İçeriğe Yönlendir

Huawei Mate 10 Pro Detaylı Kullanım Tecrübeleri

Ali Cihangiroğlu

Recommended Posts

Eren Gökmen
2 dakika önce, Erman Uzun yazdı:

Neden 

Yazilimi bence cok daha iyi. Zamanla bozulmuyor. Aslinda ikisi arasinda ben kendim icin s9+ tercih ederim. Cunku nasil olsa en gec 1 sene sonra custom rom yuklerim. Yazilima dokunmayacagimi bilsem mate10 pro tercih ederim. Su anda oneplus one kullaniyorum 4 seneyi devirdi

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Erman Uzun
1 saat önce, Eren Gökmen yazdı:

Yazilimi bence cok daha iyi. Zamanla bozulmuyor. Aslinda ikisi arasinda ben kendim icin s9+ tercih ederim. Cunku nasil olsa en gec 1 sene sonra custom rom yuklerim. Yazilima dokunmayacagimi bilsem mate10 pro tercih ederim. Su anda oneplus one kullaniyorum 4 seneyi devirdi

Ben rom Vs olaylarına pek anlamıyorum aradığım 4 5 yıl donma kasma olmadan kullanabilmek kamerası şarjı tatminkar olsun oyun oynamam zaten en çekindiğim konu mate 10 konusunda bu amoled yanığı konusu sanırım lg panel kullanmış Huawei acaba bu konu beni üzer mi uzun dönem mate 10 Pro çok araştırdım incelemlerine baktım almaya da niyetlendim ancak s9+ aradaki 400 tl ile aklımı çekmedi değil yardımınız için teşekkür ederim 

Yorum bağlantısı
Cihat Küçükay

Bende huawei P9 var ve swiftkey klavye kullanıyorum. Dediğiniz gibi bir sorunla hiç karşılaşmadım.

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)
17 saat önce, Erman Uzun yazdı:

Ben rom Vs olaylarına pek anlamıyorum aradığım 4 5 yıl donma kasma olmadan kullanabilmek kamerası şarjı tatminkar olsun oyun oynamam zaten en çekindiğim konu mate 10 konusunda bu amoled yanığı konusu sanırım lg panel kullanmış Huawei acaba bu konu beni üzer mi uzun dönem mate 10 Pro çok araştırdım incelemlerine baktım almaya da niyetlendim ancak s9+ aradaki 400 tl ile aklımı çekmedi değil yardımınız için teşekkür ederim 

baya oldu alalı, sıfır sorun, andro 9 dada sorun yok şuan gayet güzel, 4-5 sene kullanacaksan huvey-htc-one plus gibilere bak, zamsung o kadar gitmez bayar seni,   huvey ve htc de custom rom olayına girme, zaten gerekte duymuyorum şahsen, bu aletler customı sevmez, özelliklede hTC...

bu arada swift keyde bende sorun yaşamadım ama sevmedim Gboard kullnıyorum şuan...

Not: nirvana falan denmiş :) hikaye diyorum özelliklede son güncellemeden sonra Andro tek diyorum :D

hep demiştim derim hepte haklı çıkarım, bunuda yazın biryere :p

tarihinde Ali Cihangiroğlu tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Selçuk Bakış
S9 plus ile mate 10 Pro arasında kaldım uzun zamandır takipteyim aralarında 400 tl lik bir fark var değer mi bu farka yoksa mate 10 Pro uzun dönem sorunsuz kullanabilirmiyim genelde telefon uzun dönem kullanırım 
Teknik servis açısından Huawei tercih ederdim.
  • Beğen 2
Yorum bağlantısı
Mert Yeldan

Eşimin p20 liteın parmak izi okuyucusu arızalandı. Geçen Cuma kargoya verdim. Salı günü kargodan geri aldım.

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
  • 4 hafta sonra...
Ali Cihangiroğlu

Andro 9 Pie ve  Emui 9 u eskittik yahu, durum nedir sizde, Andro 9 kullananların yorumlarını alalım, ben gayet memnumumda :D  şu 10 ne zaman gelecek acep :tongue:

Yorum bağlantısı
Mahmut Yıldız

Benim zenfone 5'e de geldi ama format atıp bakmadım daha. Şimdiye kadar hiç format atmamıştım, at iyi olur dediler. Bu sefer öyle bakacağım. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • 3 hafta sonra...
Ali Cihangiroğlu

andro pie sonrası 3-4 güncelleme daha aldı, şuan 197 sürümündeyim, pil sarfiyatı dahada azaldı, artık ekran süresi olarak 8 saatleri çok rahat görüyor alet,  başka detaya gerek yok zaten son derece stabil akıcı ve hızlı, artık pil gibi detaylara bakar olduk, bakalım daha ne gelişmeler olacak :)

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Mahmut Yıldız
(düzenlendi)

Benim asusta 3300 mah var, 6 saati geçiyor benim ki. Hemi de ekran 6,2 inç.

Android 9

tarihinde Mahmut Yıldız tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Eren Gökmen

Ekran suresi goreceli oluyor genelde. Kimisi oyun oynuyor kimisi film izliyor kimisi sadece sosyal medyada takiliyor.

Toplam surede ekran parlakligi ve sebeke cekimi falan da onemli rol oyunuyir

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)
1 saat önce, Eren Gökmen yazdı:

Ekran suresi goreceli oluyor genelde. Kimisi oyun oynuyor kimisi film izliyor kimisi sadece sosyal medyada takiliyor.

Toplam surede ekran parlakligi ve sebeke cekimi falan da onemli rol oyunuyir

tabiki öyle, ekranı örnek verirken pil ömrünü anlatmak istemiştim aslında, 9 saatide buluyorum mesela, bu arada herşey açık 2 gün fix gidiyor cihaz, pil derdi sıfır :) bu arada süper şarj eden power bankıda var, gerçi gerek yok buna ama olsun :)

01.jpg

04.jpg

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Eren Gökmen
On 19.02.2019 at 17:10, Ali Cihangiroğlu yazdı:

tabiki öyle, ekranı örnek verirken pil ömrünü anlatmak istemiştim aslında, 9 saatide buluyorum mesela, bu arada herşey açık 2 gün fix gidiyor cihaz, pil derdi sıfır :) bu arada süper şarj eden power bankıda var, gerçi gerek yok buna ama olsun :)

Mesela kullanim tarzi degismeden onceden 6-7 saat, simdi 8-9 saat gibi olduysa super

Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...
Mehmet Ozyurek
On 19.02.2019 at 17:38, Sefa Çelik yazdı:

2-3 sene idare edecek, aynı zamanda prestijli ne önerirsiniz? 

Normalde yeni bir kavga başlardı bu soru üstüne..

Allah allah.. başka başlıklarda mı var kavga..

Cevap.. tabi ki Ayfon

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Metin Akbal

Teyzemin kizi abisi ise basladi diye zorla Iphone 8 aldirdi.

Birgun kafeye gittik yemek yiyecegiz. Teyzemin kizi garsona "wifi sifresini alabilir miyim" diye sorunca masa ben kafayi egdim yuzumu kapattim az daha masa degiatirecektim. Bende ona dedim ki "keske bana deseydin internetini paylasima ac diye" [emoji23]

Bu kadar ayaga dusmeyeydi iyiydi.

• Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Erhan Doruk
23 dakika önce, Sefa Çelik yazdı:

Huawei P smart 2019 veya P 20 lite'dan birini almak için gittim, Samsung A7 2018 alıp çıktım. Bana hayırlı olsun 😁 

Hayırlı olsun. Bende a7 2017 almış 1 ay sonra satmıştım. aynı fiyata mi6 aldım halen çok memnunum  . A7 2017 nin Performansı iyi olmasına rağmen ön kamerada oto odak olmadığı için uzak nesneleri bulanık çekiyordu. Samsung bu modeller böyle oluyor demişti. 2018 de ön kamera otomatik odaklama var mı?

Yorum bağlantısı
Mahmut Yıldız
On 19.02.2019 at 18:38, Sefa Çelik yazdı:

Telefon arayışında birisi olarak konuyu baştan sona okudum. Başlık ocak 2018'de açılmış. Şubat 2019'dayız. Mate 10 pro üzerine yeni cihazlar çıkmış olmalı. Huawei de marka olarak ya daha iyiye gitmiştir, ya da daha kötüye. 

2-3 sene idare edecek, aynı zamanda prestijli ne önerirsiniz? 

3 saat önce, Mehmet Ozyurek yazdı:

Normalde yeni bir kavga başlardı bu soru üstüne..

Allah allah.. başka başlıklarda mı var kavga..

Cevap.. tabi ki Ayfon

Bu sorunun cevabı artık huawei

Yorum bağlantısı
Ali Gürbüz
Huawei P smart 2019 veya P 20 lite'dan birini almak için gittim, Samsung A7 2018 alıp çıktım. Bana hayırlı olsun [emoji16] 
Mate 20 lite almaya gittim .A7 2018 alıp çıktım [emoji3]
Yorum bağlantısı
  • 4 hafta sonra...
Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)

Hayırlı olsun, idare et çiler kervanına katıldın yani :)

küçük kardeşim sayesinde bende oğlana yeni telefon almaktam kurtardım, ahanda andro 8.1 yüklü cihaz

Huvey Nexus 6P

önde çift hoparlör ile bana hTC One M7 si bir ses sundu....

Yorum bağlantısı
Fatih Sarıkaya

Huawei fena değil. Şuan onla yazıyorum. Ben cidden sevmeye başladım. İPhone ile sadece alo diyorum geriye kalan herşeyi android ile yapıyorum. Aşkımız İNŞALLAH bitmez ümidi ile. 

• Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
  • 2 ay sonra...
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...