İçeriğe Yönlendir

Suzuki Vitara İncelemesi

Mehmet Ozyurek

Recommended Posts

Çağlar Bayur
Mehmet Cihat yazdı:

jeep renegade 1.6 mjet dct şanzıman 

doblo treking daha mantıklı olur o zaman

Tansu Kalafatoğlu yazdı:

şehir içinde vitara konforsuz.

kuyumcular cerrahlar işe gidip gelirken binebiliyorsa kafi konforu vardır?

Yorum bağlantısı
Mehmet Kazancıoğlu
Servet Aydın yazdı:

Yürür hâlde Land 350, eli yüzü düzgün düşük km 550-600 olmuş

Bakıp bakıp duruyorum uzaktan görünce içi çekiyorum ancak :(

Yorum bağlantısı
Servet Aydın
Tansu Kalafatoğlu yazdı:

Arazi şeysi yoksa şehir içinde vitara konforsuz. Ama biraz köy yayla olayları varsa mantıklı

Fazladan iki çeker yolda güvenli demek

Yorum bağlantısı
Tansu Kalafatoğlu
Servet Aydın yazdı:

Fazladan iki çeker yolda güvenli demek

hızım 50’yü geçmiyor. Bana tek lastikten çeker bile yeter :) 

Yorum bağlantısı
Cihat Küçükay

1.4 Boosterjet, 1.6 GLX ve 1.4 hybrid modellerini test etmiştim yakın zamanda. Yol sesi konusunda haklısınız, yalıtım yok mertebesinde. Ama denediğim modellerde 1.6 atmosferik motor 1.4 Boosterjet ve 1.4 hybrid'e göre çok hantal kalıyordu. Alacak olanlar için kesinlikle 1.6 önermem. Qhasqai almasaydım kesinlikle 1.4 modellerden birini alırdım. 

Yorum bağlantısı
Tansu Kalafatoğlu
Cihat Küçükay yazdı:

1.4 Boosterjet, 1.6 GLX ve 1.4 hybrid modellerini test etmiştim yakın zamanda. Yol sesi konusunda haklısınız, yalıtım yok mertebesinde. Ama denediğim modellerde 1.6 atmosferik motor 1.4 Boosterjet ve 1.4 hybrid'e göre çok hantal kalıyordu. Alacak olanlar için kesinlikle 1.6 önermem. Qhasqai almasaydım kesinlikle 1.4 modellerden birini alırdım. 

ama 1.6’ya lpg yakışabiliyor abi 

diğerlerine de takıyorlar da pahalı kit

Yorum bağlantısı
Fatih Keskin

3000 km oldu 4x4 hibrit alalı ses yalıtımı yüksek hızlar da kendini belli ediyor ama şehir içi 110 a kafar gayet sessiz dolu olmasına diyecek yok şerit takip adaptif hız sabitleme kör nokta uyarı sistemi vs vs ama ne yok kararan ayna bu kadar doldur onu koyma japonlar bi garip şehir içi 7lt gibi yakıyor hafta sonu hafif çamurladım arazide zevki bambaşka

• Beğen 4
Yorum bağlantısı
  • 1 ay sonra...
Onur Demir

Tam benim konum bu. 500L den sonra clio5 almıştım ama 4x4 sevdam bitmedi gitti.

Yüksek model 1m altı otm subaru xv yada vitara alabilirim diye düşünüp marka yaygınlığı düşündüğümde vitara alıcam gibi.

Bayram dönüşü clio satıp vitara almayı düşünüyorum. 2017-2018 bir araç tercih edeceğim aksilik olmazsa.

Onur Demir yazdı:

Tam benim konum bu. 500L den sonra clio5 almıştım ama 4x4 sevdam bitmedi gitti.

Yüksek model 1m altı otm subaru xv yada vitara alabilirim diye düşünüp marka yaygınlığı düşündüğümde vitara alıcam gibi.

Bayram dönüşü clio satıp vitara almayı düşünüyorum. 2017-2018 bir araç tercih edeceğim aksilik olmazsa.

Jimny alıcaktım aslında ama koltuk kafalığı bile ensemde kaldı. Mecbur bir büyüğüne karar kıldım gibi. 

IMG20230622185242.jpg

Yorum bağlantısı
Onur Demir
Mehmet Ozyurek yazdı:

Evet kafalığı yükselebilen bir şey lazım sana :)

Koltuk aşağıda bir kere başlıkla çözülecek iş değil 🤦🏼‍♂️

IMG20230622185308.jpg

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...