İçeriğe Yönlendir

Huawei Mate 10 Pro Detaylı Kullanım Tecrübeleri

Ali Cihangiroğlu

Recommended Posts

Çağlar Bayur
10 dakika önce, Zafer Ayvacı yazdı:

fotoğrafın çekilme modu vs belirtilmiyor.

yutupta volkan manav sade kısa ve net gösteriyor

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Eren Gökmen

Ali abi bu telefon uygulamalarda stabil degilmis sen sat bunu:seytan:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Zafer Ayvacı
2 dakika önce, Çağlar Bayur yazdı:

yutupta volkan manav sade kısa ve net gösteriyor

İzledim abi onu

Yorum bağlantısı
Adnan Ziyangül
51 dakika önce, Ali Cihangiroğlu yazdı:

Sanada hayırlı olsun diyelim !  

Size hayırlı olsun tabiki ama iletim bundan sonra almak isteyip niyetlenenler için sosyal mesajdır :) Marka vermeden direk android diyorum. 

Yorum bağlantısı
Mert Yeldan
Kim ne derse desin... Uygulamalar kesinlikle İos işletim sisteminde çalıştığı kadar stabil ve düzgün çalışmıyor. Yıllar sonra androide geçmek gibi bir hata yaptım ve anladım. 5 gün sonra İphone X ile tekrar İos'a döndüm. Android almayın ! Aldırmayın ! 

iOS 11 iPhone 7 kullanıyorum huawei den geçtim bazen pişmanlık duyuyorum
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
2 saat önce, Adnan Ziyangül yazdı:

Size hayırlı olsun tabiki ama iletim bundan sonra almak isteyip niyetlenenler için sosyal mesajdır :) Marka vermeden direk android diyorum. 

Android en az İOS kadar stabil (hatta daha iyi, tarafsız testlere bak istersen) ve çok daha esnek tamamen farklı bir sistemdir,  marka model bazında sorun olabilir, ios uda serbest bıraksınlar envai çeşit marka modele ve donanımla çalışmak zorunda bıraksınar bak bakalım iş yapıyormu, ios konsol yazılımı gibidir android ise windows gibi, farkını bu güzel anlatır sanırım...

seninki sosyal mesaj falan değil, resmen fanatiklik, uzatmaya gerek yok, burada herkes neyin ne olduğunu gayet iyi bilir, cihaz alırken ihtiyaçlarımıza zevkimize ve bütçemize göre cihaz alıyoruz, kendim için konuşayım, ponpon X i hayatta almam, bana yetmez yetersiz, fiyat ise saçma derecede uçuk, sen beğendiysen yettiyse eyvallah, Android i kökten tü kaka ilan etmen çok komik olmuş, bu arada sıkıntın varsa Android le ilgili konu var, o kısımda yaz lütfen, bu konuda bir model hakkında deneyimlerimi yazıyorum, Android-İos karşılaştırması yapmıyorum...

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mustafa Arıkan

Dandroid veya iOS. Tamamen kişisel tercihlerdir.

Her ikisininde farklı noktalarda birbirlerine üstünlükleri var. 

Yorum bağlantısı
Özgen Acar

Hayırlı olsun abi,ben de telefon değiştirme arefesindeyim  mate 10 lite ile p10 lite arasında kaldım :unsure2:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Eren Gökmen
(düzenlendi)
5 dakika önce, Özgen Acar yazdı:

Hayırlı olsun abi,ben de telefon değiştirme arefesindeyim  mate 10 lite ile p10 lite arasında kaldım :unsure2:

Ikisi de olur aslinda ama mate10l biraz daha iyi. Ben mate10lite tercih ederdim. Fiyatlari nasil?

tarihinde Eren Gökmen tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)
2 saat önce, Mustafa Arıkan yazdı:

Dandroid veya iOS. Tamamen kişisel tercihlerdir.

Her ikisininde farklı noktalarda birbirlerine üstünlükleri var. 

Android Dandroid ise diğeride TırtOS olmalı, hatta İandrOS da diyebiliriz, ios un tek üstünlüğü daha az ram istemesi, başka üstünlüğü yok,  neyse bu konuyuda andro-ios konusunda tartışsak diyordum, hatta boşa tartışmayalım, dediğim gibi birisi konsol yazılımı diğeri Windows....

tarihinde Ali Cihangiroğlu tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Mustafa Arıkan
2 dakika önce, Ali Cihangiroğlu yazdı:

Android Dandroid ise diğeride TırtOS olmalı, hatta İandrOS da diyebiliriz, ios un tek üstünlüğü daha az ram istemesi, başka üstünlüğü yok,  neyse bu konuyuda andro-ios konusunda tartışsak diyordum....

O zaman ponpon değil iPhone :) 

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)
2 saat önce, Mustafa Arıkan yazdı:

O zaman ponpon değil iPhone :) 

öyle olsun, olsun ama ponpon diyorum, yani modele diyorum, ios a değil :)   yalnız konu cihaz hakkında deneyimlerim, Andro İos karşılaştırması değil,  zaten olmazda, dediğim gibi, konsol yazılımı ile windows kıyaslanmaz :)

Yorum bağlantısı
Oğuzhan Polat
(düzenlendi)
Bir saat önce, Adnan Ziyangül yazdı:

Ali abi öncelikle hayırlı olsun güle güle kullanman dileğiyle .

Dünyada iPhone hariç bütün telefonlar Android ile çıkıyor farklı işletim sistemi deneyenler oldu Nokia gibi ama sonuçta o markada Android'e döndü  milyonlarca insanın kullandığı milyar dolarlık sirketlerin tercih ettiği bir sistemi bu şekilde eleştirmek doğru değil size iPhone ile mutluluklar dileriz .

tarihinde Oğuzhan Polat tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mustafa Arıkan
Şimdi, Ali Cihangiroğlu yazdı:

öyle olsun :)   yalnız konu cihaz hakkında deneyimlerim, Andro İos karşılaştırması değil,  zaten olmazda, dediğim gibi, konsol yazılımı ile windows kıyaslanmaz :)

:):) 

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu

ha kafa karışmasın, konsol yazılımı= İOS   windows= Android

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)

VoLTE desteğide varmış, şimdi gördüm, arama ayarlarından Sanal HD+ ses kısmından açılıyor, ses çok net ve arama anında oluyormuş, nasıl sistemse artık, güzelmiş...

bizim emektar hatçede yoktu tabiii :)

Yorum bağlantısı
Adnan Çakır

Hayırlı olsun Ali bey , ben de eşime mi6 aldım oğlumda da sony z5 var annesini kandırmaya çalışıyor .

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Cihat Küçükay

Güle güle kullan abi, bende de p9 var. Kamera ve şarj konusunda gerçekten çok iyi telefon. Bir de şu ana kadar ne yaptıysam kastıramadım telefonu :fiuw:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Selçuk Bakış
10 saat önce, Ali Cihangiroğlu yazdı:

VoLTE desteğide varmış, şimdi gördüm, arama ayarlarından Sanal HD+ ses kısmından açılıyor, ses çok net ve arama anında oluyormuş, nasıl sistemse artık, güzelmiş...

bizim emektar hatçede yoktu tabiii :)

VoLTE altyapısı Türkiye'de yoktur, açmana gerek yok Abi. Hayırlı olsun.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
VoLTE altyapısı Türkiye'de yoktur, açmana gerek yok Abi. Hayırlı olsun.
Açınca birşey anlamadım zaten, neyse dursun kenarda...
Sağol kardeş ...
Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)

Bir baktım keçiler, hemen çektim, ayar falan yapmadım, işte sonuç...

JOSZTZ.jpg

2x optik zum

TdOYJA.jpg

sonra yağmur yağınca...

eihngW.jpg

QQJEWy.jpg

• Beğen 4
Yorum bağlantısı
Mert Yeldan

VoLTE alt yapısı var ben kullanıyorum. Görüşmeler hd kalitesinde oluyor. Daha net ve daha kısa sürede bağlanıyor

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)
2 saat önce, Mert Yeldan yazdı:

VoLTE alt yapısı var ben kullanıyorum. Görüşmeler hd kalitesinde oluyor. Daha net ve daha kısa sürede bağlanıyor

Olması lazım, şimdi kardeşime sordum oda kullanıyormuş, ara demenle bağlanması anlık oluyormuş ve ses te fena net diyor :)

hat avea benim, benim hatta destek varmı acep, deniyim hele...

Yorum bağlantısı
Mert Yeldan

2 saniyede bağlanıyor taş çatlasın. Tabi lte bağlantı olması lazım. 3G oldu mu olmuyor

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)
2 saat önce, Mert Yeldan yazdı:

2 saniyede bağlanıyor taş çatlasın. Tabi lte bağlantı olması lazım. 3G oldu mu olmuyor

baktım, 4.5G olması lazım, kapalıymış açtırdım şimdi, fakat sim kart uyumsuz çıktı, değiştirmem lazımmış, onuda halledeyim hemen :)

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...