İçeriğe Yönlendir

Focus 2.5 - Sony Teyp USB

Emin Onuk

Recommended Posts

Emin Onuk
(düzenlendi)

Forumda benzer konu varsa kusura bakmayın ben bulamadım

internette araştırırken şöyle bir videoya ulaştım

videoda kullanılan ürün ve montaj resimlerini de buradan buldum

https://clubford.org/forum/viewtopic.php?f=83&t=66959

bu tarz bir şeyi daha önce gören duyan uygulayan var mı?

ürün linki : https://www.ebay.com/itm/2009-FORD-GALAXY-NOVERO-BLUETOOTH-VOICE-CONNECTIVITY-BOX-8M5T19G488AM-C4/182923028072?epid=1023304808&hash=item2a970fe668:g:mpEAAOSwWflaGDdM

tarihinde Emin Onuk tarafından düzenlendi
ürün linki eklendi
Yorum bağlantısı
Sezgin Yılmaz
(düzenlendi)
6 saat önce, Emin Onuk yazdı:

Bir ara baya bakmıştım konusu burda :

tarihinde Sezgin Yılmaz tarafından düzenlendi
yanlış link
Yorum bağlantısı
Emin Onuk

bu aparat türkiyede ki  araçlara olurmu acaba?

Yorum bağlantısı
Sezgin Yılmaz
bu aparat türkiyede ki  araçlara olurmu acaba?
Olur fakat bu aparat kendi içinde farklı modelleri var. Usb çıkışlısını bulmak zor
Yorum bağlantısı
Erkan Uygur

Bende ankaradan cıkma bulmustum. Orjinal ekipman resimdekine benziyor ancak üzerinde nokia yazıyordu.Teyp arkasına monte edildi.Hem bluetooh ozelliği hemde usb özelliği vardı.

Usb kablosunu torpidoya kadar çekmiştik arka taraftan.

Yorum bağlantısı
Emin Onuk

Erkan abi yine bi yoklasan oraları bulabilirsen ben alayım :)

Yorum bağlantısı
Kamil Çiçek
Bende ankaradan cıkma bulmustum. Orjinal ekipman resimdekine benziyor ancak üzerinde nokia yazıyordu.Teyp arkasına monte edildi.Hem bluetooh ozelliği hemde usb özelliği vardı.

Resmi modeli felan varsa yazabilirmisiniz.

Ayrıca titaniumlara oluyormu?

Sadece titanium X mi olmalı.

Teşekkürler

Yorum bağlantısı
Erkan Uygur
5 saat önce, Kamil Çiçek yazdı:

Resmi modeli felan varsa yazabilirmisiniz.

Ayrıca titaniumlara oluyormu?

Sadece titanium X mi olmalı.

Teşekkürler

Aracım 2011 trend modeldi resim yok malasef arabayı sattım .

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Emin Onuk

Bu aparat türkiyede olsa çok işe yarar

Yorum bağlantısı
Emre Özdemır
On 03.03.2018 at 09:38, Emin Onuk yazdı:

Bu aparat türkiyede olsa çok işe yarar

Aynen

Yorum bağlantısı
Emin Onuk
(düzenlendi)
On 02.03.2018 at 14:45, Erkan Uygur yazdı:

Abi Ankara'da nerede bulmuştun bu ürünü. ben bir yerde buldum fiyat 250 tl

tarihinde Emin Onuk tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Erkan Uygur

valla geçmiz zaman hatırlamıyorum.Foruma mesaj yazdım resimleri koydum kimse baktım birsey demiyor geri sildiydim.

Yorum bağlantısı
Serkan Karakoca

103300719e12dedd679ca01442ebcea7.jpg352f752a1601481f2d23e716fbfa050f.jpgdc10ada1c0e1bcdb4097c491f22f0f9d.jpg

Aux usb bluetoth tan müzik dinlersiniz.

Bluetooth tan telefon görüşmelerinizi yaparsınız.

Bluetooth aktarımı şu an piyasadaki en hızlı olan versiyon

32 gb usb kadar destekler

5 ayrı telefonla eşleştirme yapabilirsiniz

12 volt çalışma prensibine sahip parazit yapmaz. Forum üyeleri için montaj dahil 150 tl olur .

Montaj süresi 45dakika 1 saat

Tamamen Türk malı ürünün garantisi benim sıkıntılı bir durum olursa birebir yenisi ile değişim yaparım.

Yorum bağlantısı
A. Yıldırım Yıldız

103300719e12dedd679ca01442ebcea7.jpg352f752a1601481f2d23e716fbfa050f.jpgdc10ada1c0e1bcdb4097c491f22f0f9d.jpg

12 volt çalışma prensibine sahip parazit yapmaz. Forum üyeleri için montaj dahil 150 tl olur .
Tamamen Türk malı ürünün garantisi benim sıkıntılı bir durum olursa birebir yenisi ile değişim yaparım.

Pioneer avic 940bt double kullaniyordum focus 2de. Dokunmatik hassasiyeti kotuydu ve direksiyon kumandasini calistiramadim sokup cd6000 orjinal teybini taktim. Ama bluetooth en cok isime yarayan kismiydi. Acaba bizim cihazlar icinde bu aparatin calisma ihtimali var mi? Aux cok onemli degil zaten usb varken ama sahsim adina en onemlisi bluetooh telefon gorusme mevzuu. Olursa sayet benim icin bicilmis kaftan. Olmazsa bizim araca uyan tip sony uniteler var. onlardan bakmayi dusunuyorum. Nihayetinde focusun biri kalacak elimizde ve hanimda bende kullaniyorduk telefon olayini.
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Serkan Karakoca

Çalışmasını istediğiniz Teybin resmini atarmısınız ?
Modül aux üzerinden çalışıyor suçtan gelen sinyali okuyup dijitale çeviriyor :)

Yorum bağlantısı
Ali Demirel

Konu takipte, ben de kendi çapımda araştırıyorum.
Sonuç alan yazarsa sevinirim/iz

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Yorum bağlantısı
Serkan Toker

Ürünün üzerindeki yazılara takıldım bende, yerli üretime flashdisc ingilizce, mp çalar türkçe yazılmış. Mode yazısı var, ses yerine Vol + Vol - neden yazıldı ? Yerli ürünün yazıları da türkçe olsaydı keşke..

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
A. Yıldırım Yıldız
Çalışmasını istediğiniz Teybin resmini atarmısınız ?
Modül aux üzerinden çalışıyor suçtan gelen sinyali okuyup dijitale çeviriyor [emoji4]

abcc34b390a57390e7df907f2ff10f5a.jpg
Unite bu. Eger olursa sony unite arastirmak derdinden kurtarmis olur beni. :-)
Yorum bağlantısı
Emin Onuk
22 saat önce, Serkan Karakoca yazdı:

bu üründe dosyalar arası geçiş var mı? sonuçta usb de yüzlerce müzik olacak, klasör olacak geçebilecek miyiz? ayrıca direksiyon kumandasından müzik geçişlerini yapabilecek miyiz?

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Misafir

Bilmedigim icin soruyorum aliexpreste 15liraya satilan aux usb aparattan farki nedir?

Yorum bağlantısı
Serkan Toker
4 saat önce, Emin Onuk yazdı:

bu üründe dosyalar arası geçiş var mı? sonuçta usb de yüzlerce müzik olacak, klasör olacak geçebilecek miyiz? ayrıca direksiyon kumandasından müzik geçişlerini yapabilecek miyiz?

Direksiyon kumandasından sadece sesi açıp kapatabilirsiniz. Cihaz aux girişinden ses girişi yapıyor, teybin buradaki tek fonksiyonu gelen sesi araç hoparlörlerine dağıtmak. 

Yorum bağlantısı
Emin Onuk
Bir saat önce, Serkan Toker yazdı:

Direksiyon kumandasından sadece sesi açıp kapatabilirsiniz. Cihaz aux girişinden ses girişi yapıyor, teybin buradaki tek fonksiyonu gelen sesi araç hoparlörlerine dağıtmak. 

o zaman bir anlamı yok ki abi.

Yorum bağlantısı
Serkan Toker
(düzenlendi)
13 dakika önce, Emin Onuk yazdı:

o zaman bir anlamı yok ki abi.

Şöyle anlamı var aslında, usb veya bluetooth üzerinden müzik dinlemek mümkün oluyor aslında. Kumandası ile şarkı geçişi yapılabiliyor ama klasör ayırt ediyor mu bilmiyorum. Ben alıp taktım ama pek kullanmadım, evde bir yerlerde duruyordur.

tarihinde Serkan Toker tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Emin Onuk
Bir saat önce, Serkan Toker yazdı:

Şöyle anlamı var aslında, usb veya bluetooth üzerinden müzik dinlemek mümkün oluyor aslında. Kumandası ile şarkı geçişi yapılabiliyor ama klasör ayırt ediyor mu bilmiyorum. Ben alıp taktım ama pek kullanmadım, evde bir yerlerde duruyordur.

bu gidişle double alacağız galiba

Yorum bağlantısı
Serkan Toker
4 dakika önce, Emin Onuk yazdı:

bu gidişle double alacağız galiba

10 numara teybin var, yap mp3 klasörlerini. Yukarı aşağı oklar klasör değiştiriyor biliyorsun. Gerisi süper zaten, usb neymiş. Benim şimdi bindiğim arabada aynı teyp var bluetooth ve usb özelliğini eklemişler. Ben hala cd dinleme gayretindeyim.. ;)

Orijinal cd nin keyfini bulamıyorum, galiba ben müziği dinlerken müzisyen bilinçaltından bana hakkını helal ediyor.. :D

• Mutlu 2
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...