İçeriğe Yönlendir

Scenic 2 - Digital Ekran Arizasi

Bünyamin Dedeoğlu

Recommended Posts

Bünyamin Dedeoğlu

Öncelikle herkese merhaba aracım 2004 model aracimda ekranda hafif kararmalar oldu ve sonrasında saat ile birlikte sıfırlama bilgiler yani ortalama hız ortalama yakıt vs bilgilerde kontağı 5 dk dan uzun stop edip çalıştırmaları sıfırlama başladı bu sorun yada arıza ile ilgili karşılaşan yada bilgisi olan arkadaşlardan yardımlarınızı bekliyorum şimdiden teşekkür ederim

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

Kararma için bi fotoğraf paylaşabilir misiniz? Sıfırlama için kadran sökülüp soketi bi kontrol edilmeli diye düşünüyorum.

Bir de profilinizdeki araç bilgisi eski sanırım.

Yorum bağlantısı
Mahmut Yurt
Öncelikle herkese merhaba aracım 2004 model aracimda ekranda hafif kararmalar oldu ve sonrasında saat ile birlikte sıfırlama bilgiler yani ortalama hız ortalama yakıt vs bilgilerde kontağı 5 dk dan uzun stop edip çalıştırmaları sıfırlama başladı bu sorun yada arıza ile ilgili karşılaşan yada bilgisi olan arkadaşlardan yardımlarınızı bekliyorum şimdiden teşekkür ederim
Kronik sorundur, piyasada ekranı kararmayan scenic yok neredeyse, tamiri mümkün istabul, ankara ve izmirde yapan yerler var. Sökülecek tamir edilecek başka yerde sorun aramanıza gerek yok.
Yorum bağlantısı
  • 2 ay sonra...
Emin Burak Yurdakul

Scenic 2 ekran arızası kroniktir.Bir müddet sonra komple kararır. Çoğu kişi zamanında garantiden değiştirmişti ekranları ve bu nedenle çoğu aracın kmsi de bu vesileyle sıfırlanmıştı. Bu nedenle satın alınırken bilenler hep temkinli yaklaşır.Yazılımcılar 1 saatlik bir müdahale ile bu sorunu hallediyorlar.Ekranı değiştirip para harcamaya gerek yok üstelik km de silinmiyor.saati 1dk da söküp alırlar siz 1 saat gezer gelirsiniz yerine takarlar biter.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Emin Burak Yurdakul

Benim 2006 privilege  aracımın ekranını izmit te sanayide "dr ecu" adında tuning ve yazılımla uğraşan bir firma tamir etmişti.2016 da 150-200 tl civarı birşey ödemiştim.

Yorum bağlantısı
  • 1 yıl sonra...
Tayfun YILDIZ

ekran arızasını sivas ilinde israfil KURBANİ abimiz var scenic Türkiye grubunda yapıyor Ankara grubundan Tayfun dan aldım dersin 0543 596 09 20 garantide veriyor

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...