İçeriğe Yönlendir

Connect - Sis Farı Değişimi

Muhammed Furkan Yılmaz

Recommended Posts

Muhammed Furkan Yılmaz

Herkese hayırlı akşamlar diliyorum, 2009 yeni kasa connect, ön sislerin birinde problem var,Önceden bir yanıp bir sönüyordu şimdi tamamen gitti,ilk sorum uyumlu sis ampüllerinin tam adı nedir? ( örneğin h4, h7 vs.) İkinci bir soru sis Ampülüne nasıl ulaşırım, nerden sökülüyor, teşekkür ederim 

Yorum bağlantısı
Uğur Kamil
(düzenlendi)

Bir yanıp bir sönüyorsa başka bir sorun vardır bence. Normal ampul keserse hiç yanmaz. Söket veya elektirik bağlantısında bir terslik vardır.

h11 sisler. kanala girip aracın altından bakarsanız nerden ulaşabilceğinizi görürsünüz ;)

tarihinde Uğur Kamil tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Muhammed Furkan Yılmaz
12 dakika önce, Uğur Kamil yazdı:

Bir yanıp bir sönüyorsa başka bir sorun vardır bence. Normal ampul keserse hiç yanmaz. Söket veya elektirik bağlantısında bir terslik vardır.

h11 sisler. kanala girip aracın altından bakarsanız nerden ulaşabilceğinizi görürsünüz ;)

Teşekkür ederim, Kanal şartmı illa, kanalsız bi yolu yok mu bunun :) şuan da tamamen gitti bir taraf, hiç yanmıyor 

2 dakika önce, Mehmet Ozyurek yazdı:

Soketi oksitlenmiştir.

Teşekkür ederim, bakacağım işte kanalsız bakmanın bir yolunu bulursam :)

Yorum bağlantısı
Serkan Aktay
Bir saat önce, Muhammed Furkan Yılmaz yazdı:

Teşekkür ederim, Kanal şartmı illa, kanalsız bi yolu yok mu bunun :) şuan da tamamen gitti bir taraf, hiç yanmıyor

sisleri o kadar çok mu kullanıyorsunuz? Ben daha yanıyor mu, yanmıyor mu bilmiyorum bile :biggrin:

Yorum bağlantısı
Muhammed Furkan Yılmaz
15 saat önce, Serkan Aktay yazdı:

sisleri o kadar çok mu kullanıyorsunuz? Ben daha yanıyor mu, yanmıyor mu bilmiyorum bile :biggrin:

Çok kullanımdan değil,belki bugüne kadar hiç kullanmadım 2 senede , fakat eksiksizlik takıntım var sadece, o lamba yanacak açtığımda,yanmazsa olmaz :biggrin:

Yorum bağlantısı
Uğur Kamil
21 saat önce, Muhammed Furkan Yılmaz yazdı:

En kolay yolu kanal.
Tamponuda indirebilirsiniz.
Davlumbazlarıda söküp değiştirebilirsiniz.

Kanal olmadan aracın altından sislere ulaşmanız zor. Aracı biraz yükseltip altına giripte yapabilirsiniz ama eziyete gerek yok. Kanala girince 5 dk sürmüyor sök tak

Yorum bağlantısı
Muhammed Furkan Yılmaz
4 saat önce, Uğur Kamil yazdı:

En kolay yolu kanal.
Tamponuda indirebilirsiniz.
Davlumbazlarıda söküp değiştirebilirsiniz.

Kanal olmadan aracın altından sislere ulaşmanız zor. Aracı biraz yükseltip altına giripte yapabilirsiniz ama eziyete gerek yok. Kanala girince 5 dk sürmüyor sök tak

Teşekkür ederim, Kanal sanırım bulamıcam,o yüzden krikoyla kaldırmayı deneyim bi.

Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...
Muhammed Furkan Yılmaz

On 15.02.2018 at 01:02, Mehmet Ozyurek yazdı:

On 15.02.2018 at 01:02, Mehmet Ozyurek yazdı:

tabikide haklısınız, krikoyla kaldırıp altına gerekli takozlar koymaktı kastettiğim şey 

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...