İçeriğe Yönlendir

Trafik Cezası Sistemde Ne Zaman Görünür?

Fevzi Göktaş

Recommended Posts

Fevzi Göktaş

Bugün 110 km hız ile connect aracım ile radara yakalandığımı düşünüyorum. 

6 saat önce idi 

Gelirler idaresi ve EGM de gözükmüyor,  ne zaman düşüyor sisteme bilen var mı? 

Yorum bağlantısı
Ali Demirel
6 saat önce idi 
Gelirler idaresi ve EGM de gözükmüyor,  ne zaman düşüyor sisteme bilen var mı? 

Ceza elektronik ortamda yazıldı ise aynı anda, eski usul ceza makbuzuna yazılmış ise 3 ile 15 iş günü arasında değişebilir

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
Yorum bağlantısı
Fevzi Göktaş

Clio aracın önünden geçtim sadece, durmak falan yok. Orda durduğunu da zaten biliyorum. Ama hava yağışlıidi ve çok çok acele bir işim vardı..

Aydından Söke girişi. Çimento karşısında 

Yorum bağlantısı
Harun Kocaçalışkan

Beni gecen polis cevirdi ehliyeti istedi. Sonra gitti bir zaman sonra geri geldi. Telefonla bir yere biseyler soyledi sonra ehliyeti geri verdi. 15 gun oldu ceza gelmedi. Cevirme sebebi ise trafik sebebiyle yola baglanamadigim icin 25 metre kadar emniyet seridinden gitmistim. Bakalim bi ceza gelecekmi.

Yorum bağlantısı
Evren Barış Özbek
2 saat önce, Fevzi Göktaş yazdı:

Clio aracın önünden geçtim sadece, durmak falan yok. Orda durduğunu da zaten biliyorum. Ama hava yağışlıidi ve çok çok acele bir işim vardı..

Aydından Söke girişi. Çimento karşısında 

O yol bölünmüş olduğundan hız sınırı 110km/h diye biliyorum.  Ancak araç Connect olunca radara yakalanma ihtimali artıyor. 

• Üzgün 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Connect bölünmüş yolda 100+10.
Hız göstergeniz de en az 7-8 km fazla gösteriyordur.
Yani 102 ile falan geçmişinizdir.
Ceza gelmeyecek muhtemelen.

• Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Cihat
11 saat önce, Harun Kocaçalışkan yazdı:

Beni gecen polis cevirdi ehliyeti istedi. Sonra gitti bir zaman sonra geri geldi. Telefonla bir yere biseyler soyledi sonra ehliyeti geri verdi. 15 gun oldu ceza gelmedi. Cevirme sebebi ise trafik sebebiyle yola baglanamadigim icin 25 metre kadar emniyet seridinden gitmistim. Bakalim bi ceza gelecekmi.

inşallah gelmez abi cezası çok :(

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
13 saat önce, Fevzi Göktaş yazdı:

Fevzi konu yine yanlış yerde... Cezalar bölümüne taşıyorum. 

Forumu kullanmayı mı bilmiyorsun yoksa dikkat mi etmiyorsun.. 

Yorum bağlantısı
Harun Kocaçalışkan
Bir saat önce, Mehmet Cihat yazdı:

inşallah gelmez abi cezası çok :(

Kaç para :brr:

Yorum bağlantısı
Harun Kocaçalışkan
10 dakika önce, Mehmet Cihat yazdı:
10 dakika önce, Harun Kocaçalışkan yazdı:
Kaç para :brr:

2000 tl diye hatırlıyorum

Yuh ödemem valla o ne öyle avrupa insan haklarına giderim. d-100 de zaten emniyet şeridi yok beni niye durdurdu onu da anlamadım daha yola giremedim bile 50 metre olmuştu marşa basalı :s

Yorum bağlantısı
Fevzi Göktaş
6 saat önce, Mehmet Ozyurek yazdı:

Fevzi konu yine yanlış yerde... Cezalar bölümüne taşıyorum. 

Forumu kullanmayı mı bilmiyorsun yoksa dikkat mi etmiyorsun.. 

Abi haklısın bilgisayarım yok,hep cepten giriyorum oda belli bir noktadan sonra zorlu oluyor.

Kusura bakmayın artık.

Yorum bağlantısı
  • 2 yıl sonra...
Ahmet Sanmaz

Genelde on onbeş gün içinde falan yansıyordu ama geçenlerde aracımı çektiler aracı çektiklerini gelen cezadan öğrendim. Kameradan çekme saatine falan baktım çektikten 15 dakika sonra ceza yansımıştı. Hayatımda bu kadar hızlı ceza geldiğini görmemiştim. (: Bu konuda baya kafa karışıklığı var mesela https://trafikkanunu.com/trafik-cezasi-sisteme-ne-zaman-duser/ burada da üç gün demişler. Sistem yoğunluğuna göre değişiyor sanırım. Kafalarına göre yazıyorlar anladık bir de kafalarına göre bildiriyorlar bize. 

Yorum bağlantısı
Mehmet Cihat
Genelde on onbeş gün içinde falan yansıyordu ama geçenlerde aracımı çektiler aracı çektiklerini gelen cezadan öğrendim. Kameradan çekme saatine falan baktım çektikten 15 dakika sonra ceza yansımıştı. Hayatımda bu kadar hızlı ceza geldiğini görmemiştim. (: Bu konuda baya kafa karışıklığı var mesela https://trafikkanunu.com/trafik-cezasi-sisteme-ne-zaman-duser/ burada da üç gün demişler. Sistem yoğunluğuna göre değişiyor sanırım. Kafalarına göre yazıyorlar anladık bir de kafalarına göre bildiriyorlar bize. 

Ekipte tablet varsa yazılan ceza direk sisteme girilmiş oluyor. Eğer matbu tutanak tutulduysa tutanaklar istasyonlarda sisteme giriliyor peyderpey
Yorum bağlantısı
Ahmet Sanmaz
Mehmet Cihat yazdı:

Ekipte tablet varsa yazılan ceza direk sisteme girilmiş oluyor. Eğer matbu tutanak tutulduysa tutanaklar istasyonlarda sisteme giriliyor peyderpey

Keşke bir düzene oturtulsa. Düzenli kontrol etmek durumunda kalıyoruz böyle. Üzerime iki araç var mecbur psikopat edasıyla ceza takibi yapıyoruz.

Yorum bağlantısı
M. Asım Kahraman

Geçen hanım arabayla şehir içinde bir yere gidip geldi, radar 50 yi geçtiğini tespit edip ceza yazmış. Hanım eve dönmeden ceza bildirimi e-devlet uygulaması bildirimiyle cebime geldi. 😎

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...