İçeriğe Yönlendir

Araba Değiştirme Durumu

TamerErdoğan

Recommended Posts

TamerErdoğan
(düzenlendi)

Bir ara belki hatırlarsanız Eşimiin 2009 model CLC 160 aracı için ilan açmıstım sonra vazgeçtik satmaktan...Şimdi gene kıpraştık

Arabanın normal piyasası 60 civarı 55 ve üstüne vericem cıkarsa ama sorun ondan öte ne alıcağım 

Eşime kalırsa Mini Countryman-CLA A5 klasmanında bir araç istiyor şimdi sizin fikirlerinizide almak iiçin açtım konuyu

Malum siteden 2 ilanı sormak istyiorum ne dersiniz bu sadece a5 ilanları

A5   https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-audi-2010-audi-a5-1.8-tfsi-coupe-orjinal-km-masrafsiz-biniciye-ozel-529644283/detay

( Motoru AVEKte değişmiş gecen sene)bu olay bizi nasıl etkiler

A5    https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-audi-berberoglu-otomotiv-den-audi-a5-dis-s-line-2.0-tfsi-otomatik-530342598/detay

Mini  https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-arazi-suv-pick-up-mini-abazlarplaza-pluskirmizi-pluspanoramik-plus63bin-pluscoutrayman-s-all-4-bayi-532278183/detay

Mini:  https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-arazi-suv-pick-up-mini-hatasiz-boyasiz-orjinal-4x4%2C1.6-s-ll4-otomatik-garaj-arabasi-534526443/detay

Mini  https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-arazi-suv-pick-up-mini-yasli-auto-2014-borusan-cikisli-67.000-km-boyasiz-cooper-534409513/detay

tarihinde TamerErdoğan tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Mesut Eyibil

miniler bayanlara baya gittiğinden mini almanız mantıklı olur, a5 daha çok erkek arabası gibi.Bana sorarsanız ben mbw 1 serisini çok beğeniyorum bakmış olduğunuz fiyatlara bulunabiliryor, değerlendirilebilir alternatif olarak.

Yorum bağlantısı
Önder Özcan

Eşiniz içinse A5 pek uygun değil gibi. Hem ilk ilandakinin 49 bin tek kalem trameri var.

Ama minilerin fiyatları da inanılmazmış.

Yorum bağlantısı
Cem Işık

İlk ilanda 49000 küsur hasar kaydı gördüm. Uzak durmalı

Yorum bağlantısı
TamerErdoğan
İlk ilanda 49000 küsur hasar kaydı gördüm. Uzak durmalı
Ona vok dikkat etmemisim
Yorum bağlantısı
TamerErdoğan
Arac ortak olacak ise kendinizi dusunun [emoji16]
Yok biz kendimizi o kadar dusunmedik[emoji41] megane var bende..uUn mesafe gidiorum ben ondan dizel benimki esim 10 km uzakta isi
Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

Tercih tabi. Benim akrabam mini ile ölümlerden döndü resmen. Performansı için konuşmak gerekirse arkadaşımda vardı ve hiç memnun değildi. Basıyor ve gitmiyordu resmen. 10lt'den aşağı yakmaması da cabası.

Bir kuzenim Türkiye'nin en büyük firmalarından birinde yönetim kurulunda, ikinci arabası Smart Fortwo :)

Yorum bağlantısı
Eren Gökmen

Eger a5 veya mini alinacaksa ve ayni paraysa a5 daha iyi olur. Hem daha guvenli, performansli vs hem de icinde bayan oldugu akla gelmeyecegi icin bayanlarin yasadigi sikintilari yasamaz.

Ote yandan mini istiyorsa illa onu alin. Sonucta o kullanacak. Mini daha keyifli gelebilir  belki ve bence onemli olan konu arabaya binince o arabadan keyif almak. İkisini de kullandirip karar verebilirsiniz

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Çok farklı araçlar.
Bence önce ne tür bir araç alınacağına karar verilmeli.
Bu ikisi arasında seçim yapılacaksa da. A5 derim.
Konforlu, güvenli, güçlü, asil ve bence miniden daha farklı.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Mustafa Cerci

bayan icin mini daha mantiklik a5 uzun ve genis kisa mesafe yada sehir ici kullanima pek uygun degil kucuk cocukta varsa 3 kapili arac tam bi iskence olur ama uzunyolda daha rahat eder

Yorum bağlantısı
TamerErdoğan
Çok farklı araçlar.
Bence önce ne tür bir araç alınacağına karar verilmeli.
Bu ikisi arasında seçim yapılacaksa da. A5 derim.
Konforlu, güvenli, güçlü, asil ve bence miniden daha farklı.
Mehmet abi Max fiyatlarımz bunlar olacak bnfe a5 isterim ama 8 yasinda olmasi düşündürüyor acikcasi şanzıman vs sorun çıkarmı acaba diye dusundum
bayan icin mini daha mantiklik a5 uzun ve genis kisa mesafe yada sehir ici kullanima pek uygun degil kucuk cocukta varsa 3 kapili arac tam bi iskence olur ama uzunyolda daha rahat eder
Suan 3 kapi kullaniyor cocuk henuz yok ama kismetse yakin zmanda ins. Cok sorun etmiyorum 3 kapiyi onemli olan sorun az olsun
Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Tork konvertörlü multitronik var bunlarda. Dsg değil. Kavrama derdi yok.
Çoktandır araştırıyorum. Şanzıman arızası görmüyorum.

Yorum bağlantısı
TamerErdoğan
Tork konvertörlü multitronik var bunlarda. Dsg değil. Kavrama derdi yok.
Çoktandır araştırıyorum. Şanzıman arızası görmüyorum.

Benim baldız aldi 3 ayda satti surekli buji yedi nedendir bilmiorum yoksa km tskintim yok alir 4 5 sene binerim..
Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

İkinci el şans işi :)
Bir de geçmişi bilinmiyor.
Bu paralara 8 yaşında bir araba almaktansa. Sıfıra yakın A3 ler veya Bmw1 ler daha mantıklı gelir bana. Garantisi de olur. Servis bakımlı olursa iyi niyet garantisi de verirler.
Şayet eve 2. Araç alınacaksa. Ben ikisinden birine bakardım.

Yorum bağlantısı
Nuri Güngör

0 mini dizel otomatiklerde 50000 24 ay sıfır faiz var bilginiz olsun fiyat 130 civarı 

Yorum bağlantısı
TamerErdoğan
0 mini dizel otomatiklerde 50000 24 ay sıfır faiz var bilginiz olsun fiyat 130 civarı 
Ama normal mini onlar countryman istio özellikle [emoji6]
Yorum bağlantısı
TamerErdoğan

136 bin ve 156 bine 2 paket var countrymande 13y olan turkiye pakeyi sieri salt

Yorum bağlantısı
Nuri Güngör

O paketler için kredi kullandirmiyorlar hocam ben görüştüm sadece all4 modeli için geçerli faizsiz kredi bir de keş alırsan %13 kredili alırsan %3 indirim var liste fiyatı üzerinden yani hiçbir anlamı yok kredinin 

Yorum bağlantısı
Erdem Çağla

a5 lerin taba derilerine hiç bakmamış binenler. deri bakımı konusunu bilmeden sadece oturmuşlar koltuğa artık ne kadar dayanırsa

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...