İçeriğe Yönlendir

Focus 2.5 - Sony Teyp USB

Emin Onuk

Recommended Posts

Emin Onuk
Bir saat önce, Serkan Toker yazdı:

10 numara teybin var, yap mp3 klasörlerini. Yukarı aşağı oklar klasör değiştiriyor biliyorsun. Gerisi süper zaten, usb neymiş. Benim şimdi bindiğim arabada aynı teyp var bluetooth ve usb özelliğini eklemişler. Ben hala cd dinleme gayretindeyim.. ;)

Orijinal cd nin keyfini bulamıyorum, galiba ben müziği dinlerken müzisyen bilinçaltından bana hakkını helal ediyor.. :D

abi orası öyle de usb olmadan olmuyor ya

Yorum bağlantısı
Sezgin Yılmaz
Usb için 6000 cd alıp cd changer girişine takılan aparatlar iyi
Yorum bağlantısı
Serkan Toker
11 dakika önce, Emin Onuk yazdı:

40 liraya bluetooth aparatı aldım, ondan da memnundum. Şimdi evdeki eski müzik setine bluetooth özelliği kazandırdı. Akşamları salonda konser dinliyorum, kafam dağılıyor.. 

Yorum bağlantısı
Emin Onuk
Bir saat önce, Serkan Toker yazdı:

40 liraya bluetooth aparatı aldım, ondan da memnundum. Şimdi evdeki eski müzik setine bluetooth özelliği kazandırdı. Akşamları salonda konser dinliyorum, kafam dağılıyor.. 

:D:D  senin iş iyimiş abi

Yorum bağlantısı
Serkan Toker
4 dakika önce, Emin Onuk yazdı:

:D:D  senin iş iyimiş abi

Kırkı geçince hayat yokuş aşağı, yesen de yemesen de yaşıyorsun.. Sen sabah ezanıyla uyanmak ne demek bilir misin, hem de mikrofonun tıkırtısıyla uyanmak.. :D

Yorum bağlantısı
Serkan Karakoca

abcc34b390a57390e7df907f2ff10f5a.jpg
Unite bu. Eger olursa sony unite arastirmak derdinden kurtarmis olur beni. :-)

Olur yaptık daha önce defalarca
Yorum bağlantısı
Kamil Çiçek

Bluetooth aparatı mevcut elimde satalım [emoji23][emoji23]

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Yorum bağlantısı
Serkan Karakoca
bu üründe dosyalar arası geçiş var mı? sonuçta usb de yüzlerce müzik olacak, klasör olacak geçebilecek miyiz? ayrıca direksiyon kumandasından müzik geçişlerini yapabilecek miyiz?

Klasör atlama tekrar çalma parça atlama ses açıp kapatma hepsi modülün kumandasından yada modül üzerinden gerçekleşebilir.
Direksiyon kumandasından herşeyi yapmak mümkün fakat o zaman 2. Bir modüle ihtiyaç var direksiyon interface Kuman'da modülü buda interface modülü ve montaj süresi olarak 250 tl demek montaj süresi 3-4 saat :)
Ama isterseniz Ankara'da olan üyelere yaparız aux usb modülü +direksiyon Kuman'da modülü 400 tl
Ürünün üzerindeki yazılara takıldım bende, yerli üretime flashdisc ingilizce, mp çalar türkçe yazılmış. Mode yazısı var, ses yerine Vol + Vol - neden yazıldı ? Yerli ürünün yazıları da türkçe olsaydı keşke..

Bunu dikkate alacağım abi bir dahaki partide öyle yapalım :)
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Emin Onuk
2 saat önce, Serkan Karakoca yazdı:

Klasör atlama tekrar çalma parça atlama ses açıp kapatma hepsi modülün kumandasından yada modül üzerinden gerçekleşebilir.
Direksiyon kumandasından herşeyi yapmak mümkün fakat o zaman 2. Bir modüle ihtiyaç var direksiyon interface Kuman'da modülü buda interface modülü ve montaj süresi olarak 250 tl demek montaj süresi 3-4 saat :)
Ama isterseniz Ankara'da olan üyelere yaparız aux usb modülü +direksiyon Kuman'da modülü 400 tl
Bunu dikkate alacağım abi bir dahaki partide öyle yapalım :)

abi 250 tl onun yerine bu paylaştığım ürün türkiyede 250 tl o daha mantıklı

2 saat önce, Kamil Çiçek yazdı:

Bluetooth aparatı mevcut elimde satalım emoji23.pngemoji23.png

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

mevcut derken :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Serkan Karakoca
Bir saat önce, Emin Onuk yazdı:

abi 250 tl onun yerine bu paylaştığım ürün türkiyede 250 tl o daha mantıklı

buarada kişisel tercih meselesi devreye giriyor :) yapılırmı diye sormuşlar yapılır montaj süresi ve maliyet artar diye cevap verdim :)

Yorum bağlantısı
A. Yıldırım Yıldız

Ebayda direk usb ve bluetooth uzerinde olan cd changer cihazlar vardi. Bu yaz farkli zamanlarda iki tane denk geldi 6000 unite icin. Ikisi de Turkiye'ye gondermedi. Olsaydi super olacakti. Buralarda da gormedim oylesini. Denk gelse alirim ama.
Yorum bağlantısı
A. Yıldırım Yıldız

Ebayda direk usb ve bluetooth uzerinde olan cd changer cihazlar vardi. Bu yaz farkli zamanlarda iki tane denk geldi 6000 unite icin. Ikisi de Turkiye'ye gondermedi. Olsaydi super olacakti. Buralarda da gormedim oylesini. Denk gelse alirim ama.
Yorum bağlantısı
Sezgin Yılmaz

Aliexpreste 25 30 dolara almıştık zamanında. Bluetooth lusu bile vardı
Buda videosu
Yorum bağlantısı
A. Yıldırım Yıldız
Aliexpreste 25 30 dolara almıştık zamanında. Bluetooth lusu bile vardı
Buda videosu

Benim bahsettigim dogrudan cd changer. Extradan usb ve bluetooth ozellikleri vardi. Chrysler 300c araclarda boston acoustics ses sistemi vardi. Hemi versiyonlarda ekstradan ayni markanin cd changeri bahsettigim ozelliklerle geliyordu. Ana unitenin de aslinda usb, aux, bluetooth ozelligi olmasi ilgincti tabii bu changere neden ayni ozellikleri eklediklerini anlayamamistim. Fakat benim bazi araclarimda olmayan bu tarz ozellikler icin cok isime yariyordu. 3 tane getirdim, hepside araclari satarken ustunde gitti. Ne ettiysem kurtaramadim. Simdi ugrasiyorum ama denk gelmiyor. :-) Mecburen alternatif ariyorum.
Yorum bağlantısı
Sezgin Yılmaz

Benim bahsettigim dogrudan cd changer. Extradan usb ve bluetooth ozellikleri vardi. Chrysler 300c araclarda boston acoustics ses sistemi vardi. Hemi versiyonlarda ekstradan ayni markanin cd changeri bahsettigim ozelliklerle geliyordu. Ana unitenin de aslinda usb, aux, bluetooth ozelligi olmasi ilgincti tabii bu changere neden ayni ozellikleri eklediklerini anlayamamistim. Fakat benim bazi araclarimda olmayan bu tarz ozellikler icin cok isime yariyordu. 3 tane getirdim, hepside araclari satarken ustunde gitti. Ne ettiysem kurtaramadim. Simdi ugrasiyorum ama denk gelmiyor. :-) Mecburen alternatif ariyorum.
6000 cd ye uygun usb bluetooth aux olan aparat var aliexpreste.
Yorum bağlantısı
Emin Onuk

sonuç olarak teyb e orjinal bir şekilde usb yapmamız zor yani ? :)

Yorum bağlantısı
  • 2 yıl sonra...

Konuyu tekrar hortlatıyorum ama 2006 focus ghia aldım. yine usb sıkıntım var. cd ile bir yere kadar, her yer cd oluyor. konunun başında dediğim aparattan bir şekilde bulmam lazım. yardımcı olabilirmisiniz.

Yorum bağlantısı
Mustafa Yanar
(düzenlendi)

Yalnız senin verdiğin linkteki cihazda usb yok, üzerinde yazar usb olduğu, 2009 belli bir ay öncesi bt modülün bağlandığı kablo hazırlığı yok sanırım, kablo da 800tl falan. 

Aliexpreste vw aıdi için olan 54 pin soketli bt modüle uygun kablolar var, bağlantı şemasına bakarak yapanlar var özellikle rusların sitelerinde görmüştüm. Ben de düşünüyorum açıkçası. 

torpidoyu sökerek soket var mı yok mu bakmak lazım önce

torpidoyu sökerek soket var mı yok mu bakmak lazım önce, ayrıca bt modül var da usb yoksa modülü değiştirip yapılabiliyor ama teybin de uyumlu olması şart. 

tarihinde Mustafa Yanar tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
  • 1 ay sonra...
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...