İçeriğe Yönlendir

Astra J Park Sensörü

Ahmet Keklikoğlu

Recommended Posts

Ahmet Keklikoğlu
(düzenlendi)

Arkadaşlar merhaba bu gün aracıma android multimedya dabıl takdırdım yalnız teybi takdırdıktan sonra park sensörümden ses gelmiyor teybi takan arkadaş sorunu çözemedi sizce sorun nedir ? Nasıl çözebiliriz 

tarihinde Metin Akbal tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Metin Akbal

Park sensoru oem mi sonradan takilanlardan mi? Multimedya ya geri gorus takildi mi?

Ayrica tanisma bolumunde kendinizi tanitiniz.

Yorum bağlantısı
Ahmet Keklikoğlu

Park sensörü oem, evet geri görüş var

Yorum bağlantısı
Metin Akbal

Park sensoru sesi arac hoparlorunden mi geliyordu nasildi? Teyple uyumsuz olabilir mi?

Yorum bağlantısı
Sermet Gündoğdu
On 13.01.2018 at 12:55, Metin Akbal yazdı:

Ayrica tanisma bolumunde kendinizi tanitiniz.

Üyenin kendisini tanıtması mecbur değil.

• Beğen 1
  • Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Servet Aydın
Arkadaşlar merhaba bu gün aracıma android multimedya dabıl takdırdım yalnız teybi takdırdıktan sonra park sensörümden ses gelmiyor teybi takan arkadaş sorunu çözemedi sizce sorun nedir ? Nasıl çözebiliriz 
Muhtemelen park sensörü bilgisi araç teybine can veri yolu ile geliyor ve hoparlörler ses çıkarıyor. Sonradan takılan multimedia uyumlu değil veya can hattı bağlı değil. Cihaz birebir uyumlu mu?
Yorum bağlantısı
Ahmet Keklikoğlu
3 saat önce, Servet Aydın yazdı:
On 12.01.2018 at 22:42, Ahmet Keklikoğlu yazdı:

Muhtemelen park sensörü bilgisi araç teybine can veri yolu ile geliyor ve hoparlörler ses çıkarıyor. Sonradan takılan multimedia uyumlu değil veya can hattı bağlı değil. Cihaz birebir uyumlu mu?

Opel in orjinal multimedyası degil ama cihazı baglayan usta park sensöründen ses gelmeyince sensöre ayrı bir haporlör taktı yinede ses alamadı 

23 saat önce, Metin Akbal yazdı:

Park sensoru sesi arac hoparlorunden mi geliyordu nasildi? Teyple uyumsuz olabilir mi?

23 saat önce, Metin Akbal yazdı:

Arac hapörlerinden gelip gelmediğini bilmiyorum ama multimedyayı taktıktan sonra park sensöründen ses gelmeyince sensöre ayrı bir haporlör taktık yinede ses gelmedi 

Yorum bağlantısı
Ahmet Keklikoğlu

Malesef ne kapılardan nede arkadan ses gelmiyor 

Yorum bağlantısı
Ahmet Keklikoğlu

Orjinal sistemde hem arkadan hemde kapılrdan geliyordu

Yorum bağlantısı
Servet Aydın

Hımm. O zaman sizdeki medya oynatıcı değişimi olmadan olmaz yada, hali hazırda olan sensörler standart park sensörü modülüne bağlanacak ve kullanılacak

Yorum bağlantısı
Ahmet Keklikoğlu

Nasıl yani multimedyayı yada park sensörünümü değiştirmem gerekiyo ? 

Yorum bağlantısı
Servet Aydın

Evet, orijinal sisteme tam uyumlu multimedia veya, arka sensör uçlarına haricen alınan park sensörünün kabloları bağlanıp kullanılacak

Yorum bağlantısı
Ahmet Keklikoğlu

Anladım teşekkürler iyi akşamlar 

Yorum bağlantısı
  • 11 ay sonra...
Erkam Elma

Ben de j kasa astra Sedan aldım bu hafta park sensörü yok araçta sanayide bi ustaya danıştım arkaya takarım öne takmam sorun oluyor dedi,konuyla ilgili tecrübesi olan arkadaş var mı acaba 🙄

Yorum bağlantısı
Alpay Sumer
Bir saat önce, Erkam Elma yazdı:

Ben de j kasa astra Sedan aldım bu hafta park sensörü yok araçta sanayide bi ustaya danıştım arkaya takarım öne takmam sorun oluyor dedi,konuyla ilgili tecrübesi olan arkadaş var mı acaba 🙄

Sorun olan neymis?

Yorum bağlantısı
Erkam Elma
5 dakika önce, Alpay Sumer yazdı:

Sorun olan neymis?

Manyetikten çok etkileniyormuş ötüyormuş sürekli 

Yorum bağlantısı
Alpay Sumer
Bir saat önce, Erkam Elma yazdı:

Manyetikten çok etkileniyormuş ötüyormuş sürekli 

Buton koysun. 

Bende eglencesine takacaktim on panjura, bir turlu arac icine kablo gecirecek alani bulamadik.Yoksa gayet basittir.Hatta foruma sormus cok deli fikirler bile edinmistim.Vitese swich baglamadan tutunda sis farindan enerji almaya, hiz sensorunden veri okuma fikri bile gelmisti👏 

Ama havalar isininca kesin bi yeri delip takacagim. 

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...