İçeriğe Yönlendir

Suzuki Vitara İncelemesi

Mehmet Ozyurek

Recommended Posts

H.Cenk Bayrakçı

Turkuaz diye geçiyor bu yeşil rengi. Bana nedense DSİ'nin araçlarını hatırlatıyor. :)

• Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk
5 dakika önce, Servet Aydın yazdı:

Landa 55, passat`ta 55 eder. 65'e versin işte iki tane 2017 model

Hit yapacak reklam filmi çekmeye söz.

Yorum bağlantısı
Servet Aydın

Valla söz. Facebook sayfamız bile var suzuki adında.

Roller, arazi, uzun yol vs full test

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Köksal Yılmaz
Orayı yıkarlar :D
Turkuaz diye geçiyor bu yeşil rengi. Bana nedense DSİ'nin araçlarını hatırlatıyor. [emoji4]
Turuncu siyahı çok güzel
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mustafa Arıkan
3 saat önce, Mehmet Göktürk yazdı:

Bunlar bir klasik. Öyle bakılmalı. Bence oldukça anlamlı. Araçlarda ana temellere dönüp basite indirmek lazım birçok şeyi.

Tasarım anlamımda klasik olma konusunda zerresi yokken 4 tane tuş için “klasik” yorumu zorlama bir yorum olmuş hocam. Aracın içi gayet modern iken şu tuşlar taş devrinden kalma resmen. Ve bu “klasik” değil, başka bir şey.

Yorum bağlantısı
Servet Aydın
Tasarım anlamımda klasik olma konusunda zerresi yokken 4 tane tuş için “klasik” yorumu zorlama bir yorum olmuş hocam. Aracın içi gayet modern iken şu tuşlar taş devrinden kalma resmen. Ve bu “klasik” değil, başka bir şey.
Milyon dolarlık arabada analog saat ne peki?
Yorum bağlantısı
Ayhan Sırtıkara
2 saat önce, Servet Aydın yazdı:

Sıfır araçların kar marjı çok düşük, liste fiyatından ahım şahım indirim yapmıyorlar.  Kasım'da kırmızıyı alırken kavga gürültü 2-3 bin Tl indirebildim. Yarın size fiyat alırım, siz de bayilere bir sorun mukayese ederiz.

2 saat önce, Mehmet Göktürk yazdı:

Ayhan bey verecen mi? Gelelim bak biz fosiliz.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk
1 dakika önce, Ayhan Sırtıkara yazdı:

Sıfır araçların kar marjı çok düşük, liste fiyatından ahım şahım indirim yapmıyorlar.  Kasım'da kırmızıyı alırken kavga gürültü 2-3 bin Tl indirebildim. Yarın size fiyat alırım, siz de bayilere bir sorun mukayese ederiz.

Bu kez ciddiyiz Ayhan Hocam. Yeşil makbule geçer :)

Belki kredi vs takas gibi operasyonlarla birşey yaparlar.

kardeş indirimi de tabi olmuş oluyor. 2 adet aynı anda.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mert Yeldan
Daha öncede sitesinden bakmıştım, fiyatı dikkatimi çekmişti, emmi nin yorumlarıda okudum, benim olmazsa olmazlarım ne yazıkki bunda yok
Adaptif Cruise
Çarpışma Önleme
TSi de yok evet, Cam tavan
mazleme kalitesi ve yalıtım (zayıfmış)
arka çirkin
altta gözüken egzost susturucusu dahada çirkin

yoksa fiyatı güzel gibi ama araç yetersiz geldi bana, aklıma Ateca geldi şimdi...
Ateca nında hayalet ekranı yok, aslında varda bizde yok, 1.6 tdi versiyonda DSG yok ama geri kalan herşey var,  eee Doğuş illaki gıcıklık yapacak,  1.6 dizelde dsg neden yok aloooo, 2.0 dizel neden yok huuuu, ille tiguan mı alacağız gıcık doğuş heeyyyy.... :angry:

hale bak :angry: vergi konusuda ayrı mesele zaten....
                                                                                      Net           ÖTV         KDV         MTV     Trafik                        opak renk toplam fiyat
ATECA 1.4 EcoTSI ACT 150 hp DSG S&S Style 76.686 ₺ 38.343 ₺ 20.705 ₺ 776,5 ₺ 192,8 ₺ 297,2 ₺             137.000 ₺
ATECA 1.6 TDI 115 hp S&S Ecomotive Style 76.686 ₺ 38.343 ₺ 20.705 ₺ 776,5 ₺ 192,8 ₺ 297,2 ₺                 137.000 ₺
ATECA 1.4 EcoTSI ACT 150 hp DSG S&S Xcellence 78.945 ₺ 39.473 ₺ 21.315 ₺ 776,5 ₺ 192,8 ₺ 297,2 ₺     141.000 ₺
ATECA 1.4 EcoTSI ACT 150 hp DSG S&S FR 78.945 ₺ 39.473 ₺ 21.315 ₺ 776,5 ₺ 192,8 ₺ 297,2 ₺                  141.000 ₺

tip güzel ama aması var [emoji20]
2017711112427828_1.jpg

Tip sportif, ama yalıtım ve konfor tiguan ve kodiaqdan geride.
Yorum bağlantısı
Ayhan Sırtıkara
Bir saat önce, Mehmet Göktürk yazdı:

bu sizinki mi?

Gri olanı şirket aracı olarak kullandım, kırmızı yeni eşime aldık. Şirket aracı da değişti. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk
1 dakika önce, Ayhan Sırtıkara yazdı:

Gri olanı şirket aracı olarak kullandım, kırmızı yeni eşime aldık. Şirket aracı da değişti. 

Çok güzel görünüyor. Biz de bakalım inşallah Servet ile Yan yana iki tane yeşil jimny fotosu koyabiliriz.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ayhan Sırtıkara
(düzenlendi)
Bir saat önce, Mert Yeldan yazdı:

Vitara için de doğru tespit, ancak fiyat avantajı, donanım ve 4x4 seçenekleri hepsinden uygun

tarihinde Ayhan Sırtıkara tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk
Şimdi, Servet Aydın yazdı:

Ayhan'ı kaçıralım vermezler ise

Bagaj'a koyarız.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk

Reklamın iyisi kötüsü olmaz. "Az bulunan Suzuki aracı begendikleri için yönetim kurulu üyesini kaçırıp fidye olarak indirim istediler" diye haber olur.

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Mustafa Arıkan
14 dakika önce, Servet Aydın yazdı:
14 dakika önce, Mustafa Arıkan yazdı:

Milyon dolarlık arabada analog saat ne peki?

Analog saat ile bir mi abi? O olay tamamen bir akım. 

Bu tuşlar resmen çirkin ve kaba. Sanayide Ahmet usta bu tuşları oraya bir şekilde uydurmuş gibi eğreti duruyor. 

Şahsi fikrimdir. 

Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk
Şimdi, Mustafa Arıkan yazdı:

.. Sanayide Ahmet usta bu tuşları oraya bir şekilde uydurmuş gibi eğreti duruyor. 

Şahsi fikrimdir. 

işte bu... güzel olan bu..

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)
6 saat önce, Mehmet Ozyurek yazdı:

Kodiaq Q7 boyutlarında.

onuda demiştim Q7 boyutunda hatta full olanı baya iyi diye yine inandıramamıştım :D

tarihinde Ali Cihangiroğlu tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Servet Aydın

Zamanında arabaların arkasına şerit led ile fren ışığı yapanlar apaçi iken, şimdi ultra lüx markalar yapınca ağzımız açık bakıyoruz. Bakış açısını aracın habitatına göre görünce işler değişiyor. Bu araç ta olan düğmeler de öyle.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
2 saat önce, Mert Yeldan yazdı:

Karoq geliyor, Kodi pahalı, yani istediğim ayara getirince pahalı, Karoq nasıl olacak acep, zuzuki tatmin etmedi beni, küçükmüş bu araç, gerçi karoq ta küçük ama çok değil sanırım...

1 saat önce, Servet Aydın yazdı:

Zamanında arabaların arkasına şerit led ile fren ışığı yapanlar apaçi iken, şimdi ultra lüx markalar yapınca ağzımız açık bakıyoruz. Bakış açısını aracın habitatına göre görünce işler değişiyor. Bu araç ta olan düğmeler de öyle.

o markaların ledi baba led ama, şerit ledi artık kokoreççiler arabalarına takıyor :D

Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk
2 dakika önce, Ali Cihangiroğlu yazdı:

Karoq geliyor, Kodi pahalı, yani istediğim ayara getirince pahalı, Karoq nasıl olacak acep, zuzuki tatmin etmedi beni, küçükmüş bu araç, gerçi karoq ta küçük ama çok değil sanırım...

Sen bitmişsin kardeşim. seni hiçbirşey kesmeyecektir. 

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...