İçeriğe Yönlendir

Turtle Wax Jetblack Serisi

Buğra Höngül

Recommended Posts

Buğra Höngül

Merhaba arkadaşlar 1 ay önce uygulama yapmış olduğum araca 1 ay sonra denemek için aldığım turtle wax jetblack serisini denedim aracın 1 aylık dışarı yıkaması sonucu çok azda olsa kılcal çizikler vardı ilk önce liquid wax sonrasında ise detailer sprey ile sonuç gayet güzel oldu sadece siyah araçlar için uygundur ve ben evimde hafta sonu aracımı yıkarım bide cila atayım diyenler vazgeçemeyebilir fotoğraflara geçiyorum

Silmesi gayet rahat arkadaşım yıkamış geldi geldiğinde kaput sıcak olmasına rağmen silmede zorluk yaşamadım 2375b1929c26d0ca83c26ae940ef861c.jpgcab2b4122a5e72b1d09a42bd0f5d91f3.jpg70b83b915801e0ba517639fb346ce381.jpged7bfc5ff374159faf8188f9db25332f.jpg59fe80048f04ceca373bfbc6ff93d3f4.jpg8407ca3e0c99f2d87ce343b3e724ac85.jpg92a33e1b5e3f25bed7beb4207d667a7f.jpg0ad0cb4fcb31c64fb08525fcabe0cdad.jpgfd5bc20153f25394d3f7cf0292cee617.jpg8d93a556e41c9ef96cb8332295c7eab4.jpgbdcf2862cd4a0b4282f9beb30232c138.jpg0e644ff6f6dc8038fe939027a8558850.jpg

Mi Note 3 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

• Beğen 9
Yorum bağlantısı
Buğra Höngül
Elinize sağlık Bugra bey. Çok guzel duruyor...
Teşekkürler hocam
Yorum bağlantısı
Ertan Alptekin

Eline sağlık. Birgün mutlaka senin ellerine arabayı teslim etmek gerek ;)

Yorum bağlantısı
Buğra Höngül
Eline sağlık. Birgün mutlaka senin ellerine arabayı teslim etmek gerek [emoji6]
Teşekkürler abi [emoji4]
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

geçen sene köpüklü cilalı yıkatmıştım arabayı onu hatırladım :nazar:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Bekir Memur

Bunumu önerirsin yoksa soft 99 fussoyumu abi 

Ek olarak illa siyah olmak zorundamı başka renk için etkisi bu kadar iyi olurmu ?

Yorum bağlantısı
Yigit Özdal
Ek olarak illa siyah olmak zorundamı başka renk için etkisi bu kadar iyi olurmu ?

Fussoyu kullanıyorum ve tavsiye ederim parlaklık olarak bi tık daha düşük soft99 serileri için konuşuyorum ama kalıcılık ve su iticilik konusunda doğru şampuan ile uzun vadede kullanabilirsin.
Yorum bağlantısı
Bekir Memur
7 saat önce, Yigit Özdal yazdı:

Fussoyu kullanıyorum ve tavsiye ederim parlaklık olarak bi tık daha düşük soft99 serileri için konuşuyorum ama kalıcılık ve su iticilik konusunda doğru şampuan ile uzun vadede kullanabilirsin.

nereden temin ettiniz

Yorum bağlantısı
Murat Öngür

başarılı 

3D HD Poxy Hybrid Nano-Wax Boya Koruma 

birde bu cilayı deneyin hem parlaklık hem koruma hemde araçta ayna etkisi yapan bir özelliği var + yağmur yağsada araç yıkansada 3 ay rahat gidiyor etkisi ve el ile yapması da çok kolay :bravo:

Yorum bağlantısı
Alpay Sumer
(düzenlendi)
1 saat önce, Murat Öngür yazdı:

başarılı 

3D HD Poxy Hybrid Nano-Wax Boya Koruma 

birde bu cilayı deneyin hem parlaklık hem koruma hemde araçta ayna etkisi yapan bir özelliği var + yağmur yağsada araç yıkansada 3 ay rahat gidiyor etkisi ve el ile yapması da çok kolay :bravo:

fiyati uygun geldi. gercekten ise yarar mi? yaz oncesi araca hem boya koruma hem parlaklik vermek istiyorum..  alet edevat olmadan ped ile yapsak ise yarar mi dersiniz? yoksa daha farkli ne yapabilirim? uygun fiyatli boyasini koruyacak parlatacak bisey...

tarihinde Alpay Sumer tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Buğra Höngül
Ne renk aracın

Hd proxy ile yapısı ayrı bu ürünün hd proxy her renk için kullanabilirsiniz ancak bu siyah araçlar için

Yorum bağlantısı
Alpay Sumer

bugra bey arac bu. dedigim gibi ekonomik koruyucu bisey ariyorum hem farlari solmasin hemde koruyabilirse boyayi korusun.. cokmu sey istiyorum ?lOR4WQ.jpga

Yorum bağlantısı
Murat Öngür
2 saat önce, Buğra Höngül yazdı:

Ne renk aracın

Hd proxy ile yapısı ayrı bu ürünün hd proxy her renk için kullanabilirsiniz ancak bu siyah araçlar için

Aracım beyaz bir önceki aracım siyah dı , turtle wax ve bir çok marka kullandım ama en iyi sonucu hd ile aldım beyaz renk te de siyah renk te de

Yorum bağlantısı
Buğra Höngül

Zymöl de kullanılabilir mesela :) apayrı sonuçlar için ben f/p olarak paylaştım denedim hepsini proxy kötü demiyorum özellikle kokusu ekmek arası yapılır

bugra bey arac bu. dedigim gibi ekonomik koruyucu bisey ariyorum hem farlari solmasin hemde koruyabilirse boyayi korusun.. cokmu sey istiyorum [emoji3]lOR4WQ.jpga
Bütçeniz nedir hocam
Yorum bağlantısı
Alpay Sumer
Bir saat önce, Buğra Höngül yazdı:

Zymöl de kullanılabilir mesela :) apayrı sonuçlar için ben f/p olarak paylaştım denedim hepsini proxy kötü demiyorum özellikle kokusu ekmek arası yapılır

Bütçeniz nedir hocam

@Buğra Höngül butcemizi araca yatirdik..? iste bu fiyat araliklari olabilir. aceminin dahi yapabilecegi max 50-60 liralik ortaya karisik  biseyler yaparmisin ? (not: ilgili urun hb de 38 lira sahte degilse tabi) 

Yorum bağlantısı
Buğra Höngül
[mention=67110]Buğra Höngül[/mention] butcemizi araca yatirdik..[emoji31] iste bu fiyat araliklari olabilir. aceminin dahi yapabilecegi max 50-60 liralik ortaya karisik  biseyler yaparmisin [emoji3] (not: ilgili urun hb de 38 lira sahte degilse tabi) 
Parlaklık konusunda daha çok beğendiğim her renge uyumlu carnabua içerikli wax var turtle wax carnabua wax

https://www.hepsiburada.com/turtle-wax-nano-teknoloji-likit-cila-094040-p-OTM094040
Hocam ben bu linki buldum daha uygun bulursanız bakın ama bu modeli olsun
Yorum bağlantısı
Alpay Sumer

super bu urun.fiyat olarak ta sizin begeninizi de almissa sorun yok. simdi hemen siparis veriyorum...Kullanim sekli hakkinda ve tuyo denebilecek bi  detayi var mi? ayrica aracin farlari suan tertemiz, vernigi atmasin puslanmasin diye bisey yapabilirmiyiz? 

Yorum bağlantısı
Buğra Höngül

İnce katman halinde sürün güneş altında uygulamayın gölgede daha uygun olur farlara sürebilir . Kuruyup çıkmama huyu yoktur çok rahat silinir

• Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Onur Bayraktar

Eline sağlık, süper sonuç.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Bekir Memur
8 saat önce, Buğra Höngül yazdı:

Ne renk aracın

mavi tonik abi 

Yorum bağlantısı
Buğra Höngül
mavi tonik abi 
Yukarıda link verdiğim ürünü alabilirsin
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
İsmail Avcı
Yukarıda link verdiğim ürünü alabilirsin
Bugra kardesim fume aracima hizli cila atmayi dusunuyorum,yerim yok yikamaciya gittigimde kendim haletmeyi dusunuyorum o yuzden hizli cila dusunuyorum ,yer ve zaman problemimiz var .f/p olarak ne tavsiye edersin bir de bez vs ne almak lazim
Yorum bağlantısı
Buğra Höngül

Aslında bir çok ürün tavsiye edebilirim fiyat aralığınızı bilsem çok daha net söyleme imkanım olur

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...