İçeriğe Yönlendir

Yeni aracım - Mondeo mk4

Murat Sürmeli

Recommended Posts

Serkan Aktay

:shok::good1:

26 dakika önce, Mehmet Ozyurek yazdı:

Gelmiştir şimdi :)

gelmiş :flowers:

Yorum bağlantısı
Gökhan Albayrak

Maşallah, Taba çok yakışıyor bu araca. Kazasız belasız binin.

Golf 'ün yalıtımı daha mı iyi? Hani segment farklarına ne oldu? Nerde bu makam aracı? Çok şaşırdım... 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Arif Aykın

Maşallah güle güle kullanmak nasip etsin inşallah kazasız belasız günler geçirin.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Murat Sürmeli

yakıt durumu nasıl? 
:nazar:

Ş.içi 8 10 lt ş. Dışı 5 7 lt arası değişiyor gibi. Basarsan affetmiyor :D
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Murat Sürmeli

Golf 'ün yalıtımı daha mı iyi? Hani segment farklarına ne oldu? Nerde bu makam aracı? Çok şaşırdım... 
Golf yalıtımı çok iyi bir araç, segmentindekilerden iyi. Mondeomun yalıtımı da kötü değil bana göre. Ama ben de daha iyi olmasını beklerdim. Özellikle motor sesi ve yol sesi açısından. Tamam motoru daha sesli olduğu için motor gürültüsünü özellikle düşük hızlarda ve soğukken bu kadar alması normal karşılanabilir ancak yol sesi bence olması gerekenden biraz daha kötü. Ama yine de yalıtımı benim deneyimlerime göre ortalama üstü. Daha deneyimli arkadaşlar farklı yorumlayabilir :)
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mert Yeldan

Mondeo mk4 ün yalıtımı jetta düzeyinde. Mk5 ile golf denk diyebiliriz sessizlikte.
Bence piyasadaki yalıtımı en iyi araç şuan megane 4.

Hayırlı olsun bu arada.
  • Beğen 3
Yorum bağlantısı
Gökhan Albayrak
29 dakika önce, Murat Sürücü yazdı:

12 dakika önce, Mert Yeldan yazdı:

Şaşırdım ne yalan söyleyeyim. Golf 'ün başarılı olmasından çok Mondeo 'nun zayıf kalması şaşırtıcı.

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Recep Demirci

Hayırlı olsun taba deri harika bir detay gerçekten.Kazasız belasız kullanmanız dileğiyle.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Emrah Taşpınar

2011 1.6 mk4 sahibiyim arkadaşın 2015 golfte arkada yolculuk ettim yol sesini benim arac kadar almadigini soyleyebilirim daha sessiz geldi , komsum 1.4 2017 passati satti 0 megane aldi konfor ve yol sesi olarak passati aratmiyor dedi

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Ali Gök

Döşemeler ateş ediyor maşallah

hayırlı uğurlu olsun çok güzel araba

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Erkut Uysal

Hayırlı olsun kazasız belasız kullanın inşallah... 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Serkan Karadağ

Maşallah, kazasız belasız cezasız kullanırsın inşallah. :nazar:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
İsa Acar

Derin bir iç çektim doğrusu :rolleyes: kazasız belasız güzel günlerde kullanın, nazar değmesin :nazar: :good1: 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Cem Dilmen

Hayırlı olsun. Allah kaza bela vermesin. Selective hakikaten dolu bir donanım. Vites konusuna katılıyorum. 2.0 Ecoboostlardaki powershift yağlamalı tip hem performans hem de yakıta etki olarak çok daha iyi. Ama aracınızın maşallahı var açıkçası. Maşallah diyelim. Tekrar hayılı olsun...

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Hasan Ali Gürsoy

Hayırlı olsun.
Öncelikle kaça maloldu?
Şanzıman tipi bedir ve kronik bir hastalığı vatmıymış araçtırdınız mı?
Litre bakımından yakıt hesapladınız mı?

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Murat Sürmeli
19 dakika önce, Hasan Ali Gürsoy yazdı:

Hayırlı olsun.
Öncelikle kaça maloldu?
Şanzıman tipi bedir ve kronik bir hastalığı vatmıymış araçtırdınız mı?
Litre bakımından yakıt hesapladınız mı?

Sağolun.

65500'e maloldu.

Şanzıman tork konvertörlü 6 ileri aisin awf-21 (awtf-80sc). Kronik olarak büyük bir sorunu yok, trim sesi vb bilindik ford problemleri var.

Litre bakımından ş.içi 8-10 litre arası, ş.dışı 5-7 litre arası basışa ve yola göre değişmekte.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Fatih Evcin

Hayırlı olsun çok güzel bir araç, özellikle iç döşeme rengi harika.:nazar:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Hasan Basri Bayraktar

Meganı bilmem ama mondeonun yalıtımı ki selectıve donanım...golfle falan karşılaştırılamaz.belki doğrudur ama golfun 1.6 bir motoru var tıpkı megane 4 gibi.haa bu arada çok iyi bir tercih ...güle güle kullanın...

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Adnan Ziyangül

Selective olması bambaşka birşey :) 2.0 Ecoboost motorlusunu arıyorum nasip olursa :) Hayırlı uğurlu olsun Murat Bey 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Murat Gedik

Maşallah gerçekten gemi gibi. Koltuk rengi de çok güzel. Benim de focustan sonraki hedefim mondeo. Hayırlı uğurlu olsun guzel günlerde kazasız belasız kullanın.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...