İçeriğe Yönlendir

Golf 6 - Ayna Altı Aydınlatma

Erdem Dertsiz

Recommended Posts

Köksal Yılmaz
2 saat önce, Mustafa Özcan yazdı:

Bende aynı altındaki sarı ışıkları beyaz yapmayı düşünüyorum ama aynayı sökmesi var diye hep erteliyorum.:unsure2:

Işığın önündeki kapak yandan kastırınca çıkmıyor mu? benim arabada aynayı ellemeden kolayca çıkıyor.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mustafa Özcan
21 saat önce, Köksal Yılmaz yazdı:

Işığın önündeki kapak yandan kastırınca çıkmıyor mu? benim arabada aynayı ellemeden kolayca çıkıyor.

Bizimkilerde öyle çıkmıyor abi.Aynayı sökmen gerekiyor oda çok teferruatlı iş.:unsure2:

Yorum bağlantısı
Köksal Yılmaz
15 dakika önce, Mustafa Özcan yazdı:

Bizimkilerde öyle çıkmıyor abi.Aynayı sökmen gerekiyor oda çok teferruatlı iş.:unsure2:

Olur da sökmeye karar verirsen en kaliteli ledden takmanı tavsiye ederim, ucuzlar 2 gün sonra pır pır edip sinirleri oynatıyor

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Erdem Dertsiz
19 dakika önce, Mustafa Özcan yazdı:

ee söktük işte :) Yok mu sizde meslek lisesi öğrencisi ver söksün :D

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mustafa Özcan
1 dakika önce, Erdem Dertsiz yazdı:

ee söktük işte :) Yok mu sizde meslek lisesi öğrencisi ver söksün :D

Videonu daha izleyemedim.:shok:Yeni gelen Yavru KARTAL bizi öttürüyor.:D

Aynayı sökmek için Meslek Lisesine tayin mi isteyelim.:fiuw::D

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mustafa Özcan
26 dakika önce, Köksal Yılmaz yazdı:

Olur da sökmeye karar verirsen en kaliteli ledden takmanı tavsiye ederim, ucuzlar 2 gün sonra pır pır edip sinirleri oynatıyor

Haklsın.Aslında oradaki lamayı komple de alabiliyorsun.Ben sadece içindeki ampulü değiştirmeyi düşünüyorum.

Yorum bağlantısı
Erdem Dertsiz
37 dakika önce, Mehmet Ozyurek yazdı:

Güzel olmuş Erdem.. Eline sağlık.. 

Teşekkürler Abi.

Yorum bağlantısı
Yasin Şimşek

Teşekkürler Abi.
İndirime girmiş.. sipariş verdim. Umarım kalitelidir bozulmaz. Senin de kanına gireyim abi :D

Cruise Kontrol Sapı Anahtarı Cruise Control Anahtarı Volkswagen Jetta Golf Touran Skoda Octavia Araba Için-Styling 1K0953513G
http://s.aliexpress.com/6ryQzA7r?fromSns=Copy to Clipboard
(from AliExpress Android)
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Erdem Dertsiz
34 dakika önce, Yasin Mümin Şimşek yazdı:

İndirime girmiş.. sipariş verdim. Umarım kalitelidir bozulmaz. Senin de kanına gireyim abi :D

Cruise Kontrol Sapı Anahtarı Cruise Control Anahtarı Volkswagen Jetta Golf Touran Skoda Octavia Araba Için-Styling 1K0953513G
http://s.aliexpress.com/6ryQzA7r?fromSns=Copy to Clipboard
(from AliExpress Android)

Hadi hayırlı olsun montaj için konu bekliyorum :)

Yorum bağlantısı
Yasin Şimşek

Hadi hayırlı olsun montaj için konu bekliyorum [emoji4]

Abi sen al benden önce konu açıp anlat diye link attım :D montajını ben yapamam artık neyse ücreti 100 lira falan verip yaptırıcam. Direksiyonu sökmeye korkum var çünkü :D
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Erdem Dertsiz
4 dakika önce, Yasin Mümin Şimşek yazdı:

Abi sen al benden önce konu açıp anlat diye link attım :D montajını ben yapamam artık neyse ücreti 100 lira falan verip yaptırıcam. Direksiyonu sökmeye korkum var çünkü :D

:) Neyse monte ettirdikten sonra çekersin :D

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Tuna İşgören

Kac model uygulama yapacağınız golf ? 2012 golf 6 trendline icin direksiyon modulununde değişmesi gerekiyor

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Yorum bağlantısı
Yasin Şimşek
Kac model uygulama yapacağınız golf ? 2012 golf 6 trendline icin direksiyon modulununde değişmesi gerekiyor

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
2006 model golf 5. 2006 öncesi için kablo çekmek gerekiyormuş bazılarında tak kodla yetiyormuş. Bakalım uymazsa Erdem abiye satarım [emoji14]
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mustafa Özcan

Ayna altındaki sarı ışığın beyaz yapmak için komple led mi alsam yoksa sadece içinde T10 ampülü beyaz led mi yapsam diye düşünüyorum.Sence hangisi daha mantıklı.
3915adc481a9cb66b0974887ed88ff61.jpg

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
Ayna altındaki sarı ışığın beyaz yapmak için komple led mi alsam yoksa sadece içinde T10 ampülü beyaz led mi yapsam diye düşünüyorum.Sence hangisi daha mantıklı.

Ampulü değiştirmeniz yeterli.
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Erdem Dertsiz

Bencede ampulu değiştirmek daha mantıklı. cob led t10 bak ışık şiddetleri daha iyi.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mustafa Özcan
Bencede ampulu değiştirmek daha mantıklı. cob led t10 bak ışık şiddetleri daha iyi.

Bahsettiğin ampül Ali baba da mı yoksa Türkiye’de mi ?

Ampulü değiştirmeniz yeterli.

Kaliteli bir ampülle bu işi çözeriz abi o zaman [emoji106]
Yorum bağlantısı
Erdem Dertsiz
16 dakika önce, Mustafa Özcan yazdı:

Bahsettiğin ampül Ali baba da mı yoksa Türkiye’de mi ?
Kaliteli bir ampülle bu işi çözeriz abi o zaman emoji106.png

cob led ledin türü artık nerden almak istersen her yerde var :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mustafa Özcan

cob led ledin türü artık nerden almak istersen her yerde var [emoji4]

Cob ledlere baktım da biraz büyük geldi bana belki lambanın içine sığmayabilir. Ya da kısa olanını bulmak lazım.
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...