İçeriğe Yönlendir

Dün Günlerden Yağmur ve Silecek..

Mert Yeldan

Recommended Posts

Mert Yeldan

Dün eşimi işten almaya giderken yolda bi yağmur attı.. Birden bire bardaktan boşalır gibi.

Sileceği çalıştırdım sağ taraf pırıl pırıl olmuşken sol taraf olduğu gibi su perdesi. Derken bir de ne göreyim sol silecek yok. Kol hareket ediyor silecek yok.

Sileceği çaldıklarını düşünüyorum :)

Silecekleri kışa girerken orijinal swf marka almıştım 110 TL fiyat ile.

Ha birde silecek olmayınca kol boydan boya camı kazıyarak gitti. Tam camın ortasında gökkuşağı şeklinde çiziğim var.

• Şaşkın 4
  • Üzgün 7
Yorum bağlantısı
M.Fatih Yüce

İnsan ne diyeceğini bilemiyor.Tek silecek sanayide 15 tl ye satılıyor.Cam parası ile 70-80 tane silecek alınırdı.Allah akıl fikir versin. Sanada geçmiş olsun.

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Yasin Şimşek

Geçmiş olsun abi. İnsanlar neyi çalacağını şaşırdı artık.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Servet Aydın

Daha İlk anda anlaşılır silecek olmadığı, niye kapamadın ki?

Yağmur bir anda başlayınca silecek tam hızla çalışıp uçmuş olmasın birde?

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Sami Demirpaz

Haydaa, çalması bişey değilde cama üzüldüm.

Yorum bağlantısı
Koray Demir

Geçmiş olsun. Bir müddet sonra araca binmeden -tabi araç duruyorsa- motoru yerinde mi diye kontrol edecek hale geleceğiz.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
H.Cenk Bayrakçı

Geçmiş olsun, giden silecek olsun diyeceğim, ama camın çizilmesi kötü olmuş. :angry:

Yorum bağlantısı
Mert Yeldan
Daha İlk anda anlaşılır silecek olmadığı, niye kapamadın ki?

Yağmur bir anda başlayınca silecek tam hızla çalışıp uçmuş olmasın birde?

Abi bizim ultra süper Volkswagenlerde sileceği içeriden göremiyorsun. Ses yapmasın rüzgara direnç olmasın diye kaputun altına gizleniyor. Çalıştırdım 3. geçişinde anladım silecek yok. Uçabilecek bir şey yok geçme şeklinde takılmıyor vw de adaptörü var düğmesine basmadan çıkmıyor.
Yorum bağlantısı
Önder Özcan

Cam çizilmeyeydi iyiydi. Camcılar bi şekilde çözebilir belki çiziği.

Yorum bağlantısı
Köksal Yılmaz

Çiziğin fotosunu koy diyeceğim ama demir çizmiş ise seryum da yetmeyebilir. Camın yenisi ne kadar? 

Yorum bağlantısı
Mert Yeldan
Çiziğin fotosunu koy diyeceğim ama demir çizmiş ise seryum da yetmeyebilir. Camın yenisi ne kadar? 

Kamera yakalayamıyor çok uğraştım.
Karşıdan akşam ışık vurunca uvv müthiş oluyor.
Yorum bağlantısı
Köksal Yılmaz
5 dakika önce, Mert Yeldan yazdı:

Kamera yakalayamıyor çok uğraştım.
Karşıdan akşam ışık vurunca uvv müthiş oluyor.

Tırnakla bi yoklasana takılma var mı veya çok mu?

Yorum bağlantısı
Mert Yeldan

Tırnakla bi yoklasana takılma var mı veya çok mu?

Var var olmaz mı. 4 5 tane birbirine parelel çizil var adaptörün tırnaklarının izi.
Yorum bağlantısı
Cem Işık

İstanbuldan Boluya 3 araç konvoy giderken 130-140 civarı bir süratle sakaryayı henüz geçmişken ; benimde sol silecek hooooop havalandı ormana uçtu.. sağ sileceği söküp sola aldım, sağ sileceğe havlu bağladım öyle devam ettim. Geçmiş olsun mert.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Servet Aydın

Abi bizim ultra süper Volkswagenlerde sileceği içeriden göremiyorsun. Ses yapmasın rüzgara direnç olmasın diye kaputun altına gizleniyor. Çalıştırdım 3. geçişinde anladım silecek yok. Uçabilecek bir şey yok geçme şeklinde takılmıyor vw de adaptörü var düğmesine basmadan çıkmıyor.
İlla bu halde iken bile hava atacak..

Maslakta bi cam onarımı yapan yer var. Çağlar biliyor. Orası yapabilir onarımı.
İstanbuldan Boluya 3 araç konvoy giderken 130-140 civarı bir süratle sakaryayı henüz geçmişken ; benimde sol silecek hooooop havalandı ormana uçtu.. sağ sileceği söküp sola aldım, sağ sileceğe havlu bağladım öyle devam ettim. Geçmiş olsun mert.
Biz niye şimdi öğrendik bunu. Gelirdik sileceği aramak için
  • Beğen 2
Yorum bağlantısı
Evren Barış Özbek

Geçmiş olsun. Camın çizilmesi kötü olmuş.

Yorum bağlantısı
Fatih Keskin

Ben Maslak ta Opel in ve Mercedes in iki çatlağını yaptırmıştım çok güzel olmuştu çizikler yapılır mı bilmem
Geçmiş olsun olmazsa değiştir camı

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

Mert çok geçmiş olsun. Benim arabanın da sileceğini çalmaya kalkmışlardı yeni taktığımda. Nasıl anladılar bilemiyorum. sileceksepeti.com dan alabilirsin.

Ama cam böyle kullanılır mı, bilemem. Ben olsam değiştirtirdim derhal.

Yorum bağlantısı
Mert Yeldan

Vaktim yok valla şu ara gelecek ay değiştiririm ama muhtemelen

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

geçmiş olsun. çizik onarılmaz değişir. silgeçler kollar yukarı poz almadan çıkabiliyor mu yerinden?

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mert Yeldan
geçmiş olsun. çizik onarılmaz değişir. silgeçler kollar yukarı poz almadan çıkabiliyor mu yerinden?

Kaputu çizerek kolu hırpalayarak çıkarırsın. Ki öyle olmuş
Yorum bağlantısı
Bülent Tarakçı

Benimde bisikletin selesini çalmışlar. Ne yapacaksa artık?

Yorum bağlantısı
Sezgin Yılmaz

Bu gözler gebze center otoparkında kullanım süresini gösteren etiketlerin siyah iken yarım saat sonra sarıya dönüştüğünü gördü.

Benim hırsız en azından insaflıymış yeni eski değiştirmiş.

Geçmiş olsun.

• Beğen 2
  • Mutlu 3
Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
Bu gözler gebze center otoparkında kullanım süresini gösteren etiketlerin siyah iken yarım saat sonra sarıya dönüştüğünü gördü.
Benim hırsız en azından insaflıymış yeni eski değiştirmiş.
Geçmiş olsun.

Neyin kullanım süresi.
Yorum bağlantısı
Koray Demir
18 dakika önce, Mehmet Ozyurek yazdı:

Neyin kullanım süresi.

Orijinal sileceklerde misal Ford logosunun altında ön camdan görülebilen ve koruma bandı sökülünce zamanla rengi siyahtan sarı ünlemli işarete dönen yuvarlak bir yer var. Bu değişim tamamlanınca değişimi gerekli deniyor.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...