İçeriğe Yönlendir

Fiesta VI - 1.0 2013 Ecoboost İçin Fikirleriniz

Enes Aslan

Recommended Posts

Enes Aslan

Merhaba saygı değer forum sakinleri, 2013 Ford Fiesta 1.0 Ecoboost hakkında fikirleriniz nelerdir? Yakınlarım bu aracı almamı öneriyor açıkçası beğeniyorum da. Kullananlar kullanım deneyimlerini paylaşabilirler mi? Avantajlarını - Dezavantajlarını. Maalesef arabaların yapı ve teknikleri hakkında pek bilgim yok. Başlıkta belirttiğim modeli almayı düşünüyorum henüz canlı görmedim fakat arabanın kliması yok deniyor ilginç bir durum. Klimasının olmadığını varsayarak biz kendimiz klima sistemi yaptıralım desek araca ne kadara mal olur? ya da bu mümkün müdür acaba? 

Teşekkürler.

Saygılar.

Yorum bağlantısı
Çiğdem Bilen

Klima olmaz mı 2013 modelde var tabi ki :good1: dijital hem de.

Gayet severek 2 yıl kullandım. Yaklaşık 5-5.5 lt yakarsınız. Sony sistemlisi daha güzeldir. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Klima vardır ancak. Yoksa takılması çok maliyetlidir. Satıp klimalı almak daha ekonomik olur.

Yorum bağlantısı
Bekir Memur

Hacim ön yargısı olanların ön yargısını fazlasıyla kıran bir araba zaten ecoboostun aldığı ödüller ortada. 

Arabalar ile ilgisi olmayıp aslında arabaları çok iyi bilen bir dayıya 1.0 dersen "oneyuav çehmez o" diye cevap verecek. Malesef araba teknolojilerini iyi bildiğini sanan dayılar turbo nedir haberdar değil...

Yorum bağlantısı
Oğuz Varhan

15' model Otomatik viteslisi var acayip memnunum ortalama 30 35 kuruş yakıyor. 6.5 lt karışık şehir dışı 4.0lt yi zorladım.
Sadece motor yağı çok pahalı geri kalan herşeyinden memnunum varsa soru 50.000km yol yaptım yardımcı olmaya çalışırım:)fdbabc497584bb9500df88080929871b.jpgb2276cea9f9c52591f5358c86d8aa14e.jpg

Yorum bağlantısı
Çiğdem Bilen
8 saat önce, Oğuz Varhan yazdı:

15' model Otomatik viteslisi var acayip memnunum ortalama 30 35 kuruş yakıyor. 6.5 lt karışık şehir dışı 4.0lt yi zorladım.
Sadece motor yağı çok pahalı geri kalan herşeyinden memnunum varsa soru 50.000km yol yaptım yardımcı olmaya çalışırım:)

Aynen bir yıl da 15 model otomatik kullandım. Yakıtı manuel ile 1lt fark ediyor. Gayet memnundum dizel ihtiyacından dolayı sattım. Satılmıyor falan diyorlar ben manueli de otomatiği de 2-3 günde sattım

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...