İçeriğe Yönlendir

Connect - Far Ayarı

Erkan Tekin

Recommended Posts

Erkan Tekin

Arkadaşlar merhaba.. 3 gün önce far ampüllerini değiştirdim LED bişi taktık.. ama bir sorun var..

Kısa farlarım uzun gibi yanıyor Uzun farlarım ise Kısa gibi yanıyor :D Ampülleri çevirip tekrar taktım ama sonuç aynı :D 
Şu 3 günlük süreçte bu durumu ikaz eden olmadı ama ben bu göz alma konusunda takındırık oldugum için bakasının gözünü almadan durumu düzeltmek istiyorum.
Bu farları ayarlamak için ne yapmak lazım. Far motoru olumsuz... 

Yorum bağlantısı
Tamer Olcay Çiçek

farlarınızda mercek yoksa büyük sıkıntı ledler direk olarak dağılıyor ayar imkansız gibi bişey

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Servet Aydın
farlarınızda mercek yoksa büyük sıkıntı ledler direk olarak dağılıyor ayar imkansız gibi bişey
+1
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Metin Akbal

Direk çöp. Fuzuli para vermişsiniz. Buralarda sorsaydınız birçok kişi tavsiye etmezdi.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Hasan Karabekiroglu
Bir saat önce, Metin Akbal yazdı:

Direk çöp. Fuzuli para vermişsiniz. Buralarda sorsaydınız birçok kişi tavsiye etmezdi.

Çöp değilde başka bi yeri aydınlatmak için kullanabilir, gargrop içi filan... 

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Metin Akbal

Çöp değilde başka bi yeri aydınlatmak için kullanabilir, gargrop içi filan... 
[emoji23] Tavana falan lazim olabilir diyon yani.
  • Beğen 2
Yorum bağlantısı
Hasan Karabekiroglu
2 dakika önce, Metin Akbal yazdı:

emoji23.png Tavana falan lazim olabilir diyon yani.

Sanayi de bi elektrikçide gördüm, seyyar aydınlatma yapmış... onarım yaparken kullanıyor, seyyarında iyiymiş dedim... abi müşterinin farına taktık iyi olmadı ama böyle işe yarıyor dedi...

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Ben başarısız P21W5 fren ampulünden geri vites sis lambası yapmıştım.. 

Bu da bahçe aydınlatmada falan kullanılabilir :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Erkan Tekin

ay sonuna kadar dursun o zaman

sonra köyde bahçede değerlendiririm :D

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Erkan Tekin

Yada siz büyüklerime danışayım bu konuyu :D Mercek taksam araca acaba nasıl olur farları araçta değerlendirsek :D

Yorum bağlantısı
Uğur Kamil
On 17.01.2018 at 19:35, Erkan Tekin yazdı:

Yada siz büyüklerime danışayım bu konuyu :D Mercek taksam araca acaba nasıl olur farları araçta değerlendirsek :D

Taktığınız led nasıl? Bazı ledleri ters takarsanız bahsettiğiniz gibi kısa yakınca uzunmuş, uzunuda açınca kısaymış gibi aydınlatıyor. Ledlerin bir resimi varmı?
Benzer bir durum arkadaşın aracında başıma geldi. Ledi ters cevirince sorun kalmadı.

Mercek taksanızda o ledleri kullanamazsınız(mercegin yuvasına uymaz)
6J2WLP.jpg

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Erkan Tekin
33 dakika önce, Uğur Kamil yazdı:

Taktığınız led nasıl? Bazı ledleri ters takarsanız bahsettiğiniz gibi kısa yakınca uzunmuş, uzunuda açınca kısaymış gibi aydınlatıyor. Ledlerin bir resimi varmı?
Benzer bir durum arkadaşın aracında başıma geldi. Ledi ters cevirince sorun kalmadı.

Mercek taksanızda o ledleri kullanamazsınız(mercegin yuvasına uymaz)

şimdide far yuvasına uymadı abi zaten soğutmalı pervaneli bişi kutusu vardı bakarım yarın 

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...