İçeriğe Yönlendir

Dikkat:Yeni Bir Dolandırıcılık Yöntemi Olabilir

Bülent Tarakçı

Recommended Posts

Bülent Tarakçı
(düzenlendi)

Telefonuma şöyle bir mesaj geldi;

"2007 ILE 2011 YILLARI ARASINDA CEKTIGINIZ KREDILERDE FAZLA FAIZ ALINMISTIR.ZARARINIZI 3 KATINA KADAR GERI ALABILIRSINIZ BILGI ICIN 08882992911
B214"

Verilen tarihlerde kredim yok.

Aramadim. Araştırmadım. Bilginiz olsun.

tarihinde Bülent Tarakçı tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Ömer Lütfi Şahin

B214 SMS kodu asyasms.com.tr adlı toplu SMS gönderimine imkan sağlayan site. Art niyetli Kişiler toplu SMS alarak gönderi yapabilirler. Bankaların böyle kampanyası olduğunu düşünmüyorum. Dolandırıcılık konusu olabilir. İtibar etmeyin, doğrudan bankanız ile görüşün.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Yorum bağlantısı
Okay Kaygusuz
(düzenlendi)
48 dakika önce, Bülent Tarakçı yazdı:

"2007 ILE 2011 YILLARI ARASINDA CEKTIGINIZ KREDILERDE FAZLA FAIZ ALINMISTIR.ZARARINIZI 3 KATINA KADAR GERI ALABILIRSINIZ BILGI ICIN 08882992911
B214"

gecen haftada bana geldi. hiç kredi cekmedigim için ilgilenmedim ceksem daha ilgilenmem msjlara

tarihinde Okay Kaygusuz tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Cem Işık

Kredi masrafları ile ilgili böyle firmalar peydah oldu, kredi kullandı iseniz fazla alınan masrafı iade alalım diyorlar. Nemalanma çabası bence. 

Yorum bağlantısı
Ahmet Türedi

Dolandırıcılar.Sizin kişisel bilgilerinizi alıp türlü entrikalar çevirebilirler.Dikkatli olmak ve bu gibi mesajlarla hiç ilgilenmemek lazım.

Yorum bağlantısı
Mehmet Kaya
3 saat önce, Bülent Tarakçı yazdı:

B214"

Geçen Tüketici hakem heyetinde bir arkadaşa sordum. Böyle bir mevzu var ve Danıştaydaymış konu. Yasa çıkacakmış. Yaza doğru çıkar gibi dedi. Çıkınca başvurup tekrar bir para alabilirsin demişti bana.

Yorum bağlantısı
Bülent Tarakçı

Teknolojinin ilerlemesi, milletin söğüşlenmesi için enstrümanları artırıyor. Birinden kaçsan öbürüne denk geliyorsun. Sürekli tetikte olmak gerek. Belgesellerdeki ceylanlar misali :) 

Yorum bağlantısı
Tahir İlter

Kimse sizi para vercez diye aramaz bu devirde hele ki bankalar :D

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...