İçeriğe Yönlendir

2008 Focus Trend

Muhsin Küçüktuna

Recommended Posts

Muhsin Küçüktuna

Merhaba arkadaşlar. 2008 model benzinli focus trend almayı düşünüyorum ancak detaylı özellikleri donanımı hakkında bilgim yok. Bu konuda bilgiye ihtiyacım var.

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

4 teker 1 motor 1 kasa. focus1 den tanıdık sağlam 100 ps motoru vardır, klima abs harici opsiyon listesi yoktur, jantları 195/65/15 kapaklı saç. koltukları sağlam az kir tutan kumaştır. rds 6000 teybi olması lazım sony ile değişse iyi olur.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Metin Çilo
2 saat önce, Çağlar Bayur yazdı:

4 teker 1 motor 1 kasa. focus1 den tanıdık sağlam 100 ps motoru vardır, klima abs harici opsiyon listesi yoktur, jantları 195/65/15 kapaklı saç. koltukları sağlam az kir tutan kumaştır. rds 6000 teybi olması lazım sony ile değişse iyi olur.

Çağlar abi bende ghia görünümlü trent var.  Çok uğraştım ama başardım sayılır.

Araçta olanlarla olamayıp yaptıklarımı yazayım arkadaşa da bilgi olur.

Araç 100 PS 1.6

4 cam otomatik camlar kumandadan açılıp kapatılabiliyor.

Klima manuel ama performansı fena değil.

Abs var.

Şöför koltuğu 4 yönlü (aşağı yukarı ileri geri)

Direksiyon dört yönlü.(aşağı yukarı ileri geri)

Teyp cd çalar ses sistemi ihtiyaçları karşılayacak seviyede.

Aracı akşamları park ettiğinizde bir seferlik uzunları selektör yaptığınızda 30sn ışıklar açık kalıyor tekrar kapanıyor. ( bu sistemin adını bilmiyorum)

Aaçta olmayıpta yaptıklarım.

Araca orijinal collection çıkma 16 inç jant aldım.

Far anahtarını değiştirdim sis farlı olanla çıkma .Sis farı taktım. Araçta tesisat hazır var. Biraz uğraştırdı.

Park sensörü taktırdım.

Direksiyona deri kaplama yaptım. Orjinali plastik ve  güneşte çabuk deforme oluyor.

** Cam filmi taktırmıştım. Maalesef kanunun uygulandığı dönemlerde ceza yememek için söktüm. :angry:

Genel olarak araç orta sınıf ve temel ihtiyaçlar karşılayan bir araç. 115PS olsa daha iyi olurdu.

• Beğen 1
  • Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
41 dakika önce, Metin Çilo yazdı:

Aracı akşamları park ettiğinizde bir seferlik uzunları selektör yaptığınızda 30sn ışıklar açık kalıyor tekrar kapanıyor.

follow me home

Yorum bağlantısı
Muhsin Küçüktuna

Metin bey trendlerin ortalama fiyatı ne kadar acaba

Yorum bağlantısı
Mustafa Erkan

Muhsin Bey 2009 2010 model trend x yada Collection  alın. Trend versiyona göre daha fazla özellik barındırıyor. Tek eksisi 115 Hp lik versiyonda  LPG uygulaması 100 Hp lik motora göre daha riskli .  Ben 2009 Trend x aracımı 3 ay önce ( LPG siz ve hiç kazasız )  3 gün içinde  41 500 TL ye satmıştım.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Metin Çilo
14 saat önce, Muhsin Küçüktuna yazdı:

Metin bey trendlerin ortalama fiyatı ne kadar acaba

Muhsın abi diyeyim eğer doğum tarihi doğru ise.

Araba piyasasını artık internet siteleri belirliyor.

Arabanın kilometresi,  boya, kaza durumu  aksesuarlar fiyatı belirleyen hususlar.

Sitede gördün aynı model ve yaş araba biri 26 bin TL istiyor biri 40 bin TL.

10 saat önce, Mustafa Erkan yazdı:

Muhsin Bey 2009 2010 model trend x yada Collection  alın. Trend versiyona göre daha fazla özellik barındırıyor. Tek eksisi 115 Hp lik versiyonda  LPG uygulaması 100 Hp lik motora göre daha riskli .  Ben 2009 Trend x aracımı 3 ay önce ( LPG siz ve hiç kazasız )  3 gün içinde  41 500 TL ye satmıştım.

Araca LPG zaten yapılan km yıllık 10bin km yoksa çokta gerekli değil.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Emre Özdemır
On 04.03.2018 at 14:55, Mustafa Erkan yazdı:

Piyasa gerçekten çok değişken hatasız boyasız arabayı 60 a da satan var 48 e de ben bu işi anlamadım

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
Bir saat önce, Emre Özdemır yazdı:

Piyasa gerçekten çok değişken hatasız boyasız arabayı 60 a da satan var 48 e de ben bu işi anlamadım

2.el şans kader tesadüftür.

Yorum bağlantısı
Emre Özdemır
54 dakika önce, Çağlar Bayur yazdı:

2.el şans kader tesadüftür.

Aynen

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...