İçeriğe Yönlendir

Self Servis Yıkama İstasyonları

Erdoğan Temur

Recommended Posts

Serkan Toker
53 dakika önce, Murat Sürücü yazdı:

Uzaktan değil de yakında buralarda bir yerlerde akraban yok mu siyah sedan aracımı yıkatabileceğim :D 

Şaşmaz bulvarından 10 dakika da gelirsin hocam, cumartesi haberleşelim ben de kirleteyim arabayı biraz sonra beyaz ve siyah yıkaması arasındaki farkı görürüz. Arabayı ateşe vermek istersen üstübü, mazotlu bez falanda bulunur.. :D

• Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Murat Sürmeli
10 dakika önce, Serkan Toker yazdı:

Şaşmaz bulvarından 10 dakika da gelirsin hocam, cumartesi haberleşelim ben de kirleteyim arabayı biraz sonra beyaz ve siyah yıkaması arasındaki farkı görürüz. Arabayı ateşe vermek istersen üstübü, mazotlu bez falanda bulunur.. :D

Yeni yıkattım daha, bir dahakine mazotumla gelirim :D 

Adam fırçayla yıkadı, canım sıkıldı :( 

• Şaşkın 1
Yorum bağlantısı
Okay Kaygusuz
15 saat önce, Serkan Toker yazdı:

Uzaktan akrabamız yıkama dükkanı açmış yeni haberim oldu. İki seferdir gidiyorum içeri arabayı alıyorum.Profesyonel süpürge sabun su hepsi var, kendim yıkayıp çıkıyorum. Kurulama bile yapıyorum yani o kadar heveslendim... :D Eskiden silecekle falan kabasını sıyırır bırakırdım. Ankara'dan giden olursa selamımı iletsin, Başkent Sanayi sitesinde, kendim yıkamak istiyorum desin müsaade eder. Hatta kendi arabama yıkama seti bile yapmayı düşünüyorum sonra biraz oturup soluklanıyorum ve vazgeçiyorum.. ;) 

nerdeymiş yaa adı nedir ben cok yakınım batıkentteyim :) çökelim hemen.

Yorum bağlantısı
Serkan Toker
2 saat önce, Okay Kaygusuz yazdı:

nerdeymiş yaa adı nedir ben cok yakınım batıkentteyim :) çökelim hemen.

Şaşmaz tarafından gelirken yan yol vardır hani, işte o yan yola girince ilk sağa dönüyoruz sonra ikinci sağa dönmeden köşede görüyoruz. Mert otomotiv, tam adresi öğrenip yazayım. Batıkent tarafından gelince ortada kontrolsüz bir kavşak var, oradan sola dönüp içeri girip 2. Sağa dönmek gerekiyor..

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Okay Kaygusuz
11 dakika önce, Serkan Toker yazdı:

Şaşmaz tarafından gelirken yan yol vardır hani, işte o yan yola girince ilk sağa dönüyoruz sonra ikinci sağa dönmeden köşede görüyoruz. Mert otomotiv, tam adresi öğrenip yazayım. Batıkent tarafından gelince ortada kontrolsüz bir kavşak var, oradan sola dönüp içeri girip 2. Sağa dönmek gerekiyor..

iyi bilirim oraları. ugrarım. bende ilk girişteki sitedeyim baskentten batıkentte girişteki

Yorum bağlantısı
Serkan Toker
Bir saat önce, Okay Kaygusuz yazdı:

iyi bilirim oraları. ugrarım. bende ilk girişteki sitedeyim baskentten batıkentte girişteki

İyi yakınmış, keşke benim eve de yakın olsa. Arabanın yedek anahtarı da anahtarcıda kaldı, cumartesi gidip alayım bari.. 

Yorum bağlantısı
Okay Kaygusuz
22 dakika önce, Serkan Toker yazdı:

İyi yakınmış, keşke benim eve de yakın olsa. Arabanın yedek anahtarı da anahtarcıda kaldı, cumartesi gidip alayım bari.. 

izin günlerim ondan sanayide geciyor :)

• Şaşkın 1
Yorum bağlantısı
Serkan Toker
5 dakika önce, Okay Kaygusuz yazdı:

izin günlerim ondan sanayide geciyor :)

Ben de yapacak bir iş buluyorum sanayide, yıldız sanayi veya şaşmaz veya başkent sanayi birine uğramazsa rahat etmem.. :D

• Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...