İçeriğe Yönlendir

Ucuz ve kaliteli lastik markaları

Mesut Yıldırım 01

Recommended Posts

Mesut Yıldırım 01

Selamın aleyküm arkadaşlar aracımın lastiklerini değiştirmek istiyorum ama kararsızım fiyatı hem uygun hemde kaliteli önereceğiniz bir marka var mı acaba?

Yorum bağlantısı
Hakan Gürsu

Falken i kesinlikle öneriyorum. Michelinden sonra Falken'e geçtim çok memnunum.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
M.Fatih Yüce

İlk defa kışlık lastik aldım ve ucuz bir şeyler ararken goodyear'ın yan ürünü sava ile tanıştım. Kışlık olarak işimi görüyor ama kar performansı nasıl bilemiyorum.50 gün oldu takalı kar göremedim hatta aldığıma bile pişman oldum bahar geliyor kış performansını deneyemeden :) Kuzey avrupadaki tüketici yorumları bu marka için oldukça iyi bir seviyede ama her abatı ülkemizde bulunmuyor...

Adana için kış lastiği gereksizde yazlık olarak petlası tavsiye ederim, kullananlar oldukça memnunlar.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Osman Bilgin

aleyküm selam, 4 sene kullandım sava, çatlama patlama yaşamadım, fazla km yapmadık kış dışarda kaldı sürekli..  120 civarında araçta titreme oluyordu yalnız 120 civarında oluyordu, rod balansa soktuk hiç bir şey çıkmadı, lastik iz lerinden kanallarından olabilir sonucuna varmıştık.. dunlop da iyidir fiyatlarda uygun..

Yorum bağlantısı
Mustafa Ata

Ben petlas oneririm ozellikle velox pt741 serisini.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mesut Yıldırım 01
Bir saat önce, Mustafa Ata yazdı:

Pt311 serisi nasıl acaba bilginiz var mı

Yorum bağlantısı
Mustafa Ata
Onu bilmiyorum ama velox diğer petlas modellerinden farklı. Yumuşaklığı sağlamlığı yol tutusu ve ses yönunden memnunum.
Yorum bağlantısı
Erhan Doruk

Falken Çankırıda üretiliyor. Üretimin başında japonlar var. Hatta bazı markalara da fason urettiklerini biliyorum . Ucuzlar arasında tercih edilebilir. 

Yorum bağlantısı
Koray Demir

Şehir Adana olduğuna göre yazlık lastik üzerinden gideceğiz. Falken ziex ze914 ecorun alabilirsiniz oldukça iyi bir lastik.

Yorum bağlantısı
Alpay Sumer

doguda kar kis fazlasiyla... gecen sene fiestada hankook i cept wr kullandim cok iyiydi... kesinlikle tavsiye... bu sene jantlar buyudu biraz bu seferde laufen i fit ice kullaniyorum... bunlarda iyi cikti... biraz sesli ama olsun...kar tipi  lastik dedigin ben burdayim demeli ,??

Yorum bağlantısı
Yalçın Dağlıoğlu
2 saat önce, M.Fatih Yüce yazdı:

İlk defa kışlık lastik aldım ve ucuz bir şeyler ararken goodyear'ın yan ürünü sava ile tanıştım. Kışlık olarak işimi görüyor ama kar performansı nasıl bilemiyorum.50 gün oldu takalı kar göremedim hatta aldığıma bile pişman oldum bahar geliyor kış performansını deneyemeden :) Kuzey avrupadaki tüketici yorumları bu marka için oldukça iyi bir seviyede ama her abatı ülkemizde bulunmuyor...

Adana için kış lastiği gereksizde yazlık olarak petlası tavsiye ederim, kullananlar oldukça memnunlar.

Abi yeni aldığım cmax in üzerinde kışlık sava var Eskişehirden İzmire kar altında geldim iyiydi. 

Bir saat önce, Mesut Yıldırım 01 yazdı:

Eski aracım Renault 19 da vardı yazın berbattı ısındığı zaman durduramıyordum arabayı, ancak 407 de  kullanmıştım cok memnundum .

Yorum bağlantısı
İbrahim Aslıoğlu

Ben de petlas kullanıyorum, çok memnunum. Belki daha iyi lastikler var ama; fiyatına göre çok iyi bence. Hatta bu arabama aldığım üçüncü lastik takımı.

Yorum bağlantısı
Ayhan Asil
On ‎22‎.‎01‎.‎2018 at 18:39, Mustafa Ata yazdı:

+1 Ben de kullandım. Harika bir lastiktir. Şiddetle tavsiye ederim.

Yorum bağlantısı
Mesut Yıldırım 01
(düzenlendi)

Arkadaşlar 185-65-R14  86T barum marka lastik buldum bir yerde 165 TL diyorlar. Continental'in ikinci ürünüymüş gayet esnek bir lastik diyorlar ve Alman malı. Sizce bu lastik nasıldır?

tarihinde Mesut Yıldırım 01 tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Tuncay Arslan

Ben suv tipi aracımda kullanmıştım, kullanırken sınırları da zorlamadığım için hiç sorun çıkarmamıştı, memnun kaldım. Yumuşak bir lastikti ben tavsiye ederim.

Yorum bağlantısı
Coşku Mert

lastikle ilgili bir baslik acmistiniz, her soracağıniz marka icin bir baslik açacaksınız bu gidişle

Yorum bağlantısı
Önder Özcan
48 dakika önce, Mesut Yıldırım 01 yazdı:

Arkadaşlar 185-65-R14  86T barum marka lastik buldum bir yerde 165 TL diyorlar. Continental'in ikinci ürünüymüş gayet esnek bir lastik diyorlar ve Alman malı. Sizce bu lastik nasıldır?

Konularınız birleştirildi

Yorum bağlantısı
Mesut Yıldırım 01
2 saat önce, Coşku Mert yazdı:

lastikle ilgili bir baslik acmistiniz, her soracağıniz marka icin bir baslik açacaksınız bu gidişle

Siteyi daha yeni kullanmaya başladım konu birleştirmeyi bilmediğim için yeni başlık açtım

Yorum bağlantısı
Önder Özcan
34 dakika önce, Mesut Yıldırım 01 yazdı:

Siteyi daha yeni kullanmaya başladım konu birleştirmeyi bilmediğim için yeni başlık açtım

Hoşgeldiniz.

Önemli değil, siz zaten birleştiremezsiniz, aynı konudaki mesajlarımız için yeni başlık açmak yerine önceden açılmış ya da sizin açtığınız başlıklardan devam etmek gerekir.

Yorum bağlantısı
Bülent Tarakçı
On 22.01.2018 at 17:46, M.Fatih Yüce yazdı:

Sava yaz lastiği kullanmıştım. Yumuşak bir lastikti. Ve memnundum.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...