İçeriğe Yönlendir

Duster Bir Dokunuşla Takla Atıyormuş...

Hasan Karabekiroglu

Recommended Posts

Sani Gerşon
Bir saat önce, Mehmet Cihat yazdı:

Buna ne demeli :D 

Elimde olan bi şey değil, kazadır oldu demiyor mu.. Lastikle döveceksin bunu...

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
4 saat önce, Servet Aydın yazdı:

Hiçbir sürücü o kazada birşey yapamaz. Olması gereken olmuş. Abd li polisler bunun eğitimini alır

aynen, sürücü hatası sıfır, çünki ne yapacağını bilmiyor, bilmediğin şeyin hatasıda olmaz, o anda alışık olmayan kimse aracın yattığı tarafa direksiyon kırmaz, alışık olmak zordur, motorsiklet olarak düşün, bakışı kaçırmamak, ani durumda frene asılmamak, engel çıktığında gözünü engele değil kaçış rotasına çevirmek gidi şeylere alışmak ve korkularını yenmek için adamlar 10 binlerce km yol yapıyor buna rağmen hala hata yapıyorlar, normal sürücü ne yapsın, hemde araba gibi rahat bir ortamda, dimi ama...

Yorum bağlantısı
Hakan Gürsu

Çok kötü bi noktadan darbe almış. Takla kaçınılmaz. O halde kontrol edebilen şoförü alnından öperim. Profesyonel değilse.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Cem Işık

Amerikada vs kovalamacalar hep bu darbeyle bitiyor çaprazdan basit bir darbe, bozulan denge.. takla takla üstüne. Maymuna dönmüş suçlu?

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
3 saat önce, Hakan Gürsu yazdı:

Çok kötü bi noktadan darbe almış. Takla kaçınılmaz. O halde kontrol edebilen şoförü alnından öperim. Profesyonel değilse.

Tabi ki, benim ilk mesajımda belirttiğim gibi.. Bu aracın takla atmasını engelleyecek sistem yok bence. Sadece sürücü o an olanları kavrayıp doğru müdahalede bulunursa önleyebilirdi.. Tabi bunları da saliseler içinde yapmalıydı. 

Yorum bağlantısı
Hasan Ali Gürsoy

Şöför yapması gerekeni gayet güzel yapmış. Dreksiyonu sola çevirmiş. Lakin arac devrilmeye meyil etmiş. Ben %40 araç fiziğk ve kalitesine %60 hız ve dokunuş açısı. Ama Mesela bir forester ya da eşdeğer bir araç devrilmezdi diye süşünüyorum.

Yorum bağlantısı
Hasan Karabekiroglu

Bence aracın yüksek olmasından dolayı bi durum gibi düşünüyorum, video daki araçların durumları ters olsaydı sedan otomobil takla atmaz yanlar ve sürüklenirdi

Aşağıdaki video da 14:00 daki gibi...

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
6 saat önce, Cem Işık yazdı:

Amerikada vs kovalamacalar hep bu darbeyle bitiyor çaprazdan basit bir darbe, bozulan denge.. takla takla üstüne. Maymuna dönmüş suçlu?

denesek

Yorum bağlantısı
Ali Gök
(düzenlendi)

Makas atmamakta fayda var . Sonra böyle sıkıntılar çıkabilir 

ben ön yargılı adamım arka stopu böyle titreyerek yanan biri benim için potensiyel tehlikedir 

e5 te bi çoğu makas attığını sanıyor halbuki ben fren yapıp yol vermesem bana çarpacağı net kendinide şöför sanıyor alayı

tarihinde Ali Gök tarafından düzenlendi
  • Beğen 4
Yorum bağlantısı
Bülent Tarakçı

Allah korumuş yola düşebilir, arkasında bir kamyon olup pestil haline getirebilirdi. O zaman elleri başının arasında ağlar olurdu. Tabi hayatta olursa...

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...