İçeriğe Yönlendir

Araç Danışma

Süleyman Can Şahin

Recommended Posts

Süleyman Can Şahin

Merhabalar değerli forum üyeleri. Uzun süredir foruma giremiyorum neredeyse 1 sene oldu. Bir çok gelen ve giden olmuş. Uzun zamandır aracı değiştirmeyi düşünüyorum ama bir türlü fırsat olmuyor. Benim aracım 2011 model Focus hb tit tdci. 5 yıl oldu alalı nerdeyse 165 binde . En baştan beri yeni kasa 3,5 Focus da aklım ama fiyatı çok yüksek . Onun için hedefi 3 kasalara çevirdim 2014 2013 model dizel tit paket bakıyorum ayrıca kafamda bir kaç araç daha var b7 kasa passat 1.6 tdi olanlar veya yine 1.6 tdi golf . Çok uzak bir ihtimal bazen aklım qasgqai ye gidiyor [emoji3]Bazende dizeline gücün yetmiyo al bir benzinli focus 3.5 kasa tüp taktırır binersin diyorum[emoji3]Benim kafam baya karıştı sizinde değerli görüşlerinizi almak istiyorum . Siz olsanız napardınız başka marka model tavsiyelerinede açığım.

Yorum bağlantısı
Süleyman Can Şahin
2012   cmax 

Abi cmax hiç aklımda olmayan bir araba . Bir türlü ısınamadım ben c maxa.
Yorum bağlantısı
Süleyman Can Şahin
Yeni megane 

Güzel araba hoşuma gidiyo yeni kasası ama çok pahalı 100 lü rakamlara çıkıyor nerdeyse
Yorum bağlantısı
Murat Atagenç

Yılda 20000km fln biniyorsanız ve genelde şehir içi 3-4km gidip gelmek gibiyse dizele hiç gerek yok, benzin-lpg alın istediğiniz aracı alın :)

Yorum bağlantısı
Süleyman Can Şahin
2 saat önce, Murat Atagenç yazdı:

Yılda 20000km fln biniyorsanız ve genelde şehir içi 3-4km gidip gelmek gibiyse dizele hiç gerek yok, benzin-lpg alın istediğiniz aracı alın :)

şimdi hesapladım yılda 22bin km yapmışım .lpg takılan motor 125hp focusda dizelle arada çok fazla bir performans farkı olur mu acaba

Yorum bağlantısı
Halit Demir

Tabıkı cpk fark var ama bu soruyu soruyırsanız benzınlı sıze fazlasıyla yetecektır:good1: 70 binlira ya 10 bin km de 2016 focus alirsiniz miss gibi binersiniz lpg taktirip 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Süleyman Can Şahin
2 saat önce, Halit Demir yazdı:

Tabıkı cpk fark var ama bu soruyu soruyırsanız benzınlı sıze fazlasıyla yetecektır:good1: 70 binlira ya 10 bin km de 2016 focus alirsiniz miss gibi binersiniz lpg taktirip 

aslında ikisi arasında çok gidip geliyorum dizel olursa mecburen 3 kasa olacak. benzinli olduğu taktirde 3.5 kasaya bütçe yetiyor. tam bir karar verebilmiş değilim

Yorum bağlantısı
Ramazan Turan

Satılık Megane 4 Dizel Otomatik touch paket var. 19 bin km'de beyaz renk, sedan kasa, düşünürseniz araç benim 

Yorum bağlantısı
Süleyman Can Şahin
23 saat önce, Ramazan Turan yazdı:

Satılık Megane 4 Dizel Otomatik touch paket var. 19 bin km'de beyaz renk, sedan kasa, düşünürseniz araç benim 

Hocam hayırlı satışlar. Bende focus ağır basıyo hiç aklımda olmayn bir araba megan

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...