İçeriğe Yönlendir

Fiesta VI - Yazılım Güncellemesi Sonrası Radyo-CD Ses Değişimi

Uğur Naldemir

Recommended Posts

Uğur Naldemir

Merhabalar Fiesta Titanium x 2011 Yazılım güncellemesi yapıldıktan sonra radyo cd çalarken gelen ses daha sadeleşti bas bariz bir şekilde azaldı öncesinde araç güm güm ses verirken daha yalın bir hal aldı böyle bir durumla karşılaşan ya da bilgi sahibi olan var mı teşekkürler.

Yorum bağlantısı
Fikret Özsoy

Güncellemeden sonra baz ve tiz ayarları resetlenmiş olabilir. Yeniden yapıldı mı?

Yorum bağlantısı
Uğur Naldemir

Güncellemeden önce ve sonra bas ve tiz ayarı aynı seviyedeyken durum bu şekilde

Yorum bağlantısı
Murat Atagenç

Baslar iyi çalıştığı için kapı ceplerinde en ufak bir eşya olsa her basta ses yapıyor. Bu şikayetleri önlemek için bas kalitesinden feragat edip bilerek kısmış olabilirler diye aklıma geldi.

Yorum bağlantısı
  • 1 ay sonra...
Deniz Öztürk

benim araca da güncelleme attırdıktan sonra radyo kafayı yedi ses açıyorum açmıyor kısıyorum kısmıyor,ayrıca hoparlorler eskisi kadar iyi değil bunu bende farkettim

Yorum bağlantısı
  • 1 yıl sonra...
Emre Tunçer

Ben de bu durumun tersi oldu. Daha önce radyodan çıkan ses çok kalitesizdi, güncellemeden sonra radyo sesinin kalitesi bariz arttı.

Yorum bağlantısı
Alpaslan Kılıç
Uğur Naldemir yazdı:

Merhabalar Fiesta Titanium x 2011 Yazılım güncellemesi yapıldıktan sonra radyo cd çalarken gelen ses daha sadeleşti bas bariz bir şekilde azaldı öncesinde araç güm güm ses verirken daha yalın bir hal aldı böyle bir durumla karşılaşan ya da bilgi sahibi olan var mı teşekkürler.

Yazılımı nasıl güncellediniz ??

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...