İçeriğe Yönlendir

Jetta - Yakıt Ortalaması

Mustafa Dilbirliği

Recommended Posts

Mustafa Dilbirliği
tdi ler uzerine pek fazla bilgim yok ama genel olarak yazilimdan sonra yol bilgisayari gercek yakit degerlerinden cok farkli rakamlar cikariyor yakit olayi bence yazilim ile alakali 
titremeyi genelde motor takozlarindan yada volant arizasindan yapayor sizin akozlar yeni degismis 
gaza asiri tepki vermeside yazilimsal olabilir 
hantallik egr vanasini yazilimsal iptal ettirdikten sonra egr vanasini tamamen tikamadiysaniz(korlestirmediyseniz) vapabilir benim basimada gelmisti peugeot da isin zor kolay gelsin

Egr iptalinde tıpa takıldı. Sağolun.
benzin var getireyim mi yakarsın bi güzel [emoji3]

97 oktan olsun benzin [emoji23] Aracın performansı baya baya kendine geldi. Buraya geldiğinde haber ver bir tur attırırım sana da :)))
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Murat Atagenç
15 saat önce, Mehmet Ozyurek yazdı:

Aleyküm selam.
Otomatik mi.
Dizel mi ?

DSG-TDI olsaydı bunlar normaldi diyecekti Emmi :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mustafa Arıkan
9 saat önce, Mustafa Cerci yazdı:

tdi ler uzerine pek fazla bilgim yok ama genel olarak yazilimdan sonra yol bilgisayari gercek yakit degerlerinden cok farkli rakamlar cikariyor yakit olayi bence yazilim ile alakali 

Fiziksel müdahale olmadığı sürece sadece yazılım yapılması  sonucunda yol bilgisayarı değerlerinde sapma olmaz. 

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Erdem Dertsiz

Dün youtubedan tanıştığım bir arkadaş ile arabaları değiştik 90bg golf gitmiyor be yazılım şart :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mustafa Dilbirliği
Dün youtubedan tanıştığım bir arkadaş ile arabaları değiştik 90bg golf gitmiyor be yazılım şart [emoji4]

Benimki 105 ama [emoji57]
  • Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Mustafa Cerci
Bir saat önce, Mustafa Arıkan yazdı:

Fiziksel müdahale olmadığı sürece sadece yazılım yapılması  sonucunda yol bilgisayarı değerlerinde sapma olmaz. 

benim karsilastigim bir olaydi yazilimdan once 5.3l gozukuyordu 100km ortalamasi yaptigim km ve koydugum yakitla dogru orantili idi yazilimdan sonra 4.3l  ye dustu yol bilgisayarinda gercekte 6l civarindadi gercek yakit  tuketimi bu sorunu yasayan tekkiside ben degilim farkli forumlarda benzer durumdaki kisilerin yazilarini okudum kesinlikle burdandir demiyorum olabilir diyorum 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • 3 hafta sonra...
  • 1 yıl sonra...
Doğan Arşiray

1.6 duz motor 2007 jetta ile bir depo benzin ile 825 km yapabildim. Yuzde 30 sehir ici gerisi sabit 90 km. Kac litre deposu var bunlarin? 

Yorum bağlantısı
Yusuf Berke
On 26.03.2019 at 21:56, Dogan Arsiray yazdı:

1.6 duz motor 2007 jetta ile bir depo benzin ile 825 km yapabildim. Yuzde 30 sehir ici gerisi sabit 90 km. Kac litre deposu var bunlarin? 

55 litre.

Yorum bağlantısı
  • 8 ay sonra...
Salih ÇİÇEK
(düzenlendi)

hararet müşürünüz arızalı onu deiştrin muhtemelen düzelir. trafiğe girince enjeksiyon süresini kısıyor normalinden fazla sıcak algılıyor. ve ECU ya bu şekilde sinyal gönderiyor.şehir içinde az yakıyor gibi görünmesinin sebebi o

tarihinde Salih ÇİÇEK tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
  • 2 ay sonra...
Mustafa Dilbirliği
hararet müşürünüz arızalı onu deiştrin muhtemelen düzelir. trafiğe girince enjeksiyon süresini kısıyor normalinden fazla sıcak algılıyor. ve ECU ya bu şekilde sinyal gönderiyor.şehir içinde az yakıyor gibi görünmesinin sebebi o

Salih bey bizim 1,6 Cay motorlarda kaç tane müşür var hangisini değiştirmemiz gerekiyor
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...