İçeriğe Yönlendir

Bilek Kırılırsa Yen İçinde Kalır mı?

Alpay Sumer

Recommended Posts

Alpay Sumer
27 dakika önce, Emre Ünal2 yazdı:

Geçmiş olsun. Umarım en kısa sürede iyileşirsiniz.

tesekkur ederim... sagolun... genel bilgilendirme: simdi tekrar doktora gittim sansima ortopedi dr u yok... ama fotograf yontemiyle baktirmayi basardim... kiriginiz yok dedi... ama baglar kopmus olabilir dedi... saglikli tespit ptesiye kaldi....

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Arif Aykın

Allah acil şifalar versin inşallah abi geçen sene de kolda problem olduydu galiba. Bende geçen omuz çatlattım. Çocuğumu kreşten aldım kreş parkında öğretmenine el sallarken çocuğun birtanesi ayağıma dolandı. Benim çocuk sağ kolumda yere düştük bende çocuğuma birşey olmasın diye sol dirseği yere önce koydum nasıl koyduysak sol omuz çatlak dedi acil doktoru. Geçen birdaha gittim tomografi çekildi yırtık olabilir mr çekilmen lazım dedik. Kolu kaldıramıyorum yukarıya doğru. Bana kalırsa çıktı ama doktorlar çıkığı kabul etmediklerinden birşey demiyorlar

Yorum bağlantısı
Alpay Sumer
7 dakika önce, Arif Aykın yazdı:

Allah acil şifalar versin inşallah abi geçen sene de kolda problem olduydu galiba. Bende geçen omuz çatlattım. Çocuğumu kreşten aldım kreş parkında öğretmenine el sallarken çocuğun birtanesi ayağıma dolandı. Benim çocuk sağ kolumda yere düştük bende çocuğuma birşey olmasın diye sol dirseği yere önce koydum nasıl koyduysak sol omuz çatlak dedi acil doktoru. Geçen birdaha gittim tomografi çekildi yırtık olabilir mr çekilmen lazım dedik. Kolu kaldıramıyorum yukarıya doğru. Bana kalırsa çıktı ama doktorlar çıkığı kabul etmediklerinden birşey demiyorlar

Ben buldum arif ikimiz iki kilo kursun alip ustumuze  branda cektirip komple dokunelim... 

bu nedir aga ya? aynen bilegim kirilmisti... ama hadi onu anladim dustuk ne bilem merdivenleri pas gectik bilmem kac metreden uctuk ta bu neydi ben bunu anlamadim... sanada gecmis olsun... Aynen dr lar cikik isini pek sevmiyor dislokasyon bozukluk 🙃 diyorlar 😁 aha da cikik de ne olcak sanki 😁

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Alpay Sumer
20 dakika önce, H.Cenk Bayrakçı yazdı:

Geçmiş olsun. Acil şifalar...emoji15.png

tesekkur ederim sagolun...

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Arif Aykın
4 saat önce, Alpay Sumer yazdı:

Ben buldum arif ikimiz iki kilo kursun alip ustumuze  branda cektirip komple dokunelim... 

bu nedir aga ya? aynen bilegim kirilmisti... ama hadi onu anladim dustuk ne bilem merdivenleri pas gectik bilmem kac metreden uctuk ta bu neydi ben bunu anlamadim... sanada gecmis olsun... Aynen dr lar cikik isini pek sevmiyor dislokasyon bozukluk 🙃 diyorlar 😁 aha da cikik de ne olcak sanki 😁

Ben döktürüyorum çocukla kendime ama bana fayda etmiyor 😊

• Mutlu 1
Yorum bağlantısı
  • 4 ay sonra...
Caner Göktaş
(düzenlendi)

Aynı yeri 1'den çok kırmamaya özen gösterin :D Bir süre sonra ameliyata alıyoruz diyerek çubuğu dizerler çat diye ne oluyor la diye kalırsınız ^^ 

tarihinde Alpay Sumer tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...