İçeriğe Yönlendir

Yeni Aracım Vw Jetta 1.4 Tsı Bluemotion Comfortline

Mustafa Karaaslan

Recommended Posts

Mustafa Karaaslan

Focusu sattıktan sonra yola yine Focusla devam etme kararı almıştık. Ama hiç hesapta yokken bir anda bu aracı alırken bulduk kendimizi. Araç ilk sahibinden 18.000 km de tek kullanıcı tarafından kullanılmış. Bakımı serviste yapılmış. Uzatılmış garanti ve kışlık Michelin yazlık Dunlop lastikleri ile birlikte geldi bize. Focustan sonra baya geniş geldi iç mekan kalitesi olarak klasik jetta bu konuda kullanıcılar ikiye bölünmüş durumda ama kalite olarak bana tatminkar geldi. Özellikle manuel tercih ettik dsg tartışılmaz çok güzel bir şanzıman ama beyaz eşya gibi şans işi olduğunu düşünenlerdenim o yüzden bu riske girmek mantıklı gelmedi ve manuel tercih ettik. Donanım comfortline olmasına rağmen baya baya dolu araba. Geniş ekranı Bluetooth özelliği detaylı yol bilgisayarı ve güvenlik ekipmanları fazlasıyla iyi highline donanım var bilmiyorum ama keşke şu da olsaydı dediğim tek şey katlanır ayna o da vag.com ile etkin hale geliyormuş. Gelelim yakıtına az yakmıyor ama çok da yakmıyor şehiriçi 7 litre civarında rahatlıkla gezebiliyorsun zorlasan rahatlıkla 6 lara iner diye düşünüyorum. Neyse fazla uzatmadan bir kaç fotoğraf atayım. Rabbim herkesin gönlüne göre versin diyerek resimlere geçeyim. :nazar:

94e1d2050b369039cf16838300bea42e.jpgf6dc892d555b4fc2ffceafeda515f6f0.jpg1e3eda4292db057dc373a828e4bd2750.jpg3da879c13bf6b028fea66a6e74af0dd1.jpg446576164210e2164fc454a6eb974e2a.jpg7e0c97f432ea789cb7ae3a9a3af3564e.jpgb7613674173901eb52096bb00e357091.jpg

• Beğen 16
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

:nazar: uzatılmış garanti araç el değişince devir oluyor mu?

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mustafa Karaaslan
:nazar: uzatılmış garanti araç el değişince devir oluyor mu?

Eski sahibinden yazılı dilekçe ve imza ile devir yapılıyormuş abi.
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

doğuş geçersiz demişti bana

kaza kırım sigortası olduğu için parayı veren sahibine ait dedi

Yorum bağlantısı
Mustafa Karaaslan

290f9f20c2751959e040180ba23bcb09.jpg

Doğuş finanstan gelen mail abi bu dilekçeyi doldurup devir işlemini yapabiliyorsun dediler.
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk
30 dakika önce, Çağlar Bayur yazdı:

sigorta devredilir bir şey değil mi ki?

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
17 dakika önce, Mehmet Göktürk yazdı:

sigorta devredilir bir şey değil mi ki?

aracımı satarken kaskoyu devredemedim, acentam da olmaz dedi :s devrediliyor mu yoksa

Yorum bağlantısı
Önder Özcan

@Çağlar Bayur

Yukarıda uzatılmış garantiyi sormuşsun burada kasko diyorsun bayım. Dinozorlar göktaşıyla tanışmadan öncelerde trafik sigortası devroluyordu bir zeyilname ile, kaskoyu hatırlayamadım. Şu an ikisinde de devir yok. Ama ne var, arabanı bana satıyorsan mesela, emmi kaskoya diyebilirsin ki, bana kasko iptalinden para iade etme, Önderden aradaki farkı al :seytan: Trafik için de aynı şekilde.

Uzatılmış garanti şahsın isteği üzerine ek ücretle yapıldığından devir olmaması- dilekçe ile olması da gayet normal.

Ne var sende kaskolu satılık :crazy:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
aracımı satarken kaskoyu devredemedim, acentam da olmaz dedi :s devrediliyor mu yoksa

Olmaz :)
  • Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Metin Akbal

Hayırlı olsun kazasız belasız. VW kullanıcılarının 2 ye bölünme sebebi Golf veya Passattan sonra beklenen kalite algısının Jetta da daha az olması :) Yoksa farklı bir markadan geçen birisi için ultra lüks gelebiliyor.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Recep Demirci

Hayırlı olsun.Gayet güzel seçim olmuş siz malzeme kalitesinden tatmin olduysanız problem yok.Beyaz daha bir güzel duruyor.

Kaç model olduğunu görmedim. DSG hususunda 2013 yılıda dahilmi bilmiyorum ama 2013 ten sonra iyice sorunsuzlaştığı söyleniyor .Resim olarak da bagaj içini ve arka diz mesafesini gösteren resimler eklerseniz daha güzel olacak diye düşünüyorum. Tekrar hayırlı olsun.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Gökhan Albayrak
35 dakika önce, Metin Akbal yazdı:

Hayırlı olsun kazasız belasız. VW kullanıcılarının 2 ye bölünme sebebi Golf veya Passattan sonra beklenen kalite algısının Jetta da daha az olması :) Yoksa farklı bir markadan geçen birisi için ultra lüks gelebiliyor.

2. cümledeki "Passat" kelimesini çıkarırsak aynen katılırım. Golf, kendi segmentinde mihenk taşı durumunda. Segmentindeki seçenekler arasında passat o kadar baskın kalamıyor. Jetta ise üvey evlat gibi kalıyor, ne aman aman kaliteli ne de kalitesiz. Aracınız hayırlı olsun, Maşallah.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Aydın Sert

Hayırlı olsun. Beyaz ayrı bir güzel yakışmış. Kazasız belasız günlerde kullanın :nazar:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...