İçeriğe Yönlendir

C Max 1 - Ghia ESP Projesi

Tuna Demir

Recommended Posts

Tuna Demir
On 14.05.2018 at 10:16, Mustafa Yanar yazdı:

Tuna kardeşim nasıl gidiyor Esp.Herhangi problem yaşadın mı.

Mustafa bey hiç bir sorun yok. Gayet stabil çalışıyor memnunum 😊

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
  • 5 ay sonra...
Yakup Sönmez

Tuna bey öncelikle tebrik ederim. 2005 ghia var ve şase noya göre esp Li ABS beyin parça numarasını nereden bulabilirim. Birde yahu rate sensör tam olarak nereye montaj olacak. Son olarak esp düğmesi arkadan nasıl biryere montaj olacak orada bir switch varmı. 

Yorum bağlantısı
Yakup Sönmez
On 17.03.2018 at 21:29, Tuna Demir yazdı:

Yaptığım araştırmalarda son 2 harf takısı versiyon sürümü. 2c405 lerin hepsinin emin olmamakla espli olduğu kanısına vardım. Soket farkı var çünkü. Düz abs olanlarda 2 sıralı pinler var espli abs de ise 3 sıralı pinler var.

Tuna bey Öncelikle tebrik ederim. 2005 ghia c max var. Şase numarasından hangi numaralı  esp li ABS beyin olacak bu bilgiye nasıl ulaşabilirim. yahu rate sensör koltuğun altında tam olarak nereye montaj olacak , esp düğme için arkasında bir switch varmı yoksa tesisat mı çektiniz

Yorum bağlantısı
  • 1 yıl sonra...
Mehmet Unkun
Yakup Sönmez yazdı:

Tuna bey Öncelikle tebrik ederim. 2005 ghia c max var. Şase numarasından hangi numaralı  esp li ABS beyin olacak bu bilgiye nasıl ulaşabilirim. yahu rate sensör koltuğun altında tam olarak nereye montaj olacak , esp düğme için arkasında bir switch varmı yoksa tesisat mı çektiniz

İlk mesajda yazıyor sondaki versiyon numaraları önemli değil hepsi olur.

Tesisat hazırsa düğmenin arkasında mavi bir soket olur yoksa benim o düğme tesisatı da çekilecek.

yahu rate sensor tam olarak bu şekilde olacak bu benim araç tesisat hazırdı.

JSn2XN.jpg

Benim araçta direksiyon açı sensörünün ve düğmenin tesisatı yoktu onları çekmek zorunda kaldım.Sizde tesisat varsa kabloları sadece motor bölümüne taşırsınız biter.

Yakup Sönmez yazdı:

Tuna bey öncelikle tebrik ederim. 2005 ghia var ve şase noya göre esp Li ABS beyin parça numarasını nereden bulabilirim. Birde yahu rate sensör tam olarak nereye montaj olacak. Son olarak esp düğmesi arkadan nasıl biryere montaj olacak orada bir switch varmı. 

Yorum bağlantısı
  • 3 ay sonra...
Ceyhun Dilibal

Tuna bey sitede hala aktifseniz size sormak istediğim bazı şeyler var, özelden mesaj attım. Dönüş yapabilirseniz sevinirim

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...