İçeriğe Yönlendir

Gezici Playstation Aracı - Gel vatandaş gel

Erdem Dertsiz

Recommended Posts

Tuna İşgören

Hocam bi vagcom kablo edinin bence her vag kullanıcısında olmali :)

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
H.Cenk Bayrakçı

Nereden temin edebilirim? Bizde hem Tiguan hem Polo var, aslında şart. Bu arada Erdem'in konusunu dağıttık. :blush:

• Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Tuna İşgören

Evet biraz konu dışında oldu :) , AliExpressten alabilirsiniz 25 dolar civari , 17.1 sürüm yeterli olur

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Erdem Dertsiz
22 saat önce, Yasin Mümin Şimşek yazdı:

Az önce kanalında izledim abi.. çok güzel olmuş ancak aman diyim aracı güvenli yere koy Allah korusun

Alarm var. Kapının önünde ötünce ucuyorum cama :)

13 saat önce, Önder Özcan yazdı:

O teybin arkasına, torpidonun sağ tarafına ittirilen kablolar nasıl zangırdayacak ilk frırsatta biliyor musun :D

Gram zangırdama yok abi kıskanmayalım :D

3 saat önce, Çağlar Bayur yazdı:

ön camı da söküp yerine ekran koyacaz mı?

Camı sökmeden koysak olmazmı abim :)

3 saat önce, Sani Gerşon yazdı:

Biz mini pc bekliyoruz bir sonraki modifiyede. Malum, pc'ciyiz biz :p

Sırf pc yok ;) Ardiuno yahut lattepanda step atlayalım artık dimi :)

Yada geyik olsun sunucu sokayım bi dane :D

40 dakika önce, H.Cenk Bayrakçı yazdı:

Nereden temin edebilirim? Bizde hem Tiguan hem Polo var, aslında şart. Bu arada Erdem'in konusunu dağıttık. :blush:

Sıkıntı yok abi. Bu cihaza geri görüş kamerası olur vcds üzerinden aktif etmek lazım. sesli komut için bluetooth modülü yoksa o gerekiyor varsa oda kodlanacak. yoksa :) o düğme gariban galmasın mute düğmesi olsun denecek :D

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
44 dakika önce, Erdem Dertsiz yazdı:

Camı sökmeden koysak olmazmı abim

nürnburgring 38 . virajda cam parlarsa patlarız, sökelim daha net olsun ekran

• Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Yasin Şimşek

Bu arada Erdem abi bizim Golf 5in arka kapısından birisi sesi fazla açınca titreşimden dolayı zırıldıyor. Söküp ufaktan ses yalıtımı yapıp klipsleri yenileyeyim dedim. Ancak klipsleri nasil bilmiyorum. Golf 6 yla aynı olması gerek. Linkteki uyar mı? Veya nerden almalıyım

VW Volkswagen T5 Transporter için Stok Yeni 50x İç Kapı Kartı/Trim Paneli Fastener Klipler
http://s.aliexpress.com/Fn6FvQny?fromSns=Copy to Clipboard
(from AliExpress Android)

Yorum bağlantısı
Mert Yeldan

Erdem güzel olmuş güle güle kullan.
Metal pedal seti ve krom direksiyon kaplamasının linkini verir misin ben de alayım.
Bir de iç aydınlatmayı led yapmak istiyorum ama çok da parlak olsun istemiyorum önerin var mı

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Tuna İşgören

Sesli komut icin Bluetooth modülü değil lisans gerekiyor malesef , 

Yorum bağlantısı
Yasin Şimşek
Metal pedal seti ve krom direksiyon kaplamasının linkini verir misin ben de alayım.
Bir de iç aydınlatmayı led yapmak istiyorum ama çok da parlak olsun istemiyorum önerin var mı
Yakın zamanda linkteki pedalları aldım ben. Daha takmadım. Takipli kargoyla çok kısa sürede sağlam bi şekilde geldi tavsiye ederim

Araba-styling Paslanmaz Çelik pedal Volkswagen vw Golf 5 6 Jetta Için MK5 MK6 Scirocco CC Passat B6 B7 TIGUAN Toureg Skoda Octavia
http://s.aliexpress.com/ZzU3IbAr?fromSns=Copy to Clipboard
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Erdem Dertsiz
19 saat önce, Yasin Mümin Şimşek yazdı:

Bu arada Erdem abi bizim Golf 5in arka kapısından birisi sesi fazla açınca titreşimden dolayı zırıldıyor. Söküp ufaktan ses yalıtımı yapıp klipsleri yenileyeyim dedim. Ancak klipsleri nasil bilmiyorum. Golf 6 yla aynı olması gerek. Linkteki uyar mı? Veya nerden almalıyım

VW Volkswagen T5 Transporter için Stok Yeni 50x İç Kapı Kartı/Trim Paneli Fastener Klipler
http://s.aliexpress.com/Fn6FvQny?fromSns=Copy to Clipboard

Ta kendisi sabret biraz bu hafta taşınıyorum haftaya muhtemelen sökücem kapıları ;) Bu arada sökünce gördüğün karşısınmda ses yalıtımı da yapamayacaksın ya neyse :D

13 saat önce, Servet Aydın yazdı:

Bozacak arabayı en sonunda

Bozulsun abilerim yardım eder toparlarız :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Yasin Şimşek

Bozulsun abilerim yardım eder toparlarız [emoji4]

Tamamdır abi acelem yok zaten sipariş versem geleseye 3 hafta sürer. Ben siparişi verip senin video atmanı bekleyeyim :D
Kapılardan yana sıkıntım yok sadece boş bulduğum yere bituself denilen yapışkandan yapıştırırım diyordum. Ses yalıtımı zaten iyi :)
Yorum bağlantısı
Erdem Dertsiz
12 saat önce, Mert Yeldan yazdı:

Eyvallah Sağolasın Mert.

Pedal setini aksaraydan aldım abt pedal seti.  Valla iç aydınlatma

Direksiyon kromları plastik https://goo.gl/FB6wpG

Valla iç aydınlatmayı bende deneye deneye istediğim kıvama getirdim. Şu an en dandiğinden çin malı led var.

2 dakika önce, Yasin Mümin Şimşek yazdı:

Tamamdır abi acelem yok zaten sipariş versem geleseye 3 hafta sürer. Ben siparişi verip senin video atmanı bekleyeyim :D
Kapılardan yana sıkıntım yok sadece boş bulduğum yere bituself denilen yapışkandan yapıştırırım diyordum. Ses yalıtımı zaten iyi :)

sıkıntı boş yer yok direk perçinli plaka geliyor karşına :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Harun Kocaçalışkan

Erdem bey videoyu neyle çektiniz görüntü çok güzel.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...
Erdem Dertsiz
On 1/22/2018 at 08:52, Harun Kocaçalışkan yazdı:

Erdem bey videoyu neyle çektiniz görüntü çok güzel.

Iphone 7 ile çekiyorum. Elimde sony nin pro kameras var ama bunun görüntüsü daha çok hoşuma gidiyor :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...