İçeriğe Yönlendir

Bir Tavsiye de Bana Lütfen

Korhan Şenörer

Recommended Posts

Korhan Şenörer
21 dakika önce, Erhan Doruk yazdı:

10 gün İkame araç 2015 508 kullandım. Şanzımanı yaramaz, değişimlerde çok sarsıyor  ancak oldukça ekonomikti. 

Deneme sürüşü yapmam lazım. 

Yorum bağlantısı
Korhan Şenörer
Bir saat önce, Mehmet Göktürk yazdı:

Arabanız dursun, tavana port bagaj atkısı alın sepet koyun.

Sadece bagaj değil Mehmet hocam, birde otomatik ihtiyacı var. 

Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk

O faktör kurs ile mutlaka çözülmeli.

Çünkü benim teorime göre, vitesli araç kullanamayacak kadar zayıf şöförlüğü olan kişiler otomatik aracı bulunca yola yalnız başına çıkıyor. Sonra kötü bir durumda fren yerine gaza basıyor panikliyor bir sürü sorun çıkıyor. 

• Beğen 8
Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu

+9

bu arada dsg de tasarım hatası devam ediyor bilginize...

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
O faktör kurs ile mutlaka çözülmeli.

Çünkü benim teorime göre, vitesli araç kullanamayacak kadar zayıf şöförlüğü olan kişiler otomatik aracı bulunca yola yalnız başına çıkıyor. Sonra kötü bir durumda fren yerine gaza basıyor panikliyor bir sürü sorun çıkıyor. 

Aynı görüşteyim.
Tüm yakınlarım otomatik istiyor.
Ben ısrarla ehliyeti manuel aldırıyorum ve ilk araba için manuel tavsiye ediyorum.
  • Beğen 5
Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu

aynen, hanımda  istiyor, önce manueli öğren yoksa daldınmı durmaz oto, girersin bir yere diyorum...

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Evren Erakçora

Stop ede ede öğrenmeli, çok çabuk öğrendim sanıyorlar. Sağ el boşta olunca da telefonla konuşma çok fazla görülüyor ,direksiyonda.

• Beğen 5
Yorum bağlantısı
Eren Gökmen
1 saat önce, Çağlar Bayur yazdı:

tamamen zenginiz hocam.

tüm telefonlar içinde en pahalı ve prestijli markada satışlarının % 36 sı markannın en pahalıları

kaynak: https://www.hepsiburada.com/iphone-ios-telefonlar-c-60005202

Ayrica buyuk ihtimalle en agresif surus stiline sahip ulkeyiz. Disaridan bakan birisi benzini bedava zanneder ulkemizde

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Korhan Şenörer
12 saat önce, Eren Gökmen yazdı:

Ayrica buyuk ihtimalle en agresif surus stiline sahip ulkeyiz. Disaridan bakan birisi benzini bedava zanneder ulkemizde

Babasının petrol istasyonu varmış gibi ara gazı veren, bağırta bağırta araç kullananlara sinir oluyorum. 

@Lokman Ceritlioğlu abi senin eski 3008 auto6r (triptonik) viteslimiydi? 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk

Dubai'ye gitmiştim araç kiraladım. Bizdeki bağırtanlar solda sıfır kalır. Saygı diye birşey yok.

acaba? (pek inanmak istemiyoum ama)

"

• James Prescott (1975) reports on the origins of violence. Prescott believes that the deprivation of body pleasure contributes to the development of violent behaviour. 8 Circumcision removes the pleasure sensors in the foreskin and so deprives the individual of body pleasure."

detay:

http://www.cirp.org/library/psych/

Yorum bağlantısı
A. Yıldırım Yıldız
Dubai'ye gitmiştim araç kiraladım. Bizdeki bağırtanlar solda sıfır kalır. Saygı diye birşey yok.
acaba? (pek inanmak istemiyoum ama)
"
  • James Prescott (1975) reports on the origins of violence. Prescott believes that the deprivation of body pleasure contributes to the development of violent behaviour. 8 Circumcision removes the pleasure sensors in the foreskin and so deprives the individual of body pleasure."

detay:

http://www.cirp.org/library/psych/

Allah muhafaza, Dubai'de kaza gecirsek, agir yarali kan kaybindan gidecek olsak kavsakta sere serpe yatsak Turk oldugumuz anlasildimi yaninizdan gecen bos ambulans bile durmaz. Cok baska dunya oralar. Bae hepsi olmasa da emirlikler genelde boyle. Arabistan da dahil buna. Oralarda taksi kullanmayi yeglerdim yogun gittigim donemlerde.
Yorum bağlantısı
Korhan Şenörer

Değerli arkadaşlarım 534112791 numaralı ilandaki dizel station megane sahibi arkadaş ile takas yapmak istiyorum. Megane’lar hakkında biraz bilgi sahibiyim ama ayrıntılı bilgiye ihtiyacım var. Bire bir üste para almadan ve vermeden takas yapacağız. Megane full bir araç. İlanı inceleyip görüşlerinizi yazarsanız çok sevinirim. Bakımların zamanında yapılmış olduğunu söylüyor sahibi ama kilometresi biraz düşündürüyor beni. Yetkili servisten plaka ve şasi no ile bakımları sorgulatmak istiyorum. Tanıdığı olan varmıdır?  Acilen detaylı görüşlerinize ihtiyacım var. 

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-renault-sahibinden-2012-yeni-kasa-dizel-otomatik-sunroof-534112791/detay

Yorum bağlantısı
Cavit Çırakoğlu

Bence daha başka bakın. Araç plaka yeni stil.  Sahibide Doğu Karadeniz e gelmiş. Km fazla.

Yorum bağlantısı
Korhan Şenörer
15 dakika önce, Cavit Çırakoğlu yazdı:

Bence daha başka bakın. Araç plaka yeni stil.  Sahibide Doğu Karadeniz e gelmiş. Km fazla.

Bende kilometreden dolayı emin olamıyorum. Ne kadar bakım yapılmış olsada 250 bin km oldukça yüksek bir değer. Önce aracı satmak sonra araç bakmak daha maktıklı tabiki. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...