İçeriğe Yönlendir

Mondeo IV - Far Ampulü/Philips X-treme Vision

Burak Kumpas

Recommended Posts

Burak Kumpas

Herkese selamlar, geçtiğimiz günlerde Yalova'dan İzmir'e kısa süreli bir seyahat yaptım. Dönüşte yola çıktıktan 2 km sonra sağ ön far ampulü patladı. Yolda uğraşmak istemediğimden sis farlarını da açıp o şekilde geri geldim.

Geldikten sonra her 2 far ampulünü de değiştirmek için sanayiye gittim ve elektrikçimiz Philips X-Treme Vision olarak yeniledi. Farların aydınlatması arttığı gibi rengi de beyaz veya mavi farlar gibi değil orijinal kaldı. Farlarından memnun olmayan arkadaşlarımız var ise bu marka model farı tavsiye ederim. Benim farlarım standart Trend paketin farı ve H7. 

Keyifli forumlar.

Ürünün paketi de bu şekilde.

48177022P.jpgXV_H7_130_W3_1024x1024.jpg?v=1498241746

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Sezgin Yılmaz
Herkese selamlar, geçtiğimiz günlerde Yalova'dan İzmir'e kısa süreli bir seyahat yaptım. Dönüşte yola çıktıktan 2 km sonra sağ ön far ampulü patladı. Yolda uğraşmak istemediğimden sis farlarını da açıp o şekilde geri geldim.

Geldikten sonra her 2 far ampulünü de değiştirmek için sanayiye gittim ve elektrikçimiz Philips X-Treme Vision olarak yeniledi. Farların aydınlatması arttığı gibi rengi de beyaz veya mavi farlar gibi değil orijinal kaldı. Farlarından memnun olmayan arkadaşlarımız var ise bu marka model farı tavsiye ederim. Benim farlarım standart Trend paketin farı ve H7. 

Keyifli forumlar.

Ürünün paketi de bu şekilde.

48177022P.jpgXV_H7_130_W3_1024x1024.jpg?v=1498241746
400 saat ile en iyilerden biri.
Focus 1.5 da kullanıyorum çok memnunum
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ahmet Kaleli

Bende bu ampulü civice takmıştım.Aynen çok memnundum.Osramla arasında kalmıştım.Karşılaştırmaları forumları taradım.Bunda karar kılmıştım...

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Burak Kumpas
(düzenlendi)
8 saat önce, Murat Öngür yazdı:

bu ampul sarı mı yanıyor ? 

Normal halojen ampulden biraz daha beyaz. Piyasada satılan beyaz veya mavi ampullerle alakası yok. Çok az bir fark ile daha beyaz.

Yanarken böyle.

2JWmYL.jpg

tarihinde Burak Kumpas tarafından düzenlendi
Ekleme.
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...