İçeriğe Yönlendir

Yeni Aracım Vw Jetta 1.4 Tsı Bluemotion Comfortline

Mustafa Karaaslan

Recommended Posts

Mustafa Arıkan

Hemen aynı ortalama hızda aynı değerleri 1.9 TDI ile bende yakalıyorum. Bana da inanmıyorlar :) 

Benzinli bir araç için çok iyi değerler. Yaktığından daha fazlası kadar da gidiyor bu TSI'lar. Maşallah diyelim. :) 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mustafa Karaaslan
10 litreden aşşaa yakmaz [emoji6]

Anlayamadım hocam ?
6.5 lt karma tüketim değil mi?

Aynen öyle yol bilgisayarını sıfırlamamıştım ortalama 6.2 gösteriyordu. Depoyu doldurduğumda gerçek pompa değeri karma tüketim 6.5 litre.
Hemen aynı ortalama hızda aynı değerleri 1.9 TDI ile bende yakalıyorum. Bana da inanmıyorlar [emoji4] 
Benzinli bir araç için çok iyi değerler. Yaktığından daha fazlası kadar da gidiyor bu TSI'lar. Maşallah diyelim. [emoji4] 

Teşekkür ederim. Bende anlatsam acaba mı diyecekleri için kanıtlı olarak değerleri koydum fotoğraflarla. :)
Yorum bağlantısı
Servet Aydın

:nazar:

Böğğk.. Farlar halojen. Hiç beğenmedim hem niye kıskanayım ki. Hem niye keşşşke benimde bundan olsa demem ki. Hem eee bitti 

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Mustafa Karaaslan
:nazar:

Böğğk.. Farlar halojen. Hiç beğenmedim hem niye kıskanayım ki. Hem niye keşşşke benimde bundan olsa demem ki. Hem eee bitti 

Led farlı aradık bulamadık abi :)
Yorum bağlantısı
Kemal Korkmaz

Hayırlı olsun plaka çok güzelmiş...:nazar: Benim komşuda ledli Tsi Jetta var farlar süper çakıyor...

• Üzgün 1
Yorum bağlantısı
Uğur Kamil

1. ve 2. viteste rampa çıkışlarında ortalama nekadar görünüyor yol bilgisayarında?

Uzun yolda ben 1.2 jettayla 4 lt ortalamayla çok rahat dolaşıyorum.

Şehir içi ortalamam 7.5 lt çoğunluğu kısa mesafe ve geneldede seri kullanıyorum bu aralarda haftada 2-3 kere köye gidiyorum. düşük vites rampalı yolları pek sevmiyor benzini içiyor :)

5 saat önce, Mustafa Karaaslan yazdı:

Led farlı aradık bulamadık abi :)

çift mercekli jetta farları 2bin lira cıvarında olunca bende kendim yapma kararı aldım.

2 takım bi-xenon mercek ve audi gündüz ledi sipariş verdim gelsinler bakalım nasıl bişey yapabilcem farlara.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Bagaja falan baktınız mı. Akü falan mı var.
Hybrid olnasın bu.
Çok güzel değer.

• Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Ali Gök

istanbulda 1 hafta 1.4 tsi olanını 9,8 den aşağı düşürememiştim. istanbul dışı yaşam bi harika :s  eziyet çekiyoruz burda

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mustafa Karaaslan
1 saat önce, Uğur Kamil yazdı:

1. ve 2. viteste rampa çıkışlarında ortalama nekadar görünüyor yol bilgisayarında?

Uzun yolda ben 1.2 jettayla 4 lt ortalamayla çok rahat dolaşıyorum.

Şehir içi ortalamam 7.5 lt çoğunluğu kısa mesafe ve geneldede seri kullanıyorum bu aralarda haftada 2-3 kere köye gidiyorum. düşük vites rampalı yolları pek sevmiyor benzini içiyor :)

çift mercekli jetta farları 2bin lira cıvarında olunca bende kendim yapma kararı aldım.

2 takım bi-xenon mercek ve audi gündüz ledi sipariş verdim gelsinler bakalım nasıl bişey yapabilcem farlara.

Rampalarda hiç dikkat etmedim ortalama ne gösteriyor diye. 

Led farları bekliyorum merakla ;)

Bir saat önce, Mehmet Ozyurek yazdı:

Bagaja falan baktınız mı. Akü falan mı var.
Hybrid olnasın bu.
Çok güzel değer.

En iyi yorum buydu :bravo:

47 dakika önce, Ali Gök yazdı:

istanbulda 1 hafta 1.4 tsi olanını 9,8 den aşağı düşürememiştim. istanbul dışı yaşam bi harika :s  eziyet çekiyoruz burda

Doğrudur bulunduğum şehirde aşırı trafik olmuyor onun da büyük etkisi var yakıt tüketimine.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...