantikli bu durumda. illa otomatik arac bakiyorsaniz o donemin dsg lerine de bakmayin. Tam otomatik baska bir arac bakin. Cift kavrama falan olmasin, otomatiklestirilmis sanziman olmasin yani

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Araç geçmişini araştırın. Şanzıman değişmiş olabilir.
Sakin bir sürücüyseniz. Sıfır bir şanzımansa ve nazına oynarsanız kullanabilirsiniz.

Yorum bağlantısı
Serkan Toker

Eninde sonunda bir gün elinizde kalacak ve yaptıracak yer bulamayacaksınız, vazgeçin derim veya kenarda 5-6 bin lira dursun düz vites yaparız.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Önder Özcan
3 saat önce, Orhan Gönder yazdı:

arkadaşlar iyi aksamlar 2006 c max icin dizel otomatik 500 lira kapora verdim bu gorumda yazılanları okudum ve bir karar vermek zorundayım sizce bu kaporayı yakmalımıyım c max o kadar sorunlu bir araç mı

C Max sorunlu değil, problem CVT denen Ford'un o dönem dizellerde kullandığı otomatik şanzımanda. Hatta ford geçen sene bir kampanya ile bu tür araçlarını geri satın almıştı. Alabiliyorsanız kaporanızı geri alın.

Yorum bağlantısı
Hakan Gürsu

Cvt ile sorun yaşamayan çok az, birde aracın geçmişini bilmiyorsunuz. Bence vazgeçin.

Yorum bağlantısı
Recep Demirci

Kaporayı geri almaya çalışın bence.En sorunlu tercihlerden biri olup başınızı ağrıyabilir.Başka araç bakın derim veya manuel.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...