İçeriğe Yönlendir

Noter Satışı Sonrası Plakasız Gezilir Mi?

Emre Şahin

Recommended Posts

Ali Gök
(düzenlendi)

Noter direk plakayi sok getirmi diyor ?

al bir sorun daha slikonla yapistirilmissa plaka sok sokebilirsen o an haydi 2 saat ugrasmusligim var

tarihinde Ali Gök tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Fatih Keskin
33 dakika önce, Sami Demirpaz yazdı:

" Gülümse çekiyorum " yazılı bir kamyonete bindircen gayri arabayı :D

Neyse Ankara da tanidik cok kaliriz 2 gun daha

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Serkan Toker
Bir saat önce, Ali Gök yazdı:

Noter direk plakayi sok getirmi diyor ?

al bir sorun daha slikonla yapistirilmissa plaka sok sokebilirsen o an haydi 2 saat ugrasmusligim var

Evet, eski plakalar noterde kalıyor.. 

50 dakika önce, Fatih Keskin yazdı:

Neyse Ankara da tanidik cok kaliriz 2 gun daha

2 değil 10 gün kalsan nolur, 50 gram dönerle doyuyorsun. Günde tek porsiyon hem de.. Daha şöyle getirin ben hala doymadım diyen çıkmadı misafir ettiklerimizden.. Ben Süha ve Çağlar abi ile oltu cağ kebapçısında Angaranın gücünü göstermiştim.. :D 

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Köksal Yılmaz
11 dakika önce, Serkan Toker yazdı:

Evet, eski plakalar noterde kalıyor.. 

2 değil 10 gün kalsan nolur, 50 gram dönerle doyuyorsun. Günde tek porsiyon hem de.. Daha şöyle getirin ben hala doymadım diyen çıkmadı misafir ettiklerimizden.. Ben Süha ve Çağlar abi ile oltu cağ kebapçısında Angaranın gücünü göstermiştim.. :D 

Bana mekanın tatil günü denk geldi galiba :D

• Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Ahmet Kaleli

Plakamızı bastırdık.Mehmet abiyede sigortamızı yaptırdık.Hayırlı olsun.Allah kaza bela vermesin...

• Beğen 5
Yorum bağlantısı
Ayhan Asil

Ben geçtiğimiz Çarşamba günü Kayseri'den bir araç aldım. Noterden eski plakaları istediler, plaka basım yeri yakın araçla da yaya olarak da gidebilirsiniz problem olmaz dediler. Plakasız bir şekilde gittim. Durduran, soran vs. olmadı. Plakayı bastırıp yerine taktım ve yola çıktım.

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
1 saat önce, Ahmet Kaleli yazdı:

Plakamızı bastırdık.Mehmet abiyede sigortamızı yaptırdık.Hayırlı olsun.Allah kaza bela vermesin...

Güle güle kullan :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Önder Özcan
19 dakika önce, Ayhan Asil yazdı:

Ben geçtiğimiz Çarşamba günü Kayseri'den bir araç aldım. Noterden eski plakaları istediler, plaka basım yeri yakın araçla da yaya olarak da gidebilirsiniz problem olmaz dediler. Plakasız bir şekilde gittim. Durduran, soran vs. olmadı. Plakayı bastırıp yerine taktım ve yola çıktım.

Ayhan, yani Kayseride Osmaniye plakası mı bastırdın?

Yorum bağlantısı
Serkan Toker
41 dakika önce, Önder Özcan yazdı:

Ayhan, yani Kayseride Osmaniye plakası mı bastırdın?

Abi sen bu işlerle pek ilgilisin, hayırdır gidiyor mu sissiz ? :D Evet aldığın araç ne olursa olsun, ikametgahına göre istersen Ardahan' da Edirne plakası bastırılabilir. Kalıplar aynı nasıl olsa.. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Önder Özcan
50 dakika önce, Serkan Toker yazdı:

Abi sen bu işlerle pek ilgilisin, hayırdır gidiyor mu sissiz ? :D Evet aldığın araç ne olursa olsun, ikametgahına göre istersen Ardahan' da Edirne plakası bastırılabilir. Kalıplar aynı nasıl olsa.. 

:blush: Önce Köksalın gemi satılsın da.

Haha. Şaka yahu, daha doymadım sissize satmam öyle hemen. Ce5 e bile 2 yıldan fazla bindim. Bünye sağlam yani. Ama satacak olsam sissiz sedasız satarım, foruma konu açmam, ancak satıldı yazarım. Forum içi araç satılmıyor bir de seven arkadaşlarımız sağolsunlar yorumlarıyla aracın değerine değer katıyorlar. Bkz. Ce5 satılık konusu :D

• Beğen 1
  • Mutlu 2
Yorum bağlantısı
Köksal Yılmaz
12 dakika önce, Önder Özcan yazdı:

Haha. Şaka yahu, daha doymadım sissize satmam öyle hemen. Ce5 e bile 2 yıldan fazla bindim. Bünye sağlam yani. Ama satacak olsam sissiz sedasız satarım, foruma konu açmam, ancak satıldı yazarım. Forum içi araç satılmıyor bir de seven arkadaşlarımız sağolsunlar yorumlarıyla aracın değerine değer katıyorlar. Bkz. Ce5 satılık konusu :D

Taliplisi çok noter huzurunda çekiliş yapacam ben canlı yayında :D

Yorum bağlantısı
Fatih Keskin
5 saat önce, Serkan Toker yazdı:

Onu bunu birak son gittigimiz Bilkentteki kebapci iyidi sen oraya gotur beni 

Yorum bağlantısı
Serkan Toker
6 dakika önce, Fatih Keskin yazdı:

Onu bunu birak son gittigimiz Bilkentteki kebapci iyidi sen oraya gotur beni 

İkimiz başbaşa olacaksak dükkanı kapattırabilirim, yok gerek yok dersen sen bilirsin.. 

Yorum bağlantısı
Serkan Toker
Bir saat önce, Önder Özcan yazdı:

Bu forumdaki ilanları alttan alttan oyan bir bilirkişi var diye düşünüyorum, henüz tespit edemedim ama denk gelirse denk getireceğim.. :D

• Beğen 2
  • Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Önder Özcan
25 dakika önce, Serkan Toker yazdı:

Bu forumdaki ilanları alttan alttan oyan bir bilirkişi var diye düşünüyorum, henüz tespit edemedim ama denk gelirse denk getireceğim.. :D

Benim aklımda bir kaç isim var aslında :)

• Mutlu 2
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...