İçeriğe Yönlendir

Siyah Arabam İçin Wax Öneriniz

Yigit Özdal

Recommended Posts

Yigit Özdal

Siyah araç tam bi baş belası ama yıkayınca birazda uğrasınca çok güzel gösteriyor eskiden sonaxın cilasını kullandım ama aman aman bi etkisi yoktu sonra kime sorduysam soft99 fusso coat 12 aylık wax önerdiler çokta iddaalılar ürünün yorumlarınıda okudum olumlu hep sizler ne önerirsiniz başka marka var mı ?

Yorum bağlantısı
Mustafa Tüfekçi

Turtle wax siyah cila. Şuan bulamıyorum çok güzeldi. 

En son sonax siyah cila aldım. O da iş yapar . Yani işin özü renkli cila bence. Çünkü çizikleri dolduruyor bı nevi rötuş boyası da yapıyor

Yorum bağlantısı
Yigit Özdal
Turtle wax siyah cila. Şuan bulamıyorum çok güzeldi. 

En son sonax siyah cila aldım. O da iş yapar . Yani işin özü renkli cila bence. Çünkü çizikleri dolduruyor bı nevi rötuş boyası da yapıyor

Birazda koruyucu olsun diye wax alıyorum sitedeki çamlardan reçine dökülüyor her öğlen onları temizliyorum yazları siyah ciladaki kapatma olayı yıkanınca geçiyor.
Yorum bağlantısı
Buğra Höngül

Bu ürünleri polisaj makinesi ile kullanamazsınız zaten tüm ürünlerin kalıcılığı yıkama şampuanınız ile eş orantılıdır kostik vb mazeme seramiğe bile zarar veriyor etkisini yitirmesine sebep oluyor

Yorum bağlantısı
Yigit Özdal
Bu ürünleri polisaj makinesi ile kullanamazsınız zaten tüm ürünlerin kalıcılığı yıkama şampuanınız ile eş orantılıdır kostik vb mazeme seramiğe bile zarar veriyor etkisini yitirmesine sebep oluyor

Değerlendirmeye alıyım bunuda uv ısınlarından korusun reçineleride kolay cıkarsın yeter bana
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Murat Öngür
(düzenlendi)

3D HD Poxy Hybrid Nano-Wax Boya Koruma mükemmel araca ıslak ve ayna etkisi veriyor hemde koruyucu etkisi var. 

tarihinde Murat Öngür tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...