İçeriğe Yönlendir

Megane 3 Android Multimedya Önerisi

TamerErdoğan

Recommended Posts

TamerErdoğan

Merhaba'14 model megane 3 e multimedya alma düşüncem var kullananlar ve bilgisi olanlardan tavsiye istiyorum

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

Megane3'lerin en zayıf noktası maalesef ses sistemi ve onun güncellenebilirliği. Yapısı itibari ile ekran ve yönetim kısmı arı olduğundan seçenekleriniz çok az. Bulduğunuz bir android'e yönelmenizi önerebilirim.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
TamerErdoğan

ZAten cok fazla secenek yok gibi belkide vazgecebilirim bile

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...
TamerErdoğan

@Sani Gerşon Son anda fikir değiştirerek arkadasımın önerdiği bir cihazı taktırdım android 7 olarak suan için memnunum..Carvocal baska araclarda deneyimledim ve memnun kalmamıstım ondan tercih etmedim

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sani Gerşon
59 dakika önce, TamerErdoğan yazdı:

@Sani Gerşon Son anda fikir değiştirerek arkadasımın önerdiği bir cihazı taktırdım android 7 olarak suan için memnunum..Carvocal baska araclarda deneyimledim ve memnun kalmamıstım ondan tercih etmedim

Memnunsanız bir tanıtım konusu açın da, biz de bilgilenelim :)

Yorum bağlantısı
Cihat Küçükay
1 saat önce, TamerErdoğan yazdı:

Tamer bey, konu birden ilgimi çekti :fiuw: Konu hakkında incelemenizi sabırsızlıkla bekliyorum.

• Mutlu 2
Yorum bağlantısı
TamerErdoğan

En kısa zamanda (müsait ilk anda) incelemeyi yapıp bilgilendirme yaparım..

Aracımda bikaç değişiklik yaptım onlarıda gösterip fikrinizi isterim

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...