İçeriğe Yönlendir

Garip Bir Rüya

Fatih Sarıkaya

Recommended Posts

Fatih Sarıkaya

Bu gün garip bir rüya gördüm.Formada bayadır girmiyordum malum olaydan sonra.Rüya şimdi aklıma geldi yazayım dedim.Aslında sabah kalktığımda aklımda net olarak duruyordu ama zaman geçince hafızadan siliniyor.Olay kırmızı ile işaretlediğim yerde geçiyor.Resmin şuanki hali öyle değil.Googleda arattım eski resimler vardı.

Rüyamda Mehmet abiyi gördüm.Aracını emniyet şeridine çekmiş elinde kırmızı bir bayrak ile bekliyor.Hani yol çalışması yaparlarda gelen araçlar hızlarını yavaşlatsın diye bir bayrak sallarlar.Aynı ondan.Gözünde siyah yuvarlak güneş gözlükleri var.Şu Couboy filmlerdekine benzer.Yanından geçip gidiyorum.Araçda beyaz lineaya benziyor.Bu tanıdık geldi diyorum kendi kendime.Sonradan Mehmet abi olduğunu hatırlıyorum.Bu arada bayada gidiyorum.Sonra aracı durdurup geri geri yanına geliyorum :) neden geri geri gelmeyi tercih etmişim onuda anlamıyorum.Hayırdır abi ne işin var burda diyorum.Lastik patladı senin yedek lastiği verde takalım diyor.Bende normalde yedek lastik yok ama ne hikmet ise o an aracımda yedek lastik var.Çıkarıp veriyorum aracına takıp gidiyor.Normalde o lastikler olmaz zaten biri opel biri fiat :) Kimseyede anlatmadım g...tün açıkda kalmış diyecekleri için.

Şimdi gelelim asıl konuya.Mehmet abinin beklediği yerde radar ve ben o radara giriyorum :) nasıl sinirlendim.Sırf arkamdakine yol vereyim diye hızlandım.sağ önümdede tırlar vardı.Onların yüzünden radarı göremedim.Kafamı çıkardım tak karşımda.Buna malummuş.Bildiğim biryer.Yabancı yese neyse.Hergün ikikere gidiyorum ordan.Rüyasınıda gördük oysa.

G9NOmv.jpg

• Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)

Hayırdır diyeceğim ama pek öyle olmamış, geçmiş olsun...

ver bakalım stepneyi takalım, uymasada takmışsınız, açılımı= ver bakalım ruhsatı uymassan kurala takarız cezayı demek bu rüyanın meaali :tongue: hemde önceden uyarılı bak, güzelliğe bak hele...:selo:

tarihinde Ali Cihangiroğlu tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Haha koordinat atsana bana.. Haftaya o tarafta olacağım inşallah.. 

Telefon da at.. 

Yorum bağlantısı
Selim Kaya

Uyarmış sizi. Ben olsam yavaşlar etrafta Emmiyi arardım. Sonra radarı görünce Allah razı olsun derdim ?

Yorum bağlantısı
Fatih Sarıkaya
1 saat önce, Mehmet Ozyurek yazdı:

Telefon da at.. 

Bidahaki geçişimde atayım abi.

Bir saat önce, Recep Selim Kaya yazdı:

Uyarmış sizi. Ben olsam yavaşlar etrafta Emmiyi arardım. Sonra radarı görünce Allah razı olsun derdim ?

İş işten geçince haaa diyor insan amma birkere bitti o iş.Ben ayıkanakadar Alaaddin Keykubat alanyayı fethetmiş.

Yorum bağlantısı
Yasin Şimşek
8 saat önce, Mehmet Ozyurek yazdı:

Telefon da at.. 

Aman diyim abi yanında yedek lastik olsun haftaya rüya gerçek oldu diye konu açmayın üyeler korkup kaçmasın :D 

• Mutlu 2
Yorum bağlantısı
Osman Bilgin

ceza koçanını Mehmet abiye at o ödesin, kovboy gözlüğü yerine ak sakalla görünseydi rüyada radara girmezdin:p

• Beğen 2
  • Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Servet Aydın
antalyada etkinlik zamanı gelmiş
Şortumu mayomu güneş kremimi aldım bekliyorum
  • Beğen 2
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
3 saat önce, Servet Aydın yazdı:
4 saat önce, Çağlar Bayur yazdı:
antalyada etkinlik zamanı gelmiş

Şortumu mayomu güneş kremimi aldım bekliyorum

perdeli camlı dci

• Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu

He, gelin Antalya yada baskın yapayım size :D

Yorum bağlantısı
Metin Akbal

Artık kimlerin ahını aldıysan :D Geçmiş olsun diyelim.

Yorum bağlantısı
Fatih Sarıkaya
On 12.03.2018 at 09:58, Metin Akbal yazdı:

Artık kimlerin ahını aldıysan :D Geçmiş olsun diyelim.

Demek ah ettin.Adres alayım bir zahmet.Taahütlü göndereyim :angry:

Yorum bağlantısı
Metin Akbal
Demek ah ettin.Adres alayım bir zahmet.Taahütlü göndereyim :angry:
Ben niye ah edeyim belkide dogacak cocugunun ahini aldin [emoji16]
  • Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Yerinde inceleme yapmak şart oldu. [emoji85]

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...