İçeriğe Yönlendir

Focus 3'e Sync 2 Montajı

Fatih Söğütçü

Recommended Posts

Fatih Söğütçü

herkese hayırlı akşamlar.

2011 model style plus aracıma 2015 model araçtan sökülme sync 2 sistemini aldım.Elimdeki malzemeler 2015 model araçtan söküldü sadece komple göğüs tesisatını (media hub+ tesisatı hariç) makyajsız kasa focustan  söktük.Sorun şu ki  54 pinli apim soketinin şemasını bulabilmiş değilim.Bu sistemi aracına çok fazla takan kimse yok varsa da ben bulamadım.Kendi aracına takan birkaç arkadaş ile konuşma fırsatım oldu ancak telefon ile anlatmanın çok zor olduğunu kimisi aslında sadece soketteki pimlerin yer değiştirmesiyle sorunsuz olacağını söyledi.Yabancı forumlarda da bu sistemi kuranlar olmuş ancak herhangi bir şemayı paylaşmamışlar.Kısacası bana yardımcı olabilecek veya daha önce bu sistemi aracına kuran var ise bana yardımcı olursa minnettar kalacağım.

Vra5jr.jpg

bBDAW8.jpg

2J1mbq.jpg

nOMVql.jpg

Yorum bağlantısı
İnan Çınar

Merhaba olaya çok vakıf değilim ama sync 1 yerine 2011 c max taki gibi bvc modülü kullanilmişsa işiniz biraz daha zorlaşacak gibi geliyor.

Yorum bağlantısı
Fatih Söğütçü
21 dakika önce, İnan Çınar yazdı:

Merhaba olaya çok vakıf değilim ama sync 1 yerine 2011 c max taki gibi bvc modülü kullanilmişsa işiniz biraz daha zorlaşacak gibi geliyor.

2013 yılında başka bir forumda benim aracımın aynısına bir arkadaş takmış sync 2 değil ama my touch 8'' sistemini bvc modülünü iptal ederek apim soketinde değişiklik yaparak çalıştırmış kendisine ulaşmaya çalışıyorum.Başka birisi bvc modülünü iptal etmeden ikinci bir apim soketi alarak kablo uzantısında  bvc modülüne araya girerek bağlantısını yapmış ve bu şekilde kullandığını söyledi.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Selçuk Bakış

Forumda benzer bir işlemi Kuga aracına yapan vardı, Kuga bölümünü bir araştırın isterseniz.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...