İçeriğe Yönlendir

Trafik Magandası Tarafından Darp Edilme Girişimi

TamerErdoğan

Recommended Posts

Bülent Tarakçı

Millet olarak barut gibiyiz. Bir kıvılcım nelere yol açabilir. Bazen takılmayıp kaçıp gitmek en iyisi. De, bam teline denk gelince, çok canı yanıyor adamın hıncını almayınca kuduruyorsun. Allah korusun bir yanlış hareket, bir anlık sinir, öfke hem kendi hem karşındakinin hayatını sevdikleriyle bilikte ebediyen değiştirebilir. Hele yanınızda bir şeyler taşıyorsanız, kaçıp gitmek en iyisi. 

Yorum bağlantısı
Önder Özcan

O kadar sinir bozucu bir durum ki. Haksızlığa uğrayıp bir şey yapmamak- yapamamak. Kendini ve sevdiklerini düşünüp La Havle deyip arkanı dönüyorsun karşındaki psikopat "nasıl da sindirdim" diyor. Karşılık veriyorsun bir anda silahlar bıçaklar beyzbol sopaları çıkıyor. Ondan sonra seç; hapis mi mezar mı?

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ercüment Yıldırım

Geçmiş olsun hocam. Böyle ... trafiği geç sokapa çıkarmamak lazım. Eve zincirleyeceksin bırakacaksın. Bunun gibi öküzler çok piyasada. Geçenlerde ben girecektim birine zor tuttum kendimi. İşyerinde orta bir yerde ortak kullanılan masa var genelde kimse oturmaz başında. Bende telefonla konuşurken not almak için oturdum not alıyorum. Bizim öküz geldi kalksana ben oturucam dedi bende telefonda konuştuğum için cevap vermeden kalktım. Arkamı döndüm öküz insanların ortasında olan masaya oturdu tırnak kesmeye başladı. Al sana öküz örneği işte

Yorum bağlantısı
Erhan Doruk

Geçmiş olsun.

Etrafta o kadar çok psikolojisi bozuk adam var ki , kimin ne yapacağı belli olmaz. Haklı da olsanız bence muhattap olmaya bile gerek yok. Herşey bir tarafa siz adamı dövseniz ve adam da dava açsa uğraşıp durursunuz. Tüm bunlara rağmen siz hiç araçtan inmeseydiniz kaputta göcük , bacakta sıyırık ve emniyette geçirdiğiniz bir gününüz olmayacaktı.

Yorum bağlantısı
Okay Kaygusuz
14 saat önce, Mert Gulkokan yazdı:

Sizdeki boy pos bende alacak kafasını bile kırardım
Adam akıllı dayak yemediği sürece bu tavırları başkasına da yapacaktır

hocam siz ankara batıkenttemi oturuyorsunuz profil fotografınız bizim cekimlere benziyorda yüzünüzde tanıdık geldi bana sanki dolunay foto metro center.

hocam siz ankara batıkenttemi oturuyorsunuz profil fotografınız bizim cekimlere benziyorda yüzünüzde tanıdık geldi bana sanki dolunay foto metro center.

hocam siz ankara batıkenttemi oturuyorsunuz profil fotografınız bizim cekimlere benziyorda yüzünüzde tanıdık geldi bana sanki dolunay foto

Yorum bağlantısı
Cihat Küçükay

Valla sakin olmak lazım ama istanbulda herkes barut fıçısı, en ufak bir şeyde parlıyoruz. %99'umuz sizin yaptığınızı hatta daha fazlasını yapardı. Geçmiş olsun..

Yorum bağlantısı
Azad Mirzade
16 saat önce, Çağlar Bayur yazdı:

geçmiş olsun.. adam belli ki psikolojisi bozuk bir sosyopat. 195e125 i görsem ben kaçardım :) şikayet etmeniz iyi olmuş.

dimi bir de böyle bir şey var mesela. :bambam3:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Hüseyin Sönmez

Yıllar önce adamın birine yine bu tip salakça bir sebepten dolayı yumruk atmıştım herif çuval gbi yere yığılmıştı gözleri geri kaymaya başlayınca benim hatayım film şeridi gibi gözümün önünden geçti, o kadar iş kariyer çaba vs hepsi son bulacaktı. Neyseki atarlı arkadaş ayıldı. Muhtelen orman çocuğu olduğu için rapor alıp şikayet vs de olmadı. Bu olaydan sonra daha işin başında benzer trafik öküzlerine karşı sırıtarak espriler yapıyorum. (yok içimden mi geçicen, yok vuracaksan iyi vurda perte parası alalım vs) yoksa bu işlerin sonu hiç iyi değil. Karşınızdaki hanzonun değersiz bedeni kanunen insan sayılmaktadır. Çıkıp şehire geldikleri mağaralarındaki rutubet yüzünden beyin davranış problemleri yaşayabiliyolar.

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)
2 saat önce, Hüseyin Sönmez yazdı:

Yıllar önce adamın birine yine bu tip salakça bir sebepten dolayı yumruk atmıştım herif çuval gbi yere yığılmıştı gözleri geri kaymaya başlayınca benim hatayım film şeridi gibi gözümün önünden geçti, o kadar iş kariyer çaba vs hepsi son bulacaktı. Neyseki atarlı arkadaş ayıldı. Muhtelen orman çocuğu olduğu için rapor alıp şikayet vs de olmadı. Bu olaydan sonra daha işin başında benzer trafik öküzlerine karşı sırıtarak espriler yapıyorum. (yok içimden mi geçicen, yok vuracaksan iyi vurda perte parası alalım vs) yoksa bu işlerin sonu hiç iyi değil. Karşınızdaki hanzonun değersiz bedeni kanunen insan sayılmaktadır. Çıkıp şehire geldikleri mağaralarındaki rutubet yüzünden beyin davranış problemleri yaşayabiliyolar.

Aman kardeş, birde sende eğitimde var (okul, kariyer, muay thai...) sonu fena olur, bende zor tutuyorum, en güzeli sen haklısın diyip kaçmak, hatta bazen tebessüm edip pardon kardeş bile diyorum, yoksa direk hapse gideceğiz, aman diim.... 

tarihinde Ali Cihangiroğlu tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu

aranıyor millet, o haldeyiz artık, Allah sonumuzu hayır eylesin, işimiz ona kaldı çünki...

Yorum bağlantısı
Erdoğan Temur
20 saat önce, Erdem Çağla yazdı:

E5'te giderken bakıyorum millet sürekli son anda sapağa giriyor neredeyse dubalara çarpacak son anda girmeye çalışıyorlar.

Bunlara hiç tahamülüm yok.  Özellikle E-5 yan çıkışlarda anında yanında bitiyor kafayı sokmaya çalışıyor. Yaa bana vuracak yada giremeyecek.  Vursada suçlu olacak nasıl olsa. Ben şeridimdeyim o yoldan ayrılma taralı alan üzerinde.

Allah bize trafikte iyilerle karşılaşmayı nasip etsin.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Yasin Şimşek

Geçmiş olsun , kaputa vurduktan sonra da kendinizi tutmuşsunuz , ben bir an adamın üstünden geçtiniz sanmıştım..

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
TamerErdoğan
2 saat önce, Yasin Mümin Şimşek yazdı:

Geçmiş olsun , kaputa vurduktan sonra da kendinizi tutmuşsunuz , ben bir an adamın üstünden geçtiniz sanmıştım..

Olay sonrası bende kendime sasırdım aslında yusuf kardeşim..Ama muhtemel bir sekilde adamın kapısındada göcük vardır sağlam bi tekme attım ayağımdaki botla :) Üstünden geçme olayına gelince aklımdan gecenleri bir ben bilirim..Ama işte Evde hanım var yeni evliyim birasda hassas bir kişilik onun canını sıkacagıma kendi canım sıkılır dedik bi kere...

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Gökhan Efiloğlu

valla abi karısının yanında olduğunu o düşüncek düzleseydin bi  iyice bende çok sinirleniyorum bazen heleki kaynak yapanlara ama istanbulda hangi birini dövcen işte 

Yorum bağlantısı
Murat Gedik

Geçmiş olsun Tamer bey. Çok sinir bozucu bir olay yaşamışsınız. Okurken ben bile sinirlendim. Üzücü bir olay yaşanmamasına sevindim.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Okay Kaygusuz

okadar konustuk dün adamın biri beni dövüyordu arabadan inmedim :)

döner kavsakta sola dönüyoruz ben soldayım frenlemesem benim ön tamponu alıcaktı transitci kornaya bastım senmisin kornaya basan adamı uyaran

• Şaşkın 1
Yorum bağlantısı
Ali Gök

geçmiş olsun .

maşallah sizde 124 kilo uzun boy korkutucudur illaki ama rocky balboa olsanız farketmez 50 kiloluk bi adam  öldürüverir yok yere . trafikte 15 yaşında çocuğa abi özür dilerim büyüksün sen geç demek daha doğru.

allah bidaha başınıza vermesin

Yorum bağlantısı
Yıldırım Mustafa

Yolda yürürken yanlışlıkla birine çarparsın pardon der geçersin hatta çarptığın kişi de pardon der genellikle eğer ergen yaşlarda yaşanmıyorsa bu olay. Arabanın kabinine girdiğimizde ise bize bir haller oluyor kaza sebebiyle kavga nadir çıkıyor ama herhangi bir çarpışma olmayıp kaza yapma ihtimali yaşanmışsa kılıçlar kuşanılıyor.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Süleyman Çetin

Büyük geçmiş olsun. "Sabır sabır sabır..." diyeceğiz. Yoksa bu insan kılığına bürünmüş yaratıklar yüzünden insanın başına Allah korusun çok kötü şeyler gelebilir.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...